POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

EKSTRALIGA 2021/2022

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 18 15 0 3 74 625-310 14
2 Orkan Sochaczew 18 14 1 3 70 587-297 12
3 Lechia Gdańsk 18 11 1 6 59 499-436 13
4 Up Fitness Skra Warszawa 17 10 2 5 56 574-333 12
5 Edach Budowlani Lublin 17 9 0 8 48 487-414 13
6 Master Pharm Łódź 18 10 0 8 45 377-425 6
7 Arka Gdynia 18 6 2 10 37 492-542 9
8 Juvenia Kraków 18 5 0 13 26 307-540 6
9 Awenta Pogoń Siedlce  18 3 0 15 18 318-622 6
10 Posnania Poznań 18 3 0 15 17 392-751 5

11-12.06.2022 - XVIII kolejka
Up Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 55:26 (19:26)  
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 38:22 (21:8)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 13:26 (6:19)
Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin 26:38 (19:14)
Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce 24:33 (7:20)

04-05.06.2022 - XVII kolejka
RC Arka Gdynia v Posnania Poznań 57:26 (31:12)
Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 15:20 (12:10)  
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew 31:19 (14:14)  
Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa 20:29 (3:10)
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź SA 21:26 (6:13)

28-29.05.2022 - XVI kolejka
RC Posnania Poznań v Up Fitness Skra Warszawa 14:62 (7:21)
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 40:22 (35:12)
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Lechia Gdańsk 16:27 (16:10)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 30:17 (13:10)
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce 30:13 (13:6)

14-15.05.2022 - XV kolejka
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 12:12 (12:9)
Edach Budowlani Lublin v Posnania Poznań 71:14 (38:0)  
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 23:38 (9:24)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź SA 21:23 (9:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia 52:28 (35:14)

07-08.05.2022 - XIV kolejka
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 40:14 (25:7)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25 za nieprawidłową zmianę
RC Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew  28:52 (7:26)  
Master Pharm Rugby Łódź SA v OKS Up Fitness Skra Warszawa 30:29 (17:12)
MKS Ogniwo Sopot v MKS Awenta Pogoń Siedlce 48:14 (24:7)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 22:22 (15:10)

23-24.04.2022 - XIII kolejka
OKS Up Fitness Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 13:25 (8:13)
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 41:36 (21:12)
RzKS Juvenia Kraków v RC Posnania Poznań 14:25 (7:14) 
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź SA 22:20 (3:13)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia 32:20 (13:13)

16.04.2022 - XII kolejka
RC Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź SA 29:22 (7:12)
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 11:21 (3:9)
Edach Budowlani Lublin v MKS Awenta Pogoń Siedlce 33:13 (21:3)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 16:12 (8:12)
RC Arka Gdynia v OKS Up Fitness Skra Warszawa 19:45 (12:24)

02-03.04.2022 - XI kolejka
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Edach Budowlani Lublin 0:25 (zweryfikowano jako walkower)
Komisja Odwoławcza uchyliła orzeczenie KGiD, punkty zostały usunięte z tabeli
RC Lechia Gdańsk v RC Posnania Poznań 38:25 (24:18)
Master Pharm Rugby Łódź SA v MKS Ogniwo Sopot 10:18 (7:3)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 43:7 (8:7)
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 48:26 (19:9)

12-13.03.2022 - X kolejka
RC Lechia Gdańsk v MKS Awenta Pogoń Siedlce 40:12 (21:0)
RzKS Juvenia Kraków v OKS Up Fitness Skra Warszawa 3:43 (3:26)
KS Posnania Poznań v MKS Ogniwo Sopot 15:31 (8:19)
RC Arka Gdynia v Master Pharm Rugby Łódź SA  26:28 (16:11)
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 7:45 (0:33)

05-06.03.2022 - VI kolejka (zaległa z rundy jesiennej)
KS Posnania Poznań v Edach Budowlani Lublin 22:48 (10:20)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk  27:24 (15:10)
Master Pharm Rugby Łódź SA v MKS Awenta Pogoń Siedlce 30:10 (10:10)
RC Orkan Sochaczew v OKS Up Fitness Skra Warszawa 16:7 (9:0)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 27:8 (5:0) 

30-31.10.2021 - IX kolejka
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź SA 29:7 (3:7)
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 14:66 (14:31)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v KS Posnania Poznań 24:37 (19:21)
RC Lechia Gdańsk v OKS Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)

23-24.10.2021 - VIII kolejka
Master Pharm Rugby Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków 20:13 (10:0)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 56:19 (21:7)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25 za udział nieuprawnionego zawodnika
Uchylenie Orzeczenia przez KO i przywrócenie wyniku z boiska

OKS Up Fitness Skra Warszawa v MKS Awenta Pogoń Siedlce 54:8 (19:3)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 36:8 (17:3)
KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia 24:37 (17:17)

16-17.09.2021 - VII kolejka
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź SA 34:7 (15:0)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 20:45 (6:14)
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Posnania Poznań 53:12 (26:12)
Edach Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 36:29 (21:17)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 5:57 (7:29)

25-26.09.2021 - V kolejka
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 30:26 (12:19)
RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań 47:18 (28:13)
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź SA 25:16 (5:6)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 14:57 (7:26)
RzKS Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin 11:31 (11:10) 

18-19.09.2021 - IV kolejka
KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków 16:38 (16:14)
Edach Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 29:17 (14:10)
RC Arka Gdynia v MKS Awenta Pogoń Siedlce 53:8 (24:8)
MKS Ogniwo Sopot v OKS Up Fitness Skra Warszawa 32:17 (18:10)
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Orkan Sochaczew 33:24 (18:17) 

04-05.09.2021 - III kolejka
OKS Up Fitness Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 24:24 (5:11)
RC Lechia Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 27:0 (10:0)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 9:31 (9:14)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 8:32 (3:8)
Master Pharm Rugby Łódź SA v KS Posnania Poznań 36:26 (19:12) - rozegrany 06.11.2021

28-29.08.2021 - II kolejka
KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk 22:34 (8:22)
Edach Budowlani Lublin v OKS Up Fitness Skra Warszawa 24:27 (17:19)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 11:33 (11:12)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Awenta Pogoń Siedlce 21:14 (12:14)
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź SA 13:17 (3:14) - rozegrany 27.02.2022

21.08.2021 - I kolejka
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Arka Gdynia 30:17 (18:7)
RC Orkan Sochaczew v Edach Budowlani Lublin 23:22 (6:16)
MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań 54:15 (40:10)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk 22:27 (17:17)
OKS Up Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 53:14 (24:7)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Peter Steenkamp   Orkan Sochaczew 214
02 Daniel Gdula Posnania Poznań 176
03 Kamil Brzozowski Master Pharm Łódź 170
04  Anton Shashero Arka Gdynia  165
05 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 120
06 Paul Fihaki   Skra Warszawa  105
07 Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 98
08 Nkululeko Ndlovu Budowlani Lublin 97
09 Mamuka Chanchibadze Pogoń Siedlce 83
10 Patryk Chain Skra Warszawa 77
11 Vaha Halaifonua Skra Warszawa 75
12 Berend Potgieter Budowlani Lublin 65
13 Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 63
  Riaan van Zyl Juvenia Kraków 63
15 Danco Burger Orkan Sochaczew 61
16 Marzuo Maarman Budowlani Lublin 60
  Szymon Sirocki Arka Gdynia 60
  Robert Wójtowicz Lechia Gdańsk 60

Ogółem punkty zdobywało 200 zawodników, stan na dzień 12.06.2022.

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ 2022

26/27.02.2022 
mecze zaległe z rundy jesiennej
 
VI kolejka - 05/06.03.2022
mecze zaległe z rundy jesiennej
Posnania Poznań v Edach Budowlani Lublin
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce
RC Orkan Sochaczew v Up Fitness Skra Warszawa
 
X kolejka - 12/13.03.2022
Posnania Poznań v MKS Ogniwo Sopot
RC Arka Gdynia v Master Pharm Rugby Łódź
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew
RzKS Juvenia Kraków v Up Fitness Skra Warszawa
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce
 
XI kolejka - 02/03.04.2022
RC Lechia Gdańsk v Posnania Poznań
Awenta Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków
Up Fitness Skra Warszawa v Edach Budowlani Lublin
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot
 
XII kolejka - 16.04.2022
Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia v Up Fitness Skra Warszawa
Edach Budowlani Lublin v Awenta Pogoń Siedlce
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk
 
XIII kolejka - 23/24.04.2022
RzKS Juvenia Kraków v Posnania Poznań
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia
Up Fitness Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź
 
XIV kolejka - 07/08.05.2022
Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew
Master Pharm Rugby Łódź v Up Fitness Skra Warszawa
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków
 
XV kolejka - 14/15.05.2022
Edach Budowlani Lublin v Posnania Poznań
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot
Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew
 
XVI kolejka - 28/29.05.2022
Posnania Poznań v Up Fitness Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin
 
XVII kolejka - 04/05.06.2022
RC Arka Gdynia v Posnania Poznań
Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew
Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa
 
XVIII kolejka - 11/12.06.2022
Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce
Up Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków
Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia
 
Finał - 25/26.06.2022 
 
Baraż - 02/03.07.2022
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17