POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 29.06-01.07.201828.06.2018

 
W najbliższy weekend zostaną rozegrane turnieje Grand Prix Series czyli Mistrzostw Europy 7 kobiet i mężczyzn, oba z udziałem naszych reprezantacji narodowych. Dla reprezentacji męskiej będzie to drugi tegoroczny występ po Moskwie, natomiast panie dopiero rozpoczynają rywalizację. Oba turnieje będą transmitowane na RugbyEuropeTV. Przedstawiamy godziny rozpoczęcia meczów eliminacyjnych w pierwszych dniach imprez.
 
Białystok w sobotę będzie areną ostatniego, finałowego turnieju o Puchar Polski w Rugby 7. Finałowy zestaw drużyn został ustalony po rozegraniu dwunastu turniejów eliminacyjnych, uczestniczyło w nich 29 drużyn
 
Natomiast w Sochaczewie poznamy zdobywcę Pucharu Polski Juniorów oraz drużyny, które zagrają w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży/Mistrzostwach Polski Juniorów, których gospodarzem w dniach 16-21 lipca br. będzie Sosnowiec.
 
Zapraszamy na stadiony i przed monitory!
 
 
29-30.06.2018 - Mistrzostwa Europy 7 : GPS - Marcoussis (Francja)
Reprezentacja Polski Kobiet, mecze eliminacyjne grupy B:
godz. 13:06 : Walia v Polska
godz. 15:29 : Irlandia v Polska
godz. 18:36 : Polska v Szkocja
 
30.06-01.07.2018 - Mistrzostwa Europy 7 : GPS - Marcoussis (Francja)
Reprezentacja Polski Mężczyzn, mecze eliminacyjne grupy A:
godz. 09:00 : Irlandia v Polska
godz. 14:06 : Anglia v Polska
godz. 18:50 : Hiszpania v Polska
 
30.06.2018 : Finałowy Turniej Pucharu Polski Rugby 7, Białystok
godz. 13.00; mecze na obiektach Klubu Jagiellonia Białystok
Sędzia główny- Szczepański; sędziowie turniejowi- Wilk, Czerwiowski
 
30.06.2018 : Mistrzostw Polski Juniorów XV (PP) - finały, Sochaczew
Boisko MOSiR, ul. Warszawska 80
Sędzia główny- Piotrowicz; sędziowie turniejowi- Reks, Bedyński, Pantoł
Mecz o I miejsce
RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków v RC Lechia Gdańsk, godz. 14.00
Mecz o III miejsce
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew, godz. 12.30
Mecz o V miejsce
RC  Legia Warszawa v KS Budowlani Łódź, godz. 11.00
 
PPR7: Zaproszenie Finałowy - Aktualizacja PPR7: Zaproszenie Finałowy - Aktualizacja 2
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1