POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaproszenie: Moja Strona Rugby19.02.2020


Nazywam się Adam Mauks, jestem dziennikarzem, o rugby piszę i mówię od 25 lat. Pomyślałem, że warto się z Wami dzielić tym co w polskim rugby godne jest uwagi, postaram się to robić systematycznie tak abyście o mnie i o rugby nie zapomnieli. Nie chcę się powtarzać i mówić o frazesach dotyczących solidarności, szacunku czy stylu życia, bo to wszyscy, którzy będą wchodzić na tą stronę wiedzą, a Ci co o tym nie wiedzą po prostu zrozumieją, że rugby to coś więcej niż dyscyplina sportu.

Będę mówił o reprezentacji Polski nie tylko o tej męskiej, ale także o kobiecej, o młodzieży czyli o przyszłości tej gry, ale też o problemach rugby których jest niemało. Może razem uda nam się część z nich rozwiązać, dlatego zapraszam Was na „Moją Stronę Rugby”, postaram się żeby było treściwie więc nie będę Was rozpraszał fryzurami, kolorowymi marynarkami czy tatuażami co zresztą do komentowania rugby zupełnie nie pasuje.

Postaram się, żeby każdy z Was wiedział, że nie marnuje swojego czasu odwiedzając „Moją Stronę Rugby”. Nie będę Was zanudzał tylko swoimi opiniami, będę rozmawiał ze wszystkimi co mają coś do powiedzenia o rugby, a myślę, że jest o czym mówić.


Moja Strona Rugby [kliknij]

RET: Powołania na Holandia v Polska Ciekawa inicjatywa: Trofeum Królów
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0