POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Wyniki XVI Wielkiego Finału PZU SLRT18.12.2021


W Warszawie, 16 grudnia br. rozegrano XVI Wielki Finał PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag, imprezy współfinansowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizowanej przez Polski Związek Rugby w ramach projektu „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”.
 
W załącznikach protokoły turnieju Finałowego PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag z podziałem na kategorie klas IV, V i VI, a poniżej klasyfikacja końcowa. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy imprezy, żadne dziecko nie wróciło do domu z przysłowiowymi „pustymi rękami”. Nagrody w postaci polarów sportowych i plecaków pełnych gadżetów Szkolnej Ligi Rugby Tag ufundowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PZU. Zobacz film z imprezy [kliknij]
 
Klasyfikacja końcowa, klasy IV:
01. SP Łuszczów (Lubelskie) - nauczyciel: Maciej Kleszcz
02. SP 47 Białystok (Podlaskie) - nauczyciel: Piotr Podleśny
03. SP Niedźwiedź (Małopolskie) - nauczyciel: Joanna Dudzik
04. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie)
05. SP Czeczewo (Pomorskie) 
06. SP Dobiecin (Łódzkie) 
07. SP Strzała (Mazowieckie)
08. SP Tereszewo (Warmińsko-Mazurskie) 
09. SP Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
10. SP 14 Lubin (Dolnośląskie) 
11. SP 13 Ruda Śląska (Śląskie)
12. SP Mieszków (Wielkopolskie)
 
Klasyfikacja końcowa, klasy V:
01. SP Sobolewo (Podlaskie) - nauczyciel: Monika Puczyńska
02. SP Tomaszowice (Lubelskie) - nauczyciel: Robert Ciechoński
03. SP 1 Łódź (Łódzkie) - nauczyciel: Andrzej Zubert
04. SP 1 Kasinka Mała (Małopolskie) 
05. SP 14 Lubin (Dolnośląskie)
06. SP 52 Częstochowa (Śląskie) 
07. SP Żelków Kolonia (Mazowieckie)
08. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie) 
09. SP 20 Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie)
10. SP Mieszków (Wielkopolskie) 
11. SP 3 Szczytno (Warmińsko-Mazurskie) 
12. TE Lokomotywa Sopot (Pomorskie)
 
Klasyfikacja końcowa, klasy VI:
01. SP Lubień (Małopolskie) - nauczyciel: Jakub Syska
02. SP Łuszczów (Lubelskie) - nauczyciel: Maciej Kleszcz
03. SP 47 Białystok (Podlaskie) - nauczyciel: Piotr Podleśny
04. SP Kurowice (Łódzkie) 
05. SP 4 Jarocin (Wielkopolskie) 
06. SP 22 Częstochowa (Śląskie) 
07. SP 14 Lubin (Dolnośląskie) 
08. SP Żelków Kolonia (Mazowieckie) 
09. SP 29 Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) 
10. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie)
POR 13: Gość Karolina Jaszczyszyn KNM7: Powołania na konsultację do Poznania
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

World Rugby Sevens Series - KNK7
Malaga, 21.01.2022 - 23.01.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3