POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację do Sopotu14.02.2020


Powołania na konsultacje KNM U18


Termin: 20-23.02.2020
Miejsce: Hotel B&B Molo Sopot
Adres: Sopot, Aleja Niepodległości 710 A, 81-853

Lista powołanych zawodników:
 
KS Budowlani Lublin
1. Gąska Sylwester  nr licencji 6083
2. Dec Jakub  nr licencji 8022

KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał  nr licencji 7937
2. Madej Makary  nr licencji 9164
3. Rembowski Artur  nr licencji 7944
4. Dudek Michał  nr licencji 7932
5. Zjawiony Mateusz  nr licencji 8123
6. Bieliński Grzegorz  nr licencji 7951
7. Nowak Mateusz  nr licencji 7942
8. Wilczuk Wiktor  nr licencji 8349
9. Berger Jakub  nr licencji 7930
Rezerwa:
Owczarek Alan   nr licencji 7943
Łazowski Karol  nr licencji
Kretschmer Filip  nr licencji 8164

RzKS Juvenia Kraków
1. Kocimski Igor  nr licencji
2. Sakwa Patryk  nr licencji 8921
Rezerwa:
Warzecha Paweł  nr licencji

KS Rugby Ruda Śląska
Rezerwa:
Stempin Karol  nr licencji 10068

RC Orkan Sochaczew
1. Romanowski Patryk  nr licencji 8135
2. Zieliński Kamil   nr licencji 8039
3. Lewandowski Adam  nr licencji 9415
4. Wróbel Kacper  nr licencji 8042
5. Szwarc Adam  nr licencji 8134
6. Szufliński Filip  nr licencji 8137
Rezerwa:
Miękus Kamil  nr licencji 8142
Kaliński Adam  nr licencji 8139

MKS Pogoń Siedlce
1. Pątek Igor  nr licencji 7830
2. Bareja Bartłomiej  nr licencji 10037
3. Skup Kacper  nr licencji 7825
4. Korneć Łukasz  nr licencji 7787
Rezerwa:
Radzikowski Arkadiusz  nr licencji 7822

RC Arka Gdynia
1. Mohyła Dominik  nr licencji 8129
2. Kuleta Mateusz  nr licencji
3. Głownia Paweł  nr licencji 8360
Rezerwa:
Kreft Sebastian  nr licencji 9171

RC Legia Warszawa
1. Skrzydlewski Adrian  nr licencji 9494

MKS Ogniwo Sopot
Rezerwa:
Iskierko Jakub  nr licencji 8355
Missan Kamil  nr licencji 9427
Gorlikowski Jakub  nr licencji 9177                                

OKS Skra Warszawa
1. Chain Patryk  nr licencji 10408
2. Chain Eryk  nr licencji 9414

Sztab szkoleniowy:
- Trener - Krzysztof Krzewicki
- Trener - Grzegorz Kacała
- Kierownik - Zbigniew Górniewicz
- Fizjoterapeuta - Jędrysik Kacper

1. Przyjazd w dniu 20.02.2020 do godziny 14.00

2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt Reprezentacji Polski U-18, Pulsometry
- obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym, hali
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie w dniu 23.02.20 około godz. 12.00

Krzysztof Krzewicki

U20: Powołania na konsultację do Sopotu WR: Jak z zawodnika zrobić trenera
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin