POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SLRT: Finał województwa Łódzkiego29.11.2019


Zakończyły się rozgrywki Szkolnej Ligi Rugby Tag w województwie łódzkim. 28 listopada 2019 roku w Hali Sportowej MOSiR spotkało się 18 najlepszych zespołów wyłonionych z turniejów eliminacyjnych organizowanych przez kluby KS Budowlani Łódź, BBRC Łódź i RC Bełchatów. 
 
W trzech kategoriach  - klasy IV, V, VI zagrało 45 dziewczynek i 94 chłopców. Na boiska wybiegli reprezentanci następujących szkół: w klasach IV - SP 1 Łódź, SP 30 Łódź, SP 45 Łódź, SP 54 Łódź, SP Łobudzice i SP Dobiecin. W klasach V - SP Kurowice, SP 1 Łódź, SP 11 Łódź, SP 54 Łódź, SP 1 Bełchatów i SP 4 Bełchatów. W klasach VI - SP 58 Łódź, SP 152 Łódź, SP 11 Łódź, SP 51 Łódź, SP 3 Bełchatów i SP 9 Bełchatów. 
 
Awans do warszawskiego finału SLRT na Torwarze w dniu 18 grudnia 2019 roku uzyskały w klasach IV Szkoła Podstawowa nr 54 Łódź, w klasach V Szkoła Podstawowa Kurowice i w klasach VI Szkoła Podstawowa 152 Łódź.
 
Turnieje Szkolnej Ligi Rugby Tag odbywają się w ramach programu Ministerstwa Sportu "Upowszechnianie Sportu Dzieci i Młodzieży".
 
Na zdjęciach wyniki i zwycięzcy poszczególnych kategorii.
 
Zbyszek Jurzysta

IO: Kwalifikacje mężczyzn "Roc Nation" w świecie rugby
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin