POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaproszenie na Sopot Beach Rugby10.07.2019

 
Niespełna miesiąc został do rozpoczęcia VII Sopot Beach Rugby czyli największego plażowego turnieju rugby w Polsce i jednego z największych w Europie.
 
Na sopockiej plaży 03 sierpnia br. wystąpi ponad 30 drużyn, zarówno męskich jaki i kobiecych. O zwycięstwo będą walczyć czynni rugbiści i rugbistki, oldboje, amatorzy, a nawet przedstawiciele innych dyscyplin sportu, dla których rugby na plaży to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening uzupełniający. Główny organizator imprezy Jarosław Hodura, były reprezentant Polski, trener i prezes fundacji im. Edwarda Hodury zapewnia, że odbędzie się także mecz pokazowy, w którym jak co roku, wystąpi drużyna Urzędu Miasta Sopot z prezydentem miasta Jackiem Karnowskim, w roli kapitana.
 
Sopot Beach Rugby zawsze niesie szlachetne przesłanie. - W ubiegłym roku pomagaliśmy Klaudii i Jakubowi, dwóm młodym osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich - przypomina Hodura. Dzięki pomocy wielu osób i licznym akcjom cel został w 100 proc. osiągnięty. W tym roku Jakub będzie naszym wolontariuszem - dodaje organizator. Tym razem nasze działanie kierunkujemy na ekologię. Hasłem Sopot Beach Rugby 2019 jest „Eco Friendly”. Postaramy się je promować, edukować i oczekiwać od uczestników turnieju zachowania przyjaznego naturze - deklaruje Jarosław Hodura.
 
Rugby na plaży to emocje i spalone kalorie. Podczas sopockiej imprezy nikt nie będzie głodny, bo nad tą sferą zapanuje sprawdzona grupa Koła Gospodyń Sopockich, znana z pysznych dań na stadionie Ogniwo. Wszelkie datki zostaną przekazane na grupy młodzieżowe Ogniwa Sopot. 
 
Organizatorem turnieju jest: Fundacja Sportu i Rekreacji Edwarda Hodury, partnerami: Gmina Miasta Sopotu, Delikatesy Mrozińscy, Fundacja Lotto im. H.Konopackiej, Kąpielisko Morskie Sopot, Oceanic SA, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie, Toi Toi Polska, Ortopedika, Agencja Ochrony Grom. 
 
Turniej Sopot Beach Rugby 2019 objęty jest patronatem honorowym prezydenta miasta Sopotu Jacka Karnowskiego.
 
Start turnieju przewidziany jest na godz.11.00. Serdecznie Zapraszamy.
 
Regulamin i zapisy na stronie www.fundacjahodura.pl
 
Zaproszenie do Piotrowic Nyskich U12-U16: Zaproszenie do Heidelbergu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin