POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaczynamy: Husarz Rugby 201507.03.2016


Już od 8 lat, z inicjatywy „Rugby Barbarians Polska“ i wsparciu Polskiego Związku Rugby, wybieramy w polskim środowisku rugby, laureatów nagrody „Husarz Polskiego Rugby“, która jest symbolem poświęcenia się w dążeniu do sukcesu, nie tylko sportowego, ale i życiowego. Wielu laureatów, to wielce zasłużeni ludzie dla naszego środowiska i polskiego sportu w ogóle.
To wychowawcy i trenerzy wielu pokoleń polskich rugbistów, to wreszcie młodzi adepci, tej trudnej dyscypliny, przed którymi dopiero otwierają się drzwi do kariery.
 
„Husarzy“ to wartości, które niesie z sobą rugby, takie jak: szacunek dla rywala, gra fair-play, praca drużynowa, samodoskonalenie się i wspieranie słabszych. Te wartości to „spirit of the rugby“, które żyją w naszych sercach i umysłach. Choć czasami nie zawsze robimy to świadomie, to każdy rugbista to czuje, od pierwszego dnia, gdy rugby stanęło na jego drodze!
 
W ostatnich latach, udało Nam się wspiąć na wyżyny w organizacji różnych imprez, z rugby na pierwszym planie i z rugby w tle. „Husarze“ pozostają symbolem trwania i rozwijania się rugby w Polsce, nagradzania najlepszych w „duchu rugby“ o czym warto pamiętać!
 
Dlatego już dzisiaj, zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie, w którym wezmą udział członkowie Kapituły oraz kibice i sympatycy rugby.
Będziemy wybierać spośród nominowanych w poszczególnych kategoriach, aby nagrodzić ich podczas meczu reprezentacji w ramach PNE z Belgią 19 marca 2016 roku. 
 
Głosowanie trwać będzie do 18 marca 2016 roku i odbywać się będzie przy współpracy wszystkich portali poświęconych rugby w Polsce.
O wynikach poinformujemy na tychże stronach oraz oficjalnie w czasie meczu.
 
Głosuj na stronie http://rugbyhusarz.pl [kliknij]
 
KS: Konferencja szkoleniowa - wiosna 2016 Kalendarium Rugby Kobiet
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1