POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

RTDiM 30: Turniej w Siedlcach01.06.2022


W Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży rozegranym na obiektach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce udział wzięło 22 drużyny z 7 klubów, rywalizowano w 4 kategoriach wiekowych, a mecze rozgrywano na 6 boiskach.
 
Wśród drużyn było aż 7 zespołów reprezentujących dwa kluby gospodarzy, MKS Pogoń Siedlce i Miejski Klub Rugby Siedlce, a ich poczynania z uwagą śledzili licznie przybyli rodzice i dziadkowie. Warto też zaznaczyć, że w rozgrywkach debiutowała drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki, na razie w kategorii mini żaka  
 
Po zakończeniu turnieju, rozdaniu wszystkim drużynom pucharów, a wszystkim zawodniczkom i zawodnikom medali uczestnicy spotkali się na wspólnym posiłku żeby porozmawiać o turnieju i wymienić się spostrzeżeniami.
 
MŁODZIK
Budowlani Łódź v MKR Siedlce  0:22
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew  7:26
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  0:40
MKR Siedlce v Orkan Sochaczew  12:7
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź  24:7
MKR Siedlce v Arka Gdynia  42:0
Kolejność końcowa:
1. Miejski Klub Rugby Siedlce
2. Orkan Sochaczew
3. KS Budowlani Łódź
4. Arka Gdynia
 
ŻAK
Grupa A
Orkan Sochaczew v MKR Siedlce  6:2
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew  2:6
MKR Siedlce v Skra Warszawa  3:6
Grupa B
Budowlani Łódź v Pogoń Siedlce  7:1
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  1:9
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia  7:2
Mecz półfinałowy 1A – 2B
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce  3:2
Mecz półfinałowy 1B – 2A
Budowlani Łódź v Skra Warszawa  9:1
Mecze o V miejsce
MKR Siedlce v Arka Gdynia 5:4  
Mecze o III miejsce
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa  1:9
Mecze o I miejsce
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź  1:5 
Kolejność końcowa:
1. KS Budowlani Łódź
2. Orkan Sochaczew
3. Skra Warszawa  
4. Pogoń Siedlce
5. Miejski Klub Rugby Siedlce
6. Arka Gdynia
 
MINI ŻAK
Grupa A 
Budowlani Łódź v MKR Siedlce  3:2
MKR Siedlce v Arka Gdynia  7:4
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  1:6
Grupa B
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Pogoń Siedlce  3:4
Orkan Sochaczew v Skra Warszawa  0:6
Orkan Sochaczew v Mazovia Mińsk Mazowiecki  4:3
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa  2:8
Skra Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki  7:0
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew  7:2
Mecz półfinałowy 3A – 4B
Arka Gdynia v Mazovia Mińsk Mazowiecki  6:1
Mecz półfinałowy 1A – 2B
Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew  3:1
Mecz półfinałowy 1B – 2A
Skra Warszawa v MKR Siedlce  9:0
Mecze o V miejsce
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia  5:4
Mecze o III miejsce
MKR Siedlce v Orkan Sochaczew  4:5
Mecze o I miejsce
Skra Warszawa v Budowlani Łódź  7:1
Kolejność końcowa:
1. Skra Warszawa  
2. KS Budowlani Łódź
3. Orkan Sochaczew
4. Miejski Klub Rugby Siedlce
5. Pogoń Siedlce
6. Arka Gdynia
7. Mazovia Mińsk Mazowiecki
 
MIKRUS
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź  6:3
Skra Warszawa - Orkan Sochaczew  5:4
MKR Siedlce - Pogoń Siedlce  4:5
Budowlani Łódź - Skra Warszawa  2:6
Skra Warszawa - MKR Siedlce  5:6
Orkan Sochaczew - Budowlani Łódź  4:2
MKR Siedlce - Orkan Sochaczew  5:3
Pogoń Siedlce - Skra Warszawa  5:6
MKR Siedlce - Budowlani Łódź  4:2
Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce  3:7
Kolejność końcowa:
1. Skra Warszawa
2. Pogoń Siedlce
3. Miejski Klub Rugby Siedlce
4. Orkan Sochaczew
5. Budowlani Łódź 
 
MKS Pogoń Siedlce i Miejski Klub Rugby dziękują za pomoc w organizacji turnieju następującym osobom i firmom:
-Altrad Mostostal (Program "Sport jako równe szanse rozwoju dla każdego")
-Miasto Siedlce
-Zakład Drobiarski w Stasinie
-Zakład Mięsny Mościbrody (kiełbaski grillowe)
-Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Siedlce (nabiał)
-Andrzej Sisik (owoce)
-Perfecta (opakowania jednorazowa)
-Trenerom, sędziom, opiece medycznej wolontariuszom za sprawne przeprowadzenie turnieju.
-Klubom dziękujemy za sportową walkę!
 
Adrian Miałkowski
Dyrektor MKS Pogoń
Przegląd Lig Świata WRSS: Ogłoszono turnieje na nowy sezon
Tabela Ekstraligi
01 Master Pharm Rugby Łódź 4 17
02 Up Fitness Skra Warszawa 4 16
03 Edach Budowlani Lublin 4 16
04 MKS Ogniwo Sopot 4 15
05 RC Lechia Gdańsk 4 15
06 RC Orkan Sochaczew 4 13
07 RC Arka Gdynia 4 5
08 RzKS Juvenia Kraków 4 1
09 Awenta Pogoń Siedlce 4 0
10 KS Posnania Poznań 4 0