POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Wyniki XVI Wielkiego Finału PZU SLRT18.12.2021


W Warszawie, 16 grudnia br. rozegrano XVI Wielki Finał PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag, imprezy współfinansowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizowanej przez Polski Związek Rugby w ramach projektu „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”.
 
W załącznikach protokoły turnieju Finałowego PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag z podziałem na kategorie klas IV, V i VI, a poniżej klasyfikacja końcowa. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy imprezy, żadne dziecko nie wróciło do domu z przysłowiowymi „pustymi rękami”. Nagrody w postaci polarów sportowych i plecaków pełnych gadżetów Szkolnej Ligi Rugby Tag ufundowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PZU. Zobacz film z imprezy [kliknij]
 
Klasyfikacja końcowa, klasy IV:
01. SP Łuszczów (Lubelskie) - nauczyciel: Maciej Kleszcz
02. SP 47 Białystok (Podlaskie) - nauczyciel: Piotr Podleśny
03. SP Niedźwiedź (Małopolskie) - nauczyciel: Joanna Dudzik
04. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie)
05. SP Czeczewo (Pomorskie) 
06. SP Dobiecin (Łódzkie) 
07. SP Strzała (Mazowieckie)
08. SP Tereszewo (Warmińsko-Mazurskie) 
09. SP Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
10. SP 14 Lubin (Dolnośląskie) 
11. SP 13 Ruda Śląska (Śląskie)
12. SP Mieszków (Wielkopolskie)
 
Klasyfikacja końcowa, klasy V:
01. SP Sobolewo (Podlaskie) - nauczyciel: Monika Puczyńska
02. SP Tomaszowice (Lubelskie) - nauczyciel: Robert Ciechoński
03. SP 1 Łódź (Łódzkie) - nauczyciel: Andrzej Zubert
04. SP 1 Kasinka Mała (Małopolskie) 
05. SP 14 Lubin (Dolnośląskie)
06. SP 52 Częstochowa (Śląskie) 
07. SP Żelków Kolonia (Mazowieckie)
08. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie) 
09. SP 20 Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie)
10. SP Mieszków (Wielkopolskie) 
11. SP 3 Szczytno (Warmińsko-Mazurskie) 
12. TE Lokomotywa Sopot (Pomorskie)
 
Klasyfikacja końcowa, klasy VI:
01. SP Lubień (Małopolskie) - nauczyciel: Jakub Syska
02. SP Łuszczów (Lubelskie) - nauczyciel: Maciej Kleszcz
03. SP 47 Białystok (Podlaskie) - nauczyciel: Piotr Podleśny
04. SP Kurowice (Łódzkie) 
05. SP 4 Jarocin (Wielkopolskie) 
06. SP 22 Częstochowa (Śląskie) 
07. SP 14 Lubin (Dolnośląskie) 
08. SP Żelków Kolonia (Mazowieckie) 
09. SP 29 Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) 
10. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie)
POR 13: Gość Karolina Jaszczyszyn KNM7: Powołania na konsultację do Poznania
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18