POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaproszenie do Piotrowic Nyskich01.08.2016

 
6 Międzynarodowy Festiwal Rugby w Piotrowicach Nyskich
na terenie XIV wiecznego pałacu, 12-14 sierpnia 2016
 
W dniach 12-14 sierpnia br. w Piotrowicach Nyskich odbędzie się 6 Międzynarodowy Festiwal Rugby, poniżej zaproszenie od Anny i Jima Partonów, organizatorów imprezy.
 
Program imprezy
12 sierpnia, piątek: Przyjazd gości Festiwalu, nocleg w namiotach lub w śpiworach w stodole.
13 sierpnia, sobota: Turniej siódemek mężczyzn i kobiet, na zakończenie rozegrany zostanie mecz pokazowy w formule piętnastoosobowej z udziałem osób mających jeszcze siły po całym dniu zmagań.
14 sierpnia, niedziela: Pożegnanie gości.
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do poniedziałku 15 sierpnia, który jest dniem świątecznym. W tym czasie można skorzystać z atrakcji w okolicy, na przykład spędzając dzień na pływaniu w wyrobiskach w Czechach.
 
Uczestnictwo. W tym roku ponownie dajemy możliwość uczestnictwa zawodnikom indywidualnym oraz małym grupom. Jeśli nie należysz do zorganizowanej drużyny, pomożemy Ci w znalezieniu brakujących zawodników lub dołączysz do drużyny Polish Barbarians, grającej w formule siedmioosobowej mężczyzn i kobiet oraz w piętnastoosobowej mężczyzn. W trakcie festiwalu chcemy w sposób szczególny wspólnie świętować debiut wspaniałego sportu, jakim jest Rugby na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.
 
Cena. Opłata za osobę wynosi 300 złotych. Dla uczniów i studentów cena wynosi połowę tej kwoty. Możliwa płatność w każdej walucie. W tej cenie każdy z uczestników otrzyma oficjalną koszulkę festiwalu produkcji Rhino, a każda z drużyn otrzyma piłkę Rhino. Jak zawsze będzie też można skosztować festiwalowego piwa od naszego sponsora, Spitfire. W tym roku podarowali nam 500 litrów tego trunku. 
W cenę uczestnictwa w festiwalu wchodzi łącznie sześć posiłków, licząc od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu. Opłata za każdy kolejny dzień, poczynając od nocy z niedzieli na poniedziałek, wynosi 100 złotych od osoby, włączając w to koszty posiłków.
 
Noclegi. Istnieje możliwość noclegu w pałacu we współdzielonych pokojach wyposażonych w łóżka lub w apartamentach. Koszt wynosi 80 złotych od osoby za noc. W Jaworniku w Czechach, położonym 10 km od Piotrowic Nyskich, znajduje się także trzygwiazdkowy hotel (koszt noclegu wynosi około 40 euro). Możemy zorganizować noclegi w prywatnych domach u mieszkańców wsi (w cenie około 10 euro). Jest także nie posiadający gwiazdek hotel w Otmuchowie (5 km od Piotrowic Nyskich) oraz pensjonaty typu B&B.
 
Wskazówki dojazdu. Najbliższe lotnisko znajduje się we Wrocławiu, możemy pomóc w zorganizowaniu dojazdu na miejsce. Piotrowice Nyskie leżą przy granicy polsko-czeskiej, niedaleko Nysy. Pięć godzin jazdy samochodem z Wiednia lub Warszawy, cztery godziny z Berlina, trzy godziny z Pragi, Krakowa lub Poznania, dwie godziny z lotniska w Ostrawie. Niektóre mapy satelitarne nie uwzględniają Piotrowic Nyskich; w takim przypadku najlepiej szukać wsi Kałków, położonej 2 km od Piotrowic.
 
Zapraszamy także gości nie biorących udziału w rozgrywkach, bliskich zawodników, kibiców oraz dzieci. Opłata dla dorosłych w tym wypadku także wynosi 300 zł, dla uczniów i studentów połowę tej kwoty, dla dzieci poniżej 13 roku życia uczestnictwo jest bezpłatne. 
 
Kontakt: Anna i Jim Parton; Piotrowice Nyskie 53; 48-385 Otmuchów; Polska; tel. (+48) 774-356-908; mail. bigjimparton@aol.com
 
Tak to wygląda. Cudowny film kręcony przy użyciu drona [kliknij
 
Więcej informacji będzie pojawiać się na profilu The Piotrowice Nyskie International Rugby Festival na Facebooku
 
MPS7: Zaproszenie do Gniezna i Sopotu Kraków: Zaproszenie na "Tydzień z Rugby"
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1