POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

RTDiM 15: Turniej w Sopocie02.11.2021


W niedzielę, 31 października w Sopocie rozegrano Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
Młodzicy
Ogniwo Sopot – Lechia II Gdańsk 5:5
Arka Gdynia – Arka Rumia 0:10
Lechia II Gdańsk – Arka Gdynia 38:0
Lechia I Gdańsk – Ogniwo Sopot 19:0
Arka Gdynia – Lechia I Gdańsk 7:24
Arka Rumia – Lechia II Gdańsk 15:5
Lechia I Gdańsk – Arka Rumia 28:0
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 36:14
Arka Rumia – Ogniwo Sopot 19:7
Lechia II Gdańsk – Lechia I Gdańsk 5:10
Klasyfikacja:
1. Lechia I Gdańsk
2. Ogniwo Sopot
3. Arka Rumia
4. Lechia II Gdańsk
5. Arka Gdynia
 
Żacy
Arka Rumia – Arka Gdynia 12:2
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 9:5
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 5:2
Arka Rumia – Ogniwo Sopot 5:1
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 9:1
Lechia Gdańsk – Arka Rumia 1:9
Klasyfikacja:
1. Arka Rumia
2. Ogniwo Sopot
3. Lechia Gdańsk
4. Arka Gdynia
 
Mini Żacy
Lechia Gdańsk I – Ogniwo Sopot II 5:2
Ogniwo Sopot I – Lechia Gdańsk I 6:3
Arka Rumia I – Ogniwo Sopot II 3:3
Arka Rumia I – Ogniwo Sopot I 0:5
Lechia Gdańsk I – Arka Rumia 4:2
Ogniwo Sopot I – Lechia Gdańsk II 2:3
Lechia Gdańsk II – Lechia Gdańsk I 6:0
Ogniwo Sopot I – Arka Rumia II 9:0
Arka Rumia I – Lechia Gdańsk II 1:3
Arka Rumia II – Lechia Gdańsk II 0:7
Lechia Gdańsk I – Arka Rumia II 4:0
Lechia Gdańsk II – Ogniwo Sopot II 8:1
Arka Rumia I – Ogniwo Sopot II 2:3
Arka Rumia II – Arka Rumia I 0:5
Ogniwo Sopot II – Ogniwo Sopot I 0:10
Klasyfikacja:
1.Lechia Gdańsk II
2.Ogniwo Sopot I
3.Lechia Gdańsk I
4.Arka Rumia I - ex aequo
4.Ogniwo Sopot II - ex aequo
5.Arka Rumia II
 
Sędzia zawodów
Mirosław Szczepański
 
Przegląd Lig Świata AZS ZUT Szczecin z Pucharem Akademickim
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14