POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga 2014-2015 - Tabela, wyniki

 FAZA II
 
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Gdynia 19 17 1 1 69 639-291 13/6
2 Budowlani Łódź  19 13   0 46  529-363  8/5 
3 Lechia Gdańsk 19 8 1 10 32 517-384 11/4
4 Ogniwo Sopot 19 6 0 13 22 371-507 7/3
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
5 Pogoń Siedlce 19 13 1 5 55 568-360 12/2
6 Orkan Sochaczew 19  11 30  385-641 6/1 
7 Juvenia Kraków 19 6 0 13 27 325-592 7/1
8 Posnania Poznań 19 4 1 14 25 434-630 7/1
 
Finał 05.07.2015
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA 24:19 (18:9)

Runda XII - 27/28.06.2015
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 34:19 (24:7)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 31:23 (7:8)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 26:27 (13:11)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 17:12 (8:9)


Runda XI - 13.06.2015
Grupa mistrzowska
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 21:14 (10:7) 
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 23:21 (20:13)
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 34:26 (17:5)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań 36:28 (0:7)
 
Runda X – 30/31.05.2015 
Grupa mistrzowska
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź S.A. 21:26 (15:20) 
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 30:31 (22:18)
Grupa spadkowa
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 36:26 (13:19)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 20:8 (15:8)
 
Runda IX – 16/17.05.2015
Grupa mistrzowska 
Budowlani Łódź S.A. v RC Arka Gdynia 12:37 (0:13)  
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 26:20 (16:8) 
Grupa spadkowa 
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 20:35 (17:8)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 31:16 (14:11)
 
Runda VIII – 25/26.04.2015
Grupa mistrzowska 
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 37:19 (27:7)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 5:46 (0:17) 
Grupa spadkowa 
Posnania Poznań v Juvenia Kraków 33:19 (26:7)  
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 29:29 (16:14)
 
Runda VII - 11/12.04.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 44:5 (27:5)
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot 45:5 (40:0)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 33:30 (14:21)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 72:6 (36:6) 
 
Runda VI - 04.04.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia v Budowlani Łódź S.A. 32:10 (18:10) 
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 23:6 (10:3) 
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 5:58 (0:36)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 30:30 (27:6)
 
Runda V - 28.03.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 41:12 (24:7)
Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk 25:16 (22:6)
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 34:5 (15:5)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań 26:25 (19:15)
 
Runda IV - 22/23.11.2014
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 26:29 (3:17)
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź S.A. 13:28 (3:11)
Grupa spadkowa
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 17:29 (3:12)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 37:0 (5:0)
 
Runda III - 08/09.11.2014
Grupa mistrzowska
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 25:23 (10:10)
Budowlani Łódź S.A. v Arka Gdynia 13:15 (5:9) 
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków  27:5 (10:0)
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 96:0 (49:0)
 
Runda II - 02.11.2014
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 9:30 (9:3)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 12:16 (12:13)
Grupa spadkowa
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 3:38 (3:19)
Posnania Poznań v Juvenia Kraków 19:12 (14:0)
 
Runda I - 25.10.2014
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot 25:20 (5:9) 
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 32:11 (12:6)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 45:8 (14:5)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 34:14 (12:0) (rozegrany 02.05.2015)
 
FAZA I
 
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani Łódź SA 7 6 0 1 29 252-113 5
2 Arka Gdynia 7 5 1 1 28 262-111 6
3 Lechia Gdańsk 7 5 1 1 26 269-77 4
4 Ogniwo Sopot 7 4 0 3 19 186-157 3
5 Pogoń Siedlce 7 14  129-172 
6 Juvenia Kraków  7 2 0 5 94-249
7 Orkan Sochaczew 5 145-262
8 Posnania Poznań 7 0 0 7 1 98-294 1
 
Runda VII - 11/12.10.2014
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 25:23 (10:20)
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 23:14 (6:12)
Posnania Poznań v Lechia Gdańsk 12:48 (7:12)  
Budowlani Łódź SA v Juvenia Kraków 71:12 (50:5)
 
Runda VI - 04/05.10.2014
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 88:0 (29:0)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 33:13 (19:5)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań 21:0 (7:0)
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 29:21 (19:7)
 
Runda V - 28/29.09.2014
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 53:33 (31:7)  
Arka Gdynia v Juvenia Kraków 61:15 (26:3)  
Budowlani Łódź SA v Pogoń Siedlce 48:3 (36:3) 
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 14:29 (7:13) 
 
Runda IV - 20.09.2014
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 24:7 (7:0) 
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 13:39 (6:15) 
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 15:32 (10:13) 
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 3:9 (0:3)
 
Runda III - 13/14.09.2014
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 13:7 (6:0)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 20:20 (6:3)
Budowlani Łódź S.A. v Posnania Poznań 36:19 (14:6)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 37:20 (14:5)
 
Runda II - 30/31.08.2014
Posnania Poznań v Arka Gdynia 5:57 (5:24)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 3:36 (0:29) 
Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 20:10 (6:10)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź 22:37 (17:12)
 
Runda I - 23/24.08.2014
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 61:12 (35:9)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 47:14 (21:0)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 29:20 (22:3)
Budowlani Łódź SA v Ogniwo Sopot 38:21 (33:14)
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 9 43
 02 OKS Skra Warszawa 11 41
 03 Master Pharm Łódź 10 37
 04 Awenta Pogoń Siedlce 11 34
 05 Edach Budowlani Lublin 10 26
 06 RC Lechia Gdańsk 11 26
 07 RC Orkan Sochaczew 11 23
 08 RC Arka Gdynia 11 19
 09 RzKS Juvenia Kraków 11 13
 10 RK Sparta Jarocin 11 0