POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 417.10.2014

Rozgrywki dzieci i młodzieży trwają w najlepsze w minionym tygodniu rozegrano sześć turniejów w Grudziądzu, Rudzie Śląskiej, Jarocinie, Warszawie, Bolesławcu i Sochaczewie, grały wszystkie kategorie wiekowe od mini żaka do juniora.
 
III Młodzieżowy Turniej Rugby 7, Grudziądz 11.10.2014
 
Wyniki juniorów:
Alfa Bydgoszcz - Ciechan Ciechanów 12:7, Szarża 1 - Szarża 2 47:0, Ciechan Ciechanów - Szarża 2 28:0, Ciechan Ciechanów - Szarża 1 7:29, Alfa Bydgoszcz - Szarża 2 27:5, Alfa Bydgoszcz - Szarża 1 7:31.
Klasyfikacja: 1. Szarża Grudziądz 1; 2. Alfa Bydgoszcz; 3. KS Ciechan Rugby; 4. Szarża Grudziądz 2.  
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska 11.10.2014
 
Mini żak, wyniki:
Rugby Ruda Śląska I - UKS Lubień 2:1, Rugby Ruda Śląska I - RC Częstochowa 2:1, UKS Lubień - RC Częstochowa 5:1, Juvenia Kraków - Budowlani Łódź 0:5, Juvenia Kraków - Rugby Ruda Śląska II 7:2, Rugby Ruda Śląska II - Budowlani Łódź 2:4.
Finały:
O 5 miejsce: RC Częstochowa - Rugby Ruda Śląska II 3:1
O 3 miejsce: UKS Lubień - Juvenia Kraków 2:3
O 1 miejsce: Rugby Ruda Śląska I - Budowalni Łódź 0:3
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Ruda Śląska I; 3. Juvenia Kraków; 4. UKS Lubień; 5. RC Częstochowa; 6. Rugby Ruda Śląska II.
 
Żak, wyniki:
Budowlani Łódź - Gorce Raba Niżna 3:1 i 4:0; Rugby Ruda Śląska - Gorce Raba Niżna 5:0 i 5:0; Rugby Ruda Śląska - Budowlani Łódź 0:10 i 1:5.
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Gorce Raba Niżna.
 
Młodzik, wyniki:
Budowlani Łódź - RC Częstochowa 66:0 i 29:7; Gorce Raba Niżna - Budowlani Łódź 7:17 i 0:14; Gorce Raba Niżna - RC Częstochowa 42:0 i 54:0.
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Gorce Raba Niżna; 3. RC Częstochowa.
 
Turniej Nadziei Olimpijskich oraz Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Jarocin 12.10.2014
 
Wśród osób, które zasiadły na trybunach podczas turnieju znalazł się Jan Kozłowski, Prezes Polskiego Związku Rugby. Podczas wręczania medali i pucharów powiedział - Cieszę się bardzo, iż organizowana jest tego rodzaju impreza. Pochodzę z Pomorza, jest to jeden z silniejszych regionów w Polsce, jeżeli chodzi o grę w rugby. Patrząc na dzisiejszy turniej, stwierdzam iż w Wielkopolsce rośnie nam silna konkurencja.
Druga edycja Turnieju Nadziei Olimpijskich została współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Podczas turnieju rozegrano także mecze w ramach II Wielkopolskiej Ligi Rugby Tag, wśród uczestników debiutowała drużyna Owal Leszno.
 
Mini żak, wyniki:
Husaria - Posnania II 6:2, Sparta - Posnania I 6:0, Husaria - Owal 7:5, Sparta - Posnania II 4:1, Husaria - Posnania I 6:2, Owal - Posnania II 5:7, Husaria - Sparta 5:6, Owal - Posnania I 4:5, Sparta - Owal 7:2, Posnania II - Posnania I 3:4. 
Klasyfikacja: 1. Sparta Jarocin; 2. Husaria Kalisz; 3. Posnania Poznań I; 4. Posnania Poznań II; 5. Owal Leszno.
 
Żak, wyniki:
Husaria - SP 1 Poznań 9:2, SP 1 II - Posnania 8:1, Husaria - Posnania 11:0, Sparta - SP 1 5:2, Sparta - Husaria 2:8, SP 1 - SP 1 II 3:4, Sparta - Posnania 8:1, Husaria - SP 1 II 4:2, Sparta - SP 1 II 6:6, SP 1 - Posnania 5:3. 
Klasyfikacja: 1. Husaria Kalisz; 2. Sparta Jarocin; 3. SP nr 1 w Poznaniu II; 4. SP nr 1 w Poznaniu; 5. Posnania Poznań.
 
Młodzik 7, wynik:
Sparta Jarocin - Posnania Poznań 11:0 
Młodzik 7 Tag, wyniki:
Sparta - Posnania 39:0, Posnania - Koziołki 5:24, Koziołki - Sparta 15:0, Sparta - Posnania 36:0, Posnania - Koziołki 5:35, Koziołki - Sparta 12:28.
Klasyfikacja: 1. Sparta Jarocin; 2. Koziołki Biskupice; 3. Posnania Poznań.
 
Kadet, wyniki:
Koziołki - Sparta 24:17, Sparta - Koziołki 12:10. 
Klasyfikacja: 1. Koziołki Biskupice; 2. Sparta Jarocin.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa 12.10.2014
 
Mini żak, wyniki:
Pogoń Siedlce - BBRC Łódź 2 5-0, UKS Strzała - BBRC Łódź 1 0-7, Skra Warszawa - Budowlani Lublin 3-0, MKR Siedlce - Pogoń Siedlce 3-2, UKS Strzała - Skra Warszawa 2-5, Budowlani Lublin - BBRC Łódź 2 4-4, BBRC Łódź 1 - Pogoń Siedlce 1-1, UKS Strzała - MKR Siedlce 0-4, Skra Warszawa - BBRC Łódź 2 7-1, MKR Siedlce - Budowlani Lublin 3-0, UKS Strzała - BBRC Łódź 2 1-1, Skra Warszawa - BBRC Łódź 1 5-2, Pogoń Siedlce - UKS Strzała 5-0, Skra Warszawa - MKR Siedlce 2-0, Budowlani Lublin - BBRC Łódź 1 0-6, BBRC Łódź 1 - MKR Siedlce 4-0, UKS Strzała - Budowlani Lublin 2-2, Skra Warszawa - Pogoń Siedlce 3-4, MKR Siedlce - BBRC Łódź 2 6-1, Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 5-0, BBRC Łódź 2 - BBRC Łódź 1 0-5.
Klasyfikacja: 1. Pogoń Siedlce; 2. Skra Warszawa; 3. BBRC Łódź 1; 4. MKR Siedlce; 5. BBRC Łódź 2; 6. Budowlani Lublin; 7. UKS Strzała.
 
Żak, wyniki:
Pogoń Siedlce - MKR Siedlce 11-0, UKS Strzała - Budowlani Lublin 3-2, Orkan Sochaczew - BBRC Łódź 8-0, Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew 4-0, MKR Siedlce - UKS Strzała 2-4, BBRC Łódź - Budowlani Lublin 3-4, Pogoń Siedlce - UKS Strzała 6-1, Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 0-7, BBRC Łódź - MKR Siedlce 1-4, Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 10-0, BBRC Łódź - UKS Strzała 1-5, Orkan Sochaczew - MKR Siedlce 6-2, Pogoń Siedlce - BBRC Łódź 8:0, UKS Strzała - Orkan Sochaczew 3-1, MKR Siedlce - Budowlani Lublin 2-2.
Klasyfikacja: 1. Pogoń Siedlce; 2. UKS Strzała; 3. Orkan Sochaczew; 4. MKR Siedlce; 5. Budowlani Lublin; 6. BBRC Łódź.
 
Młodzik, wyniki:
Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 47-0, Orkan Sochaczew - BBRC Łódź 24-0, Pogoń Siedlce - BBRC Łódź 17-5, Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin 40-7, BBRC Łódź - Budowlani Lublin 34-0, Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce 5-5.
Finały:
O III miejsce: BBRC Łódź - Budowlani Lublin 31-19
O I miejsce: Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce 19-5
Klasyfikacja: 1. Orkan Sochaczew; 2. Pogoń Siedlce; 3. BBRC Łódź; 4. Budowlani Lublin.
 
Otwarte Mistrzostwa Bolesławca o Puchar Husaria w Rugby TAG Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, Bolesławiec 15.10.2014
 
Do rywalizacji w turnieju przystąpiły cztery szkoły podstawowe oraz pięć szkół gimnazjalnych, w sumie 102 zawodników. Turniej był pierwszą fazą rozgrywek wyłaniającego Mistrza Bolesławca w Rugby TAG, drugi odbędzie się 4 grudnia 2014 - Turniej Mikołajkowy.
 
Szkoły podstawowe: 
SP4 - SP1 kl.5 4:0, SPRad. - SP1 kl.6 2:2, SP4 - SP Rad. 6:0, SP1 kl.5 - SP1 kl.6 1:3, SP4 - SP1 kl.6 5:1, SPRad - SP1 kl.5 6:4.
Klasyfikacja: 1. SP 4 Bolesławiec; 2. SP 1 Bolesławiec klasy 6, 3. SP Radogoszcz; 4. SP 1 Bolesławiec klasy 5. Najlepszy zawodnik: Adrian Nakonieczny SP 4.
 
Szkoły Gimnazjalne:
Mecz o III miejsce: GS nr 1 - GS nr 4 2:3 (2:2)
Mecz o I miejsce: GS nr 3 - GS nr 2 0:6
Klasyfikacja: 1. GS nr 2 Bolesławiec (m); 2. GS nr 3 Bolesławiec (ż); 3. GS nr 4 Bolesławiec (m); 4. GS nr 1 Bolesławiec (ż) kl.3; 5. GS nr 1 Iwiny (m); 6. GS nr 1 Bolesławiec kl.2 (ż); 7. GS nr 1 Bolesławiec kl.1 (ż); 8. GS nr 3 Bolesławiec (m). Najlepszy zawodnik: Remigiusz Kaleta GS nr 2.
 
I Turniej Rugby Touch, Sochaczew 16.10.2014
 
Klasy V, wyniki:
SP3 - SPMBII 3:2, SP4 - SPMB 1:5, SPMBII - SP4 1:4, SP2 - SP3 6:0, SPMB - SPMBII 7:2, SP2 - SPMB 4:4, SP3 - SP4 5:4, SPMB - SP3 4:3, SP2 - SPMBII 14:2.
Klasyfikacja: 1. SP2 Sochaczew; 2. SP Międzyborów; 3. SP3 Sochaczew; 4. SP4 Sochaczew; 5. SP Międzyborów.
 
Klasy VI, wyniki:
SP2 - SP3 1:5, SP2 - SP4 2:3, SP3 - SP4 4:1, SP2 - SP3 2:4, SP2 - SP4 6:1, SP3 - SP4 4:1.
Klasyfikacja: 1. SP3 Sochaczew; 2. SP2 Sochaczew; 3. SP4 Sochaczew.
 
Zdjęcia: Grudziądz (1-2), Ruda Śląska (3-4), Jarocin (5-7), Bolesławiec (8-9)
 
Kadra na ME do lat 19 Udana konsultacja, Blizniuca przełożony
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin