POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

U18: Powołania na zgrupowanie i test mecz10.03.2017

 
W dniach 15-19.03.2017 Reprezentacja Polski U18 spotka się na konsultacji startowej w Myślenicach skąd wyjedzie na test mecz z reprezentacją Czech do Pragi. Mecz odbędzie się 18.03.2017 w Pradze. Będzie to ostatni sprawdzian reprezentacji U18 przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się od 07.04 do 16.04.2017 r. we Francji.
 
Zbiórka zawodników 15.03.2017 do godziny 16.00 w hotelu "Black & White" w Myślenicach, ul. Leśna 1. 
 
Powołani zawodnicy:
01. Patryk Klein - Arka Gdynia
02. Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
03. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
04. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
05. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
06. Michał Musur - Budowlani Lublin
07. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
08. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
09. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
10. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
11. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
12. Igor Białek - KS Budowlani Łódź
13. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
14. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
15. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
16. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
17. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
18. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
19. Jakub Burek - Ogniwo Sopot
20. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
21. Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
22. Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
23. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew
24. Patryk Książek - Orkan Sochaczew
25. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
26. Adam Litwińczuk - RC Białystok
 
Sztab szkoleniowy:
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
RET: Kadra na Mołdawia v Polska - Aktualizacja 2 Nowa Zelandia testuje "Niebieską Kartkę"
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań