POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Zaproszenie na Beach Side Rugby04.08.2022


Budowlani Rugby SA Łódź zapraszają na BEACH SIDE RUGBY – MANUFAKTURA 2022, turniej zespołów klubowych, który zostanie rozegrany w sobotę 06 sierpnia br. o godz. 12.00 na rynku łódzkiej Manufaktury.
 
To już 9. impreza organizowana na rynku łódzkiej Manufaktury przez Budowlani Rugby SA, a 8. jako coroczna impreza cykliczna (od 2015 roku). Dotychczasowego sponsora tytularnego Bierhalle Manufaktura zastapili: Beach Side oraz Whiskey in the Jar. Turniej posiada charakter towarzyski, nie ma również opłat wpisowych.
 
Do turnieju zgłosiło się 7 klubów (BRSA i KSB wystawiają po dwa zespoły). Rozstawione zespoły z nr 1 to: Budowlani Rugby SA, KS Budowlani i Banici Poznań. Automatycznie nr 2 otrzymały drugie składy Budowlani Rugby SA, KS Budowlani oraz najwyżej notowany klub KS Ruda Śląska. Pozostałe trzy zespoły: Husaria Kalisz, RC Częstochowa i Sroki Łódź zostały rozlosowane do grup z nr 3.
 
Grupa A
1.Master Pharm Rugby Łódź I
2.KS Budowlani Commercecon Łódź II
3.Sroki Łódź Rugby League
Grupa B
1.KS Budowlani Commercecon Łódź I
2.Master Pharm Rugby Łódź II
3.Rugby Club Częstochowa
Grupa C
1.Banici Poznań
2.KS Rugby Ruda Śląska
3.Klub Rugby Husaria Kalisz

Gramy na boisku o wymiarach 22 x 22 m w składach 5-osobowych, 2 x 2,5 min systemem każdy z każdym. Następnie zostaną otworzone nowe grupy złożone z grupowych "jedynek", "dwójek" i "trójek", które o miejsca będą rywalizować systemem każdy z każdym. Wszystkie mecze muszą zostać rozstrzygnięte - w przypadku remisu nastąpi dogrywka do "złotego przyłożenia".
 
Po rywalizacji zespołów klubowych o godz.15,00 zostanie rozegrany turniej amatorów (zespoły sponsorskie zasilone byłymi zawodnikami). W turnieju tym obowiązują uproszczone przepisy oraz gra z ograniczonym kontaktem.
 
Organizator i sędzia główny zawodów Mirosław Żórawski
Harmonogram Igrzysk Wspólnoty Narodów
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań