POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na obóz we Francji - Aktualizacja06.03.2019

 
Obóz Reprezentacji Polski U18 Francja 
 
Termin:  08-17 marca 2019
Miejsce: Rumilly, Francja
 
Lista powołanych zawodników:
KS Budowlani Lublin
01.Gąska Sylwester
02.Dec Jakub
03.Siedlecki Paweł
04.Tomaszewski Dominik
05.Mucha Aleksander
06.Kędzierski Grzegorz
07.Brożek Gabriel 
RC Orkan Sochaczew
08.Romanowski Patryk
09.Zieliński Kamil
10.Panek Mateusz
11.Misiak Sebastian
12.Dobijański Przemysław
13.Mroziński Jan
14.Struss Ksawery
MKS Ogniwo Sopot
15.Niespodziany Olaf
16.Sakwa Patryk
17.Argulewicz Daniel
18.Wołowczyk Nikolas - zawodnik rezerwowy
MKS Pogoń Siedlce
19.Pątek Igor
20.Adamiak Krystian
21.Mątewka Jakub
22.Redzik Bartosz - zawodnik rezerwowy
23.Radzikowski Arkadiusz - zawodnik rezerwowy
KS Budowlani Łódź
24.Łaszcz Michał
RC Arka Gdynia 
25.Mohyła Dominik
 
Sztab szkoleniowy:
- Krzysztof Krzewicki - Trener
- Grzegorz Kacała - Trener młyna
- Zbigniew Górniewicz - Kierownik
- Karolina Mazurek - Fizjoterapeuta 
 
1. Wyjazd z Gdańska w dniu 08.03.2019, godzina 10.30, około godziny 15.00 można dołączyć w Łodzi (stacja Artus A2 zjazd na 14), po czym bezpośrednio podróż do miejsca stacjonowania.  
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- ubezpieczenie, karta EKUZ
- badania
- pulsometry
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie i przewidziany powrót do Polski w dniu 15.03.19 Łódź około godz. 17.00
 
Krzysztof Krzewicki
 
Tygodnik Siedlecki docenił rugbistów Liga Światowa ruszy w 2022 roku?
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin