POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

U17/Kadeci - Skład 2014-2015

 

Reprezentacja Polski U17

 

Sztab szkoleniowy: 
Krzysztof Okapa - trener               Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta        Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Zawodnicy:
I linia młyna: Robert Kacprowicz (KS Budowlani Łódź), Paweł Pepliński (RC Ruda Śląska/ Budowlani Łódź), Dawid Hovhannysyan (KS Budowlani Łódź), Dawid Kinast (Posnania Poznań), Juliusz Walczak (KS Budowlani Łódź)
II linia młyna: Mateusz Popiołek (Orkan Sochaczew), Przemysław Serafin (KS Budowlani Łódź), Aleksander Michaus (KS Budowlani Łódź)
III linia młyna: Mateusz Nitschke (Posnania Poznań), Daniel Golonka (Budowlani Lublin), Dominik Nowiński (KS Budowlani Łódź), Paweł Pieńkowski (Lechia Gdańsk), Damian Koszla (Skra Warszawa)
Łącznicy młyna: Mateusz Plichta (Orkan Sochaczew), Paweł Boczulak (Lechia Gdańsk)
Łącznicy ataku: Paweł Urbaniak (KS Budowlani Łódź), Dominik Machlik (Posnania Poznań)
Środkowi ataku: Bartosz Pustkowski (KS Budowlani Łódź), Wojciech Brzezicki (Budowlani Lublin), Robert Wójtowicz (Lechia Gdańsk)
Skrzydłowi ataku: Oskar Korzeniewski (Orkan Sochaczew), Dawid Najdul (Posnania Poznań)
Obrońcy: Karol Skrzypiński (Lechia Gdańsk), Mariusz Adamski (Posnania Poznań)
 
 
Reprezentacja Polski U16
 
 
Sztab szkoleniowy: 
Krzysztof Okapa, Krzysztof Krzewicki - trenerzy 
Robert Cajzer - fizjoterapeuta        Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Zawodnicy:
I linia młyna: Cezary Plesiński, Michał Kafarski (Budowlani Łódź), Oskar Rudziński
(Budowlani Lublin), Patryk Paradowski (Orkan Sochaczew), Tobiasz Nowak (Sparta Jarocin), Arkadiusz Korusiewicz (Arka Gdynia);
II linia młyna: Rafał Zientkowski (Arka Gdynia), Michał Musur, Kacper Wiśniewski (Budowlani Lublin); 
III linia młyna: Marcin Adamczyk, Krystian Mechecki (Orkan Sochaczew), Rafał Chodara (Budowlani Łódź); 
Łącznicy młyna: Jakub Kamiński (Budowlani Lublin), Patryk Klein (Arka Gdynia);
Łącznicy ataku: Michał Czajkowski (Arka Gdynia), Arkadiusz Korusiewicz (Ogniwo Sopot);
Środkowi ataku: Kacper Drewczyński, Filip Porębski (Ogniwo Sopot), Mikołaj Wollek, Szymon Płoskonka (Juvenia Kraków), Michał Boksa (Budowlani Łódź), Radosław Wasilewski (Orkan Sochaczew);
Skrzydłowi ataku: Konrad Posłajko (Budowlani Lublin), Jakub Nowakowski (Orkan Sochaczew); 
Obrońcy: Oskar Zieliński (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Korusiewicz (Biało-Czarni Nowy Sącz).
 
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18