POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

WR: Transmisje klasycznych meczów07.08.2020


World Rugby będzie transmitować na żywo klasyczne mecze Pucharu Świata mężczyzn i kobiet, aby wypełnić fanom pustkę powstałą po zawieszeniu rozgrywek w wyniku pandemii koronawirusa.
 
Jako pierwszy World Rugby wyemitowała epicki ćwierćfinał Rugby World Cup 1991 pomiędzy Francją i Anglią. Ten i kolejne spotkania do obejrzenia za pośrednictwem oficjalnej strony Facebooka: Rugby World Cup.
 
Kibice i zawodnicy proszeni są o wybranie swoich ulubionych meczów, najpopularniejsze wybory dołączą do harmonogramu klasyków, które transmituje World Rugby. I to nie wszystko. Komentarze ekspertów, blogowanie na żywo i przemyślenia tych, którzy tam byli, zapewnią naprawdę wciągające i angażujące wrażenia dla fanów na całym świecie.
 
Najbliższe mecze Pucharu Świata [kliknij]:
RWC 2015 : Australia v Szkocja - 08 sierpnia 2020, godz. 20.00 (ćwierćfinał)
RWC 2015 : Argentyna v Namibia - 09 sierpnia 2020, godz. 20.00 (grupowy)

Prezydent World Rugby, Sir Bill Beaumont, powiedział: W tym trudnym czasie dla kibiców na całym świecie, chcemy zapewnić dużo doskonałego rugby do oglądania, angażowania się i czerpania przyjemności z uczestnictwa online. Pokazując te klasyczne mecze, chcemy wzmocnić ducha wspólnoty w rodzinie rugby, generując emocje, zainteresowanie i debatę. Będzie fascynujące, gdy fani będą dyskutować o swoich wspomnieniach w mediach społecznościowych i obserwować, jak zmieniła się gra od pierwszego Pucharu Świata, chcemy też usłyszeć, jak wspólnie możemy ulepszyć grę dla wszystkich, którzy chcą iść naprzód.
 
Okienko transferowe oraz zmiana przepisów PZR - Aktualizacja Ostatni weekend przed Ekstraligą
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin