POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rugby Europe współpracuje ze SportLoMo20.02.2021

 
W miarę rozwoju cyfrowego portfolio Rugby Europe, organ zarządzający rugby na naszym kontynencie nawiązał współpracę z firmą SportLoMo w celu usprawnienia systemu zarządzania rozgrywkami.
 
Rozwiązanie, opracowane przez irlandzką firmę, umożliwi każdemu z 46 uczestniczących związków członkowskich Rugby Europe dostęp do platformy SportLoMo, gdzie będzie zarządzać rejestracją swoich zawodników, drużyn i rozgrywek.
 
Ponadto Rugby Europe będzie miało możliwość cyfrowego tworzenia całego portfolio zawodów i zarządzania nim, od tworzenia formatów zawodów po wyniki i zarządzanie danymi. Obejmuje to zarządzanie pulą osób funkcyjnych zawodów.
 
Wszyscy gracze będą teraz zarejestrowani na platformie SportLoMo, a menedżerowie zespołów będą mogli wybierać swoich zawodników na każde spotkanie za pomocą elektronicznego protokołu drużyny.
 
Historia gry graczy będzie przechowywana w formacie elektronicznym i będzie dostępna dla każdego kraju oraz dla Rugby Europe, co usprawni zarządzanie informacjami, a dane będą przechowywane w jednej centralnej bazie.
 
Platforma jest wielojęzyczna i zawiera szereg innych modułów, takich jak Dyscyplina, Przypisywanie Sędziów, Transfery Członków, Zarządzanie Turniejami i Sankcjonowanie Turniejów, które będą stopniowo udostępniane wszystkim członkom Rugby Europe.
 
Prezes SportLoMo, Seamus Kyne, powiedział: Cieszymy się, że Rugby Europe wybrał nas na dostawcę oprogramowania do zarządzania zawodami i rejestracji zawodów. SportLoMo ma bogate doświadczenie w pracy z rugby w Europie i Ameryce Północnej. Mamy nadzieję, że wnosząc naszą wiedzę, wykorzystując ciągłe prace rozwojowe i nowe funkcje, które dodajemy do naszej platformy, pomożemy Rugby Europe i jego krajom członkowskim we wzroście, rozwoju i promocji Rugby.
 
Florent Marty, dyrektor generalny Rugby Europe: Digitalizacja zarządzania naszymi zawodami to wielki krok naprzód dla Rugby Europe. Różne funkcje platformy SportLoMo pozwalają nam płynnie zarządzać naszymi zawodami, łączyć statystyki na żywo i tworzyć treści w czasie rzeczywistym z korzyścią dla naszych fanów oraz naszych federacji krajowych. To kluczowy element naszego rozwoju i profesjonalizacji.
 
Źródło: Rugby Europe
 
RWC 2023: Harmonogram już 26 lutego KNK7: Madryt 01 - Dzień pierwszy
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 8 27
 03 Awenta Pogoń Siedlce 8 27
 04 OKS Skra Warszawa 8 22
 05 RC Lechia Gdańsk 8 20
 06 RC Orkan Sochaczew 8 19
 07 Edach Budowlani Lublin 7 18
 08 RC Arka Gdynia 8 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 8 12
 10 RK Sparta Jarocin 8 0