POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację w Centniewie27.01.2020


Powołania na Konsultacja KNM U-18 w COS Cetniewo


Termin:   31.01-03.02.2020
Miejsce: COS Cetniewo
Adres:    Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo

Lista powołanych zawodników:

RzKS Juvenia Kraków
1. Sakwa Patryk nr licencji 8921
2. Kocimski Igor
3. Warzecha Paweł
Rezerwa: Spórna Jakub

KS Budowlani Lublin
1. Gąska Sylwester nr licencji 6083
2. Dec Jakub nr licencji 8022

KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał nr licencji 7937
2. Madej Makary nr licencji 9164
3. Rembowski Artur nr licencji 7944
4. Dudek Michał nr licencji 7932
5. Zjawiony Mateusz nr licencji 8123
6. Bieliński Grzegorz nr licencji 7951
7. Nowak Mateusz nr licencji 7942
8. Wilczuk Wiktor nr licencji 8349
9. Berger Jakub nr licencji 7930
Rezerwa:
Kretschmer Filip nr licencji 8164
Owczarek Alan nr licencji 7943
Łazowski Karol nr licencji

KS Rugby Ruda Śląska
Rezerwa:
Stempin Karol nr licencji 10068

RC Orkan Sochaczew
1. Romanowski Patryk nr licencji 8135
2. Zieliński Kamil nr licencji 8039
3. Lewandowski Adam nr licencji 9415
4. Szufliński Filip nr licencji 8137
5. Kaliński Adam nr licencji 8139
6. Wróbel Kacper nr licencji 8042
Rezerwa:
Miękus Kamil nr licencji 8142
Szwarc Adam nr licencji 8134

MKS Pogoń Siedlce
1. Pątek Igor nr licencji 7830
2. Bareja Bartłomiej nr licencji 10037
3. Skup Kacper nr licencji 7825
4. Korneć Łukasz nr licencji 7787
Rezerwa:
Radzikowski Arkadiusz nr licencji 7822

RC Arka Gdynia
1. Mohyła Dominik nr licencji 8129
2. Kuleta Mateusz nr licencji
3. Głownia Paweł nr licencji 8360
Rezerwa:
Kreft Sebastian nr licencji 9171

Legia Warszawa
1. Skrzydlewski Adrian nr licencji 9494

MKS Ogniwo Sopot
Rezerwa:
Iskierko Jakub nr licencji 8355
Misan Kamil nr licencji 9427
Gorlikowski Jakub nr licencji 9177                                

RC Lechia Gdańsk
Rezerwa:
Romanowicz Jakub nr licencji 8727
Kosznik Mikołaj nr licencji 9671
Ciszek Robert nr licencji 9388

OKS Skra Warszawa
1. Chain Patryk nr licencji 10408
2. Chain Eryk nr licencji 9414

Sztab Szkoleniowy:
- Trener - Krzysztof Krzewicki
- Trener - Grzegorz Kacała
- Kierownik - Zbigniew Górniewicz
- Fizjoterapeuta - Jędrysik Kacper

1. Przyjazd w dniu 31.01.2020 do godziny 15.00.

2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt Reprezentacji Polski U-18, Pulsometry,
- obuwie do treningu i gry na boisku naturalnym, sztucznym i hali,
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie w dniu 03.02.2020 około godz. 13.00

Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

KLUBY: Aktualizacja danych teleadresowych Springboksi mają nowego trenera
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin