POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

RET: Skład na Ukraina v Polska07.10.2021


Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski podał skład drużyny na wyjazdowy mecz z Ukrainą. Mecz Rugby Europe Trophy zostanie rozegrany w sobotę, 09 października br. o godz. 12:00 na Stadionie Junist Lwów, ul. Bułgarska 4. Transmisja na RugbyEuropeTV (po zalogowaniu). Mecz otwiera sezon 2021/2022 drugiego poziomu europejskich rozgrywek mistrzowskich.
 
Pierwszy skład:
01. Thomas Fidler (Ogniwo Sopot)
02. Grzegorz Buczek (Lechia Gdańsk)
03. Sylwester Gąska (Ogniwo Sopot)
04. Edward Krawiecki (Bromsgrove RFC, Anglia)
05. Adam Piotrowski (Ogniwo Sopot)
06. Jan Cal (Skra Warszawa)
07. Dawid Rubasniak (Ebbw Vale RFC, Walia)
08. Piotr Zeszutek- kapitan (Ogniwo Sopot)
09. Dawid Plichta (Orkan Sochaczew)
10. Jędrzej Nowicki (CAP Rugby Pontarlier, Francja)
11. Stasio Maltby (Brighton Blues FC, Anglia)
12. Daniel Gdula (Posnania Poznań)
13. Patryk Reksulak (Rugby Club Yverdon, Szwajcaria)
14. Ross Cooke (Tynedale RFC Corbridge, Anglia)
15. Krystian Pogorzelski (Master Pharm Rugby Łódź)
 
Rezerwy:
16. Michał Gadomski (Orkan Sochaczew)
17. Quentin Cieslinski- debiutant (ASV Lavaur Rugby, Francja)
18. Radosław Bysewski (Ogniwo Sopot)
19. Krystian Olejek (Pogoń Siedlce)
20. Jakub Małecki- debiutant (Burry Port RFC, Walia)
21. Mateusz Plichta (Ogniwo Sopot)
22. Wojciech Piotrowicz (Ogniwo Sopot)
23. Artur Fursenko (Orkan Sochaczew)
 
Rezerwy podróżne:
Arkadiusz Janeczko (Skra Warszawa)
Łukasz Korneć (Pogoń Siedlce)
Marcin Siemaszko (Juvenia Kraków)
 
Sztab szkoleniowy:
Trener główny – Chris Hitt 
Asystent trenera – Morgan Stoddart
Asystent trenera – Gwesyn Price Jones
Analityk video – Joel Parry
Trener przygotowania fizycznego – Osian Edwards
Lekarz – Bartosz Chudzik

Zdjęcia: Grzegorz Pliszka
RTDiM 09: Turniej w Siedlcach KNK7: Powołania na Elche 7's
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17