POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Kadra v Awenta Pogoń Siedlce 0:3513.03.2020


W dniach 07-10 marca br. na konsultacji w Siedlcach przebywała reprezentacja Polska U18 przygotowująca się do Mistrzostw Europy, które zostały zaplanowane w dniach 11-19 kwietnia br. w rosyjskim Kaliningradzie. 
 
W dniu 08 marca br. reprezentacja rozegrała spotkanie testowe z ekstaligowym zespołem Awenta Pogoń Siedlce ulegając na 0:35 (0:10, 0:15, 0:10). Mecz rozegrano na boisku Agencji Rozwoju Miasta ze sztuczną nawierzchnią, liczono tylko przyłożenia, grano 3 razy po 20 minut, a mecz sędziował trener reprezentacji Krzysztof Krzewicki. Punkty dla Pogoni zdobyli: Paweł Stempel 10, Oleksndr Szewczenko 5, Krystian Adamiak 5, Mateusz Lament 5, Davit Chaduneli 5 i Krystian Olejek 5.
 
Dla podopiecznych trenerów Krzysztofa Krzewickiego oraz Grzegorza Kacały był to ostatni sprawdzian przez mistrzostwami. Kadrowicze mogą jeszcze zagrać w meczach Centralnej Ligi Juniorów, której VI kolejkę zaplanowano na 04-05 kwietnia br., ale to już w swoich drużynach klubowych.

Rugby Europe opublikowało 12 marca br. komunikat w którym przeklada m.in. Mistrzostwa Europy U18 na inny, nie sprecyzowany termin ze względu na zagrożenie kononawirusem Corvid-19.
 
Zdjęcia: Kamil Sulej - SportSiedlce.pl
Rugby Europe odwołuje mecze i turnieje World Rugby przełożył turniej w Stellenbosch
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin