POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Seniorki 7 Rozgrywki

Reprezentacja kobiet w sezonie 2014-2015 przygotowywała się do rozgrywanych w Kownie (Litwa) Mistrzostw Europy 7, które były też eliminacjami do Igrzysk Olimpijskich. W turnieju panie zajęły V miejsce w stawce 12 drużyn. 
 
16.08.2014 - International Rugby Festival, Piotrowice Nyskie 
Polska v Slavia Praga 37:0
Polska v Petrovice Rugby Praga 31:10
Półfinały: Polska v Lady Bugs 36:7
Finał o I miejsce; Polska v Ladies Lechia Gdańsk 17:22
 
07-11.11.2014 - Konsultacja i Turniej Niepodległości, Warszawa 
AZS AWF Syrenki Warszawa v Polska 0:35
Ladies Frogs Warszawa v Polska 0:30
Polska v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 7:12 
Półfinały: AZS AWF Syrenki Warszawa v Polska 5:24
Finał o I miejsce: Polska v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 14:0
 
16-18.01.2015 - Konsultacja szkoleniowo-diagnostyczna, Pobiedziska
 
06-08.02.2015 - Konsultacja i gry kontrolne, Pobiedziska
 
27.02-01.03.2015 - Konsultacja i gry kontrolne, Łódź
 
26-29.03.2015 - Camp w Brandys, Turniej w Pradze
Czechy v Polska 19:0
Polska v Litwa 33:0
Finał o I miejsce: Czechy v Polska 12:26
 
15-17.05.2015 - Konsultacja szkoleniowa, Wałcz
 
23-24.05.2015 - Amsterdam 7's, Amsterdam
Polska v Dambusters Ladies (Szkocja) 26:0
Polska v RK 03 Berlin (Niemcy) 49:0
Niemcy v Polska 14:7
Ćwierćfinały
Maple Leafs (Kanada) v Polska 57:0
Tribe 7s (Australia) v Polska 26:5
Polska v Czechy 5:24
 
MISTRZOSTWA EUROPY, KOWNO  13-14.06.2015
Eliminacje
Polska v Mołdawia 33:0
Polska v Szwecja 7:10 (7:0)
Polska v Węgry 29:0
Ćwierćfinał Cup/Plate
Polska v Rumunia 12:21 (12:7)
Półfinał Plate
Polska v Norwegia 12:5 (0:5)
Finał Plate
Polska v Szwajcaria 34:0
 
 
 
Reprezentacja Polski U19
17-19.10.2014 Konsultacja i mecze z reprezentacją Czech, Wrocław
Polska v Czechy 7:17 
Polska v Czechy 12;17 
Polska v Czechy 7:26 
Polska v Czechy 24:7
 
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin