POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Walne Zebranie Kolegium Sędziów03.03.2020


W dniu 29 lutego 2020 roku w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium Sędziów Polskiego Związku Rugby.
 
Sędziowie wybrali nowe władze na następna kadencję. Jednym z zaproszonych gości był Honorowy Przewodniczący Kolegium Sędziów Leszek Zabłocki. Jednogłośnie na stanowisko Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZR wybrany został pełniący tą funkcję Wiesław Piotrowicz. Do Prezydium Kolegium Sędziów ponownie zostali wybrani: Leszek Kościelniak oraz Grzegorz Szostek.
 
Kolegium Sędziów PZR informuje, że po zdaniu z wynikiem pozytywnym egzaminów grono sędziów powiększyło się o 4 nowych sędziów. Nowi sędziowie to: Przemysław Filar (Kraków), Tomasz Nowak (Poznań), Radosław Pietrak (Sochaczew) oraz Tomasz Stępień (Gdynia). 
 
W załączeniu przygotowana przez Przewodniczącego Kolegium Sędziów aktualna lista sędziów uprawnionych do sędziowania zawodów w sezonie "Wiosna 2020". Jednocześnie przypominam, że tylko sędziowie z tej list uprawnieni są do pobierania ekwiwalentu sędziowskiego dla sędziów licencjonowanych zgodnie z tabelami. 
 
Przewodniczący Kolegium Sędziów PZR
Wiesław Piotrowicz

RET: Federacja Holandii dziękuje Polakom... World Rugby o meczu z Holandią
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1