POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Terminarz Ekstraligi Rugby28.07.2021


Ekstraliga Rugby w sezonie 2021/2022 wystartuje w weekend 21-22 sierpnia br. by planowo zakończyć się w dniach 30-31 listopada br. Terminarz publikujemy po raz drugi, tym razem w treści newsa, po sygnałach od internautów, którym nie otwierał się załącznik zawierający tabele z datami i zestawieniami drużyn.
 
Kolejka I (21/22.08.2021)
MKS Ogniwo Sopot – KS Posnania Poznań
Master Pharm Rugby SA Łódź – RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew – Edach Budowlani Lublin
OKS Skra Warszawa – RzKS Juvenia Kraków
Awenta Pogoń Siedlce – RC Lechia Gdańsk
 
Kolejka II (28/29.08.2021)
KS Posnania Poznań – RC Lechia Gdańsk
RzKS Juvenia Kraków – Awenta Pogoń Siedlce
Edach Budowlani Lublin – OKS Skra Warszawa
RC Arka Gdynia – RC Orkan Sochaczew
MKS Ogniwo Sopot – Master Pharm Rugby SA Łódź
 
Kolejka III (04/05.09.2021)
Master Pharm Rugby SA Łódź – KS Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew – MKS Ogniwo Sopot
OKS Skra Warszawa – RC Arka Gdynia
Awenta Pogoń Siedlce – Edach Budowlani Lublin
RC Lechia Gdańsk – RzKS Juvenia Kraków
 
Kolejka IV (18/19.09.2021)
KS Posnania Poznań – RzKS Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia – Awenta Pogoń Siedlce
Edach Budowlani Lublin – RC Lechia Gdańsk
MKS Ogniwo Sopot – OKS Skra Warszawa
Master Pharm Rugby SA Łódź – RC Orkan Sochaczew
 
Kolejka V (25/26.09.2021)
RC Orkan Sochaczew – KS Posnania Poznań
OKS Skra Warszawa – Master Pharm Rugby SA Łódź
Awenta Pogoń Siedlce – MKS Ogniwo Sopot
RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia
RzKS Juvenia Kraków – Edach Budowlani Lublin
 
Kolejka VI (02/03.10.2021)
KS Posnania Poznań – Edach Budowlani Lublin
RC Arka Gdynia – RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot – RC Lechia Gdańsk
Master Pharm Rugby SA Łódź – Awenta Pogoń Siedlce
RC Orkan Sochaczew – OKS Skra Warszawa
 
Kolejka VII (16/17.10.2021)
OKS Skra Warszawa – KS Posnania Poznań
Awenta Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk – Master Pharm Rugby SA Łódź
RzKS Juvenia Kraków – MKS Ogniwo Sopot
Edach Budowlani Lublin – RC Arka Gdynia
 
Kolejka VIII (23/24.10.2021)
KS Posnania Poznań – RC Arka Gdynia
MKS Ogniwo Sopot – Edach Budowlani Lublin
Master Pharm Rugby SA Łódź – RzKS Juvenia Kraków
RC Orkan Sochaczew – RC Lechia Gdańsk
OKS Skra Warszawa – Awenta Pogoń Siedlce
 
Kolejka IX (30/31.10.2021)
Awenta Pogoń Siedlce – KS Posnania Poznań
RC Lechia Gdańsk – OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków – RC Orkan Sochaczew
Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Rugby SA Łódź
RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot
 
Grafika: Rugbypl - #Grajwrugby
IO: Rugby mężczyzn - Dzień trzeci IO: Rugby kobiet - Dzień pierwszy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0