POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga 2021-2022 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2021/2022

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 18 15 0 3 74 625-310 14
2 Orkan Sochaczew 18 14 1 3 70 587-297 12
3 Lechia Gdańsk 18 11 1 6 59 499-436 13
4 Up Fitness Skra Warszawa 17 10 2 5 56 574-333 12
5 Edach Budowlani Lublin 17 9 0 8 48 487-414 13
6 Master Pharm Łódź 18 10 0 8 45 377-425 6
7 Arka Gdynia 18 6 2 10 37 492-542 9
8 Juvenia Kraków 18 5 0 13 26 307-540 6
9 Awenta Pogoń Siedlce  18 3 0 15 18 318-622 6
10 Posnania Poznań 18 3 0 15 17 392-751 5

26.06.2022 - Finał
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 16:17 (10:10)
 
25.06.2022 - Mecz o III miejsce
RC Lechia Gdańsk v Up Fitness Skra Warszawa 6:26 (6:6)

11-12.06.2022 - XVIII kolejka
Up Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 55:26 (19:26)  
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 38:22 (21:8)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 13:26 (6:19)
Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin 26:38 (19:14)
Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce 24:33 (7:20)

04-05.06.2022 - XVII kolejka
RC Arka Gdynia v Posnania Poznań 57:26 (31:12)
Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 15:20 (12:10)  
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew 31:19 (14:14)  
Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa 20:29 (3:10)
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź SA 21:26 (6:13)

28-29.05.2022 - XVI kolejka
RC Posnania Poznań v Up Fitness Skra Warszawa 14:62 (7:21)
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 40:22 (35:12)
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Lechia Gdańsk 16:27 (16:10)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 30:17 (13:10)
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce 30:13 (13:6)

14-15.05.2022 - XV kolejka
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 12:12 (12:9)
Edach Budowlani Lublin v Posnania Poznań 71:14 (38:0)  
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 23:38 (9:24)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź SA 21:23 (9:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia 52:28 (35:14)

07-08.05.2022 - XIV kolejka
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 40:14 (25:7)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25 za nieprawidłową zmianę
RC Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew  28:52 (7:26)  
Master Pharm Rugby Łódź SA v OKS Up Fitness Skra Warszawa 30:29 (17:12)
MKS Ogniwo Sopot v MKS Awenta Pogoń Siedlce 48:14 (24:7)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 22:22 (15:10)

23-24.04.2022 - XIII kolejka
OKS Up Fitness Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 13:25 (8:13)
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 41:36 (21:12)
RzKS Juvenia Kraków v RC Posnania Poznań 14:25 (7:14) 
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź SA 22:20 (3:13)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia 32:20 (13:13)

16.04.2022 - XII kolejka
RC Posnania Poznań v Master Pharm Rugby Łódź SA 29:22 (7:12)
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 11:21 (3:9)
Edach Budowlani Lublin v MKS Awenta Pogoń Siedlce 33:13 (21:3)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 16:12 (8:12)
RC Arka Gdynia v OKS Up Fitness Skra Warszawa 19:45 (12:24)

02-03.04.2022 - XI kolejka
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Edach Budowlani Lublin 0:25 (zweryfikowano jako walkower)
Komisja Odwoławcza uchyliła orzeczenie KGiD, punkty zostały usunięte z tabeli
RC Lechia Gdańsk v RC Posnania Poznań 38:25 (24:18)
Master Pharm Rugby Łódź SA v MKS Ogniwo Sopot 10:18 (7:3)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 43:7 (8:7)
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 48:26 (19:9)

12-13.03.2022 - X kolejka
RC Lechia Gdańsk v MKS Awenta Pogoń Siedlce 40:12 (21:0)
RzKS Juvenia Kraków v OKS Up Fitness Skra Warszawa 3:43 (3:26)
KS Posnania Poznań v MKS Ogniwo Sopot 15:31 (8:19)
RC Arka Gdynia v Master Pharm Rugby Łódź SA  26:28 (16:11)
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 7:45 (0:33)

05-06.03.2022 - VI kolejka (zaległa z rundy jesiennej)
KS Posnania Poznań v Edach Budowlani Lublin 22:48 (10:20)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk  27:24 (15:10)
Master Pharm Rugby Łódź SA v MKS Awenta Pogoń Siedlce 30:10 (10:10)
RC Orkan Sochaczew v OKS Up Fitness Skra Warszawa 16:7 (9:0)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 27:8 (5:0) 

30-31.10.2021 - IX kolejka
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź SA 29:7 (3:7)
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 14:66 (14:31)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v KS Posnania Poznań 24:37 (19:21)
RC Lechia Gdańsk v OKS Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)

23-24.10.2021 - VIII kolejka
Master Pharm Rugby Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków 20:13 (10:0)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 56:19 (21:7)
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25 za udział nieuprawnionego zawodnika
Uchylenie Orzeczenia przez KO i przywrócenie wyniku z boiska

OKS Up Fitness Skra Warszawa v MKS Awenta Pogoń Siedlce 54:8 (19:3)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 36:8 (17:3)
KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia 24:37 (17:17)

16-17.09.2021 - VII kolejka
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź SA 34:7 (15:0)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 20:45 (6:14)
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Posnania Poznań 53:12 (26:12)
Edach Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 36:29 (21:17)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 5:57 (7:29)

25-26.09.2021 - V kolejka
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 30:26 (12:19)
RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań 47:18 (28:13)
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź SA 25:16 (5:6)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 14:57 (7:26)
RzKS Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin 11:31 (11:10) 

18-19.09.2021 - IV kolejka
KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków 16:38 (16:14)
Edach Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 29:17 (14:10)
RC Arka Gdynia v MKS Awenta Pogoń Siedlce 53:8 (24:8)
MKS Ogniwo Sopot v OKS Up Fitness Skra Warszawa 32:17 (18:10)
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Orkan Sochaczew 33:24 (18:17) 

04-05.09.2021 - III kolejka
OKS Up Fitness Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 24:24 (5:11)
RC Lechia Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 27:0 (10:0)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 9:31 (9:14)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 8:32 (3:8)
Master Pharm Rugby Łódź SA v KS Posnania Poznań 36:26 (19:12) - rozegrany 06.11.2021

28-29.08.2021 - II kolejka
KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk 22:34 (8:22)
Edach Budowlani Lublin v OKS Up Fitness Skra Warszawa 24:27 (17:19)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 11:33 (11:12)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Awenta Pogoń Siedlce 21:14 (12:14)
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź SA 13:17 (3:14) - rozegrany 27.02.2022

21.08.2021 - I kolejka
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Arka Gdynia 30:17 (18:7)
RC Orkan Sochaczew v Edach Budowlani Lublin 23:22 (6:16)
MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań 54:15 (40:10)
MKS Awenta Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk 22:27 (17:17)
OKS Up Fitness Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 53:14 (24:7)
Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5