POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga 2015-2016 - Tabela, wyniki

FAZA II

  Grupa 1-4 Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 20 16 0 4 52 556-264 11/4
2 Lechia Gdańsk 20 15 0 5 48 774-282 18/6
3 Ogniwo Sopot 20 12 0 8 35 425-515 9/1
4 Arka Gdynia 20 11 0 9 29 718-386 14/2

  Grupa 5-8 Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
5 Pogoń Siedlce 20 13 0 7 49 681-324 16/6
6 Orkan Sochaczew 20 9 0 11 32 395-753 7/5
7 Skra Warszawa 20 3 0 17 14 270-773 5/2
8 Posnania Poznań 20 1 0 19 -5 147-669 2

Mecz o III miejsce - 25.06.215
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 10:9 (10:6)

Finał Ekstraligi - 24.06.2016
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 17:10 (9:3)

Runda XX/VI: - 18.06.2016
Grupa 1-4
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 7:12 (7:7)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 29:25 (17:3)
Grupa 5-8
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 78:5 (52:5)
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 0:25 vo

Runda XIX/V: - 11-12.06.2016
Grupa 1-4
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 34:3 (15:3)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 19:39 (9:27)
Grupa 5-8
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 20:45 (15:28)
Skra Warszawa v Posnania Poznań 25:0 vo

Runda XVIII/IV: - 21-22.05.2016
Grupa 1-4
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 22:15 (3:12)
Budowlani SA Łódź Arka Gdynia 25:0 vo
Grupa 5-8
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew 12:33 (0:14)
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 0:25 vo

Runda XVII/III: - 14-15.05.2016
Grupa 1-4
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 20:25 (17:15)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 15:9 (10:3)
Grupa 5-8
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 0:28 (0:7)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 25:0 vo

Runda XVI/II: - 07.05.2016
Grupa 1-4
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 49:7 (28:0)
Ogniwo Sopot v Budowlani SA Łódź 0:39 (0:19)
Grupa 5-8
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 82:26 (48:0)
Posnania Poznań v Skra Warszawa 0:25 vo
 
Runda XV/I: - 23-24.04.2016
Grupa 1-4
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 52:5 (17:0)
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 0:35 (0:14)
Grupa 5-8
Orkan Sochaczew v Skra Warszawa 41:19 (15:7)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 25:0 vo
 

FAZA I
 
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Lechia Gdańsk 14 12 0 2 60 603-202 12
2 Arka Gdynia 14 11 0 3 56 647-184 12
3 Budowlani SA Łódź 14 10 0 4 47 396-245 7
4 Ogniwo Sopot 14 9 0 5 44 341-330 8
5 Pogoń Siedlce 14 7 0 7 38 398-273 10
6 Orkan Sochaczew 14 5 0 9 22 225-595 2
7 Skra Warszawa 14 1 0 13 7 184-593 3
8 Posnania Poznań 14 1 0 13 2 147-519 2
 
Runda XIV: - 16-17.04.2016
Arka Gdynia v Skra Warszawa 53:7 (29:7)
Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 52:14 (33:0)
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 0:25 vo
Budowlani SA Łódź v RC Orkan Sochaczew 88:3 (43:3)
 
Runda XIII: - 09-10.04.2016
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 50:7 (31:0) 
Skra Warszawa v Posnania Poznań 25:0 vo
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 13:11 (10:8)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 12:15 (3:7)

Runda XII: - 02.04.2016
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 18:6 (5:3)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 15:12 (15:0)
Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew 22:37 (18:8)
KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk 0:25 vo

Runda XI - 25/26.03.2016

Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 55:7 (27:0)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 32:21 (13:15)
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 16:22 (6:3)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 25:0 vo

Runda X - 07.11.2015
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 44:19 (30:7)  
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 59:17 (26:5) 
Posnania Poznań v Budowlani SA Łódź 7:35 (7:22) 
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 15:38 (0:24)

Runda IX - 31.10.2015
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 57:0 (34:0)
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa 80:5 (47:0) 
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 34:10 (20:10)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 36:18 (14:12) - rozegrany 12.03.2016

Runda VIII - 24.10.2015
Posnania Poznań v Arka Gdynia 8:74 (3:31)
Budowlani SA Łódź v Skra Warszawa 48:5 (24:0)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 23:21 (9:14)
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 5:60 (0:22) - rozegrany 29.11.2015
 
Runda VII - 10-11.10.2015
Skra Warszawa v Arka Gdynia 12:75 (0:61)
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 35:18 (21:6) 
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 22:25 (7:12)
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 9:24 (6:7)

Runda VI - 03/04.10.2015
Posnania Poznań v Skra Warszawa 46:0 (27:0) 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 124:7 (63:7)
Budowlani SA Łódź v Pogoń Siedlce 25:14 (3:6)
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 10:49 (3:20)

Runda V - przełożona i rozegrana 21-22 listopada
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 76:7 (45:0)
Ogniwo Sopot v Budowlani SA Łódź 34:20 (24:13)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 19:34 (0:15)
Orkan Sochaczew v Skra Warszawa 23:19 (13:12) 
 
Runda IV - 19/20.09.2015
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 25:26 (13:13)
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 17:24 (0:5)
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 42:12 (32:12), zweryfikowany jako 47:12
Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk 20:30 (15:3)

Runda III – 04/05.09.2015
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 12:41 (0:15)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 13:9 (5:6)
Budowlani SA Łódź v Posnania Poznań 30:17 (20:3)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 36:19 (24:7)

Runda II - 29/30.08.2015
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 19:52 (12:19)
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 14:26 (14:14)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia 15:46 (8:20)
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 12:30 (12:13)

Runda I - 22.08.2015
Arka Gdynia v Posnania Poznań 60:5 (22:5)  
Skra Warszawa v Budowlani SA Łódź 12:26 (0:19)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 56:18 (31:5)
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 22:17 (8:10)

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18