POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

U17/Kadeci - Skład 2013-2014

.
Kadra U16
Kadra szkoleniowa:
Krzysztof Okapa - trener, Krzysztof Krzewicki - Ogólnopolski Oficer Rozwoju, Rafał Matusiak - trener, Paweł Kachlicki - trener, Bartosz Włodarek - trener, Łukasz Kościelniak - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta.
 
Zawodnicy:
Budowlani Łódź: Bartosz Pustkowski, Maksymilian Bączyński, Kamil Brzozowski, Kacper Olejniczak, Robert Kacprowicz, Patryk Pietrakowski;
Orkan Sochaczew: Bartłomiej Sadowski, Kamil Wróblewski, Norbert Okoniewski, Piotr Szkop, Piotr Niżnik;
Lechia Gdańsk: Dawid Wesołowski, Miłosz Bracik, Adrian Sajdowski, Jakub Możejko, Rafał Rutkowski;
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński, Adrian Byczwarow, Michał Soliński;
Miejski Klub Rugby Siedlce: Maciej Stefaniuk;
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Dankiewicz;
Marlin Ozorków: Daniel Głasek;
Arka Gdynia: Oskar Cichosz;
Posnania Poznań: Dominik Machlik.
 
 
Kadra U17
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Krzewicki - trener, Mirosław Żórawski - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta, Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji.
 
Zawodnicy:
Budowlani Łódź: Aleksandrer Michaus, Dorian Kozłowski, Paweł Urbaniak, Szymon Witkowski, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Maciej Kolasa, Aleksander Walczak, Kamil Brzozowski, Paweł Pepliński /RC Ruda Śląska/;
Lechia Gdańsk: Paweł Boczulak, Robert Wójtowicz, Patryk Topór, Mateusz Rymon-Lipiński;
Budowlani Lublin: Bartłomiej Gawroński, Jarosław Wójcik, Marcel Frątczak /Czarni w Bytomiu/;
Orkan Sochaczew: Mateusz Popiołek, Oskar Korzeniewski;
Posnania Poznań: Dawid Najdul, Mariusz Adamski, Mateusz Nitschke;
Skra Warszawa: Oskar Chudon, Damian Koszla, Kajetan Maracewicz;
Juvenia Kraków: Konrad Czepiec.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18