POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

XV: Powołania na zgrupowanie do Spały03.08.2017

 
W dniach 28.08 – 2.09.2017 w Spale odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej Rugby 
 
Informacje inne:
-stawiennictwo 28.08.2017 do godziny 18:00 w COS Spała , Al. Prezydenta I. Mościckiego 6
-obowiązek zabrania sprzętu kadrowego/ sprzęt treningowy (obuwie) do treningu na sztucznej i naturalnej murawie/siłowni/hali
-obowiązek posiadania ważnych badań lekarskich
-potwierdzenie przybycia do 10.08.2017 r. do Stanisław Więciorek  tel: 507056049
 
Budowlani  Łódż SA
1. Kujawa Łukasz;
2. Ignaczak Adrian;
3. Mchedlidze Toma;
4. Karpiński Piotr I;
5. Karpiński Piotr II;
6. Mirosz Michał;
7. Plichta Dawid;
8. Kubalewski Bartosz;
9. Reksulak Patryk;
10. Bosiacki Robert;
11. Pogorzelski Krystian
 
MKS Ogniwo Sopot-
12. Wilczuk Marcin;
13. Zeszutek Piotr;
14. Powała-Niedźwiecki Stanisław;
15. Szablewski Łukasz;
16. Piotrowicz Wojciech;
17. Szczepański Grzegorz
 
RC Arka Gdynia-
18. Bysewski Radosław;
19. Perzak Karol;
20. Banaszek Dawid;
21. Rakowski Radosław;
22. Sirocki Szymon
 
Pogoń Siedlce-
23. Chróściel Adrian;
24. Grabski Paweł;
25. Tokarski Paweł;
26. Panasiuk Maciej;
27. Trybus Daniel;
28. Gdula Daniel;
29. Lament Mateusz
 
RC Lechia Gdańsk-
30. Kacprzak Sebastian;
31. Płonka Marek Jr;
32. Bracik Kewin;
33. Wójtowicz Robert
 
KS Budowlani Lublin-
34. Klberashvili Robinson;
35. Król Wojciech;
36. Wiśniewski Piotr;
37. Bobruk Jakub;
38. Szrejber Rafał
 
KS Budowlani Łódż-
39. Poniatowski Paweł
 
RC Orkan Sochaczew-
40. Gasik Tomasz;
41. Kempa Michał
 
OKS Skra Warszawa-
42. Kostałkowski Sebastian
 
Stanisław Więciorek
 
U18 7: Powołania do Zakopanego Junior Sopot Beach Rugby
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18