POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 04-07.04.201904.04.2019

 
Długi weekend rozpocznie reprezentacja Polski kobiet, w Hong Kongu powalczą o awans do World Rugby Women's Sevens Series. W eliminacjach grupowych panie zagrają kolejno z Brazylią, Argentyną i Kazachstanem, awans wywalczy tylko zwycięzca.
 
W trzeciej kolejce Ekstraligi Pogoń będzie podejmować w Siedlcach obrońcę tytułu, łódzkich Budowlanych SA. Rozpoczynają się rozgrywki I ligi, wznawiane są rozgrywki młodzieżowe we wszystkich kategoriach wiekowych. Zapraszamy na stadiony! 
 
04-05.04.2019 : Eliminacje do Women’s WRSS, Hong Hong
Reprezentacja Polski Kobiet, link do transmisji [kliknij]
godz. 05.50 - Polska v Brazylia
godz. 08.02 - Polska v Argentyna
godz. 10.36 - Polska v Kazachstan 
 
06-07.04.2019 - Ekstraliga - Kolejka III
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 14.00; Jastrzębski, Czerwiowski, Kamiński-Bator)
KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa (sobota, godz.14.00; Malesa, Ingarden, Reks)
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 17.00; Kamiński-Bator, Szczepański, Jastrzębski)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków (niedziela, godz. 14.00; Szczepański, Piaskowski, Czerwiowski)
MKS Pogoń Awenta Siedlce v Master Pharm Budowlani SA Łódź (niedziela, godz. 15.00; Reks, Malesa, Bedyński)
 
06.04.2019 - I Liga - I kolejka
RC Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 14.00; Macoń)
RK Sparta Jarocin v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 15.00; Wilk)
Wataha RC Zielona Góra v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 16.00; Bedyński)
 
06-07.04.2019 : Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków (sobota, godz. 14.30; Szczepański)
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 11.00; Piaskowski)
Legia Warszawa v Budowlani Lublin (niedziela, godz. 12.00; Kamiński-Bator)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia (niedziela, godz. 13.00; Bedyński)
 
07.04.2019 : Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź (godz. 15.00; Wilk)
 
06.04.2019 : Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży
Organizator AZS AWF Warszawa, godz. 10.30
Organizator KR Husaria Kalisz, godz. 10.00
 
06.04.2019 : Wojewódzki Turniej Dzieci i Młodzieży
Organizator WMOZR w Olsztynie, godz. 11.00
 
Zaproszenie do Pragi na Rugby 7 MPS7: Lista zgłoszonych klubów
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1