POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 821.11.2014

Jesienne rozgrywki dzieci i młodzieży dobiegły końca, ostatni turniej został rozegrany w Krakowie. Teraz nadchodzi czas rozgrywek halowych, w Siedlcach odbył się XI Międzyszkolny Turniej Niepodległości, a w Olszówce i Łętowie półfinały Gminnej Ligi Rugby Tag.
 
Nowa Huta 7’s, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków 14.11.2014
 
Mecze zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: mini żak, żak i młodzik 7’s na nowo otworzonym obiekcie Narodowego Centrum Rugby 7. 
 
Mini żak, wyniki: 
Juvenia Kraków - NHRK I Kraków  1:0, Gorce Raba Niżna - NHRK II Kraków  8:1, UKS Lubień - NHRK I Kraków  2:0, Juvenia Kraków - Gorce Raba Niżna 1:5, NHRK I Kraków - NHRK II Kraków  7:1, UKS Lubień - Juvenia Kraków 3:4, Gorce Raba Niżna - NHRK I Kraków  5:0, Juvenia Kraków - NHRK II Kraków  5:0, Gorce Raba Niżna - UKS Lubień 2:2, UKS Lubień - NHRK II Kraków  10:0
Klasyfikacja: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. UKS Lubień; 4. NHRK I Kraków ; 5. NHRK II Kraków  
 
Żak, wyniki: 
Gorce Raba Niżna - NHRK Kraków  8:0, NHRK Kraków  - UKS Lubień 3:5; UKS Lubień - Gorce Raba Niżna 1:3
Klasyfikacja: 1. Gorce Raba Niżna; 2. UKS Lubień; 3. NHRK Kraków  
 
Młodzik, wyniki: 
Gorce Raba Niżna - NHRK Kraków  55:0, Juvenia Kraków - Gorce Raba Niżna 14:28, NHRK Kraków  - Juvenia Kraków 12:36
Klasyfikacja: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Juvenia Kraków; 3. NHRK Kraków  
 
 
XI Międzyszkolny Turniej Niepodległości, Siedlce 11.11.2014
 
Turniej Niepodległości był rozgrywany w kategorii Gimnazjów i Szkół Podstawowych, wystartowała 13 drużyn, w pierwszej kategorii zwyciężyła drużyna Publicznego Gimnazjum nr 4, a w drugiej Szkoły Podstawowej nr 5.
 
Gimnazja, wyniki:
PG Nr 4 - PG Nr 3 7:1, PG Nr 2 - PG Nr 5 3:2, PG Nr 4 - PG Nr 5 4:1, PG Nr 2 - PG Nr 3 4:2, PG Nr 4 - PG Nr 2 4:3, PG Nr 5 - PG Nr 3 2:1. 
Klasyfikacja: 1.PG Nr 4 Siedlce, 2.PG Nr 2 Siedlce; 3.PG Nr 5 Siedlce; 4.PG Nr 3 Siedlce; 5.PG Nr 2 II*; 6.PG Nr 4 II*.
*- mecze drugich zespołów były traktowane jako towarzyskie 
 
Szkoły Podstawowe, wyniki: 
Grupa A: SP nr 5 - SP Kotuń SP 3:1, Stok Lacki - SP nr 10 5:2, SP Kotuń - SP Stok Lacki 2:0, SP nr 5 - SP nr 10 5:0, SP nr 5 - SP Stok Lacki 4:1, SP Kotuń - SP nr 10 3:1. Kolejność: 1.SP Nr 5 Siedlce; 2.SP Kotuń; 3.SP Stok Lacki; 4.SP Nr 10 Siedlce.
Grupa B: SP Nr 7 SP - Nr 11 Siedlce 2:1, KSP Siedlce - SP Nr 7 SP 0:4, Nr 11 Siedlce - KSP Siedlce 3:1. Kolejność: 1.SP 7 Siedlce; 2.SP Nr 11 Siedlce; 3. Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce
O miejsce V: KSP Siedlce - SP Stok Lacki 2:1, SP nr 10 - KSP Siedlce 1:3, SP Stok Lacki - SP nr 10 3:1
O miejsce III: SP Kotuń - SP Nr 11 
O miejsce I: SP nr 5 - SP Nr 7 
Klasyfikacja: 1.SP nr 5 Siedlce; 2.SP Nr 7 Siedlce; 3.SP Nr 11 Siedlce; 4.SP Kotuń; 5.Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce; 6.SP Stok Lacki; 7.SP nr 10 Siedlce.
 
 
Gminna Liga Rugby Tag, Olszówka 12.11.2014
 
Kategoria klasy 5-6, wyniki:
Lubień - Glisne 6:0, Olszówka - Kasinka Mała nr2 4:1, Raba Niżna - Kasinka Mała nr1 2:1, Lubień - Kasinka Mała nr2 6:1,Olszówka - Kasinka Mała nr1 1:3, Raba Niżna - Glisne 7:2, Lubień - Kasinka Mała nr1 4:0, Olszówka - Raba Niżna 0:2, Olszówka - Kasinka Mała nr1 1:3, Raba Niżna - Glisne 7:2, Lubień - Kasinka Mała nr1 4:0, Olszówka - Raba Niżna 0:2, Raba Niżna - Kasinka Mała nr2 6:1, Glisne - Kasinka Mała nr1 0:8, Lubień - Olszówka 2:2.
Klasyfikacja: 1.Lubień; 2.Raba Niżna 1; 3.Kasinka Mała Nr1; 4.Olszówka; 5.Kasinka Mała Nr2; 6.Raba Niżna II.
 
Kategoria klasy 3-4, wyniki:
Lubień - Olszówka II 3:1, Olszówka I - Kasinka Mała nr1 1:2, Lubień - Olszówka I 1:1, Olszówka II - Kasinka Mała nr1 0:3, Olszówka I - Olszówka II 1:0, Kasinka Mała nr1 - Lubień 1:2.
Klasyfikacja: 1.Lubień; 2.Kasinka Mała nr1; 3.Olszówka I; 4.Olszówka II.
 
Gminna Liga Rugby Tag, Łętne 19.11.2014
 
Kategoria klasy 5-6, wyniki:
Lubomierz nr2 - Łętowe 3:1, Mszana Górna nr2 I - Lubomierz nr1 2:1, Mszana Górna nr2 II - Łętowe 1:2, Lubomierz nr2 - Lubomierz nr1 6:1, Mszana Górna nr2 I - Mszana Górna nr2 II 3:2, Lubomierz nr1 - Łętowe 3:2, Lubomierz nr2 - Mszana Górna nr2 II 3:0, Łętowe - Mszana Górna nr2 I 0:1, Mszana Górna nr2 I - Lubomierz nr2 1:6, Lubomierz nr1 - Mszana Górna nr2 II 3:1.
Klasyfikacja: 1.Lubomierz nr2; 2.Mszana Górna nr2 I; 3.Łętowe; 4.Lubomierz nr1; 5.Mszana Górna nr2 II.
 
Kategoria klasy 3-4, wyniki:
Łętowe - Mszana Górna nr2 I 2:1, Lubomierz nr2 - Mszana Górna nr2 II 2:2, Łętowe - Mszana Górna nr2 II 2:1; Lubomierz nr2 - Mszana Górna nr2 I 1:2, Lubomierz nr2 - Łętowe 2:4, Mszana Górna nr2 I - Mszana Górna nr2 II 3:0.
Klasyfikacja: 1.Łętowe; 2.Mszana Górna nr2 I; 3.Lubomierz nr2; 4.Mszana Górna nr2 II.
 
Zdjęcia Tomasz Urynowicz (1-3), Jacek Wierzbicki (4-6), Karolina Kościelniak (7-12)
 
Konferencja IRB w Maynooth, Irlandia I liga - runda IV cd
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin