POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Puchar Polski 7 2015-2016: Rozgrywki

 
Klasyfikacja I turnieju w Sochaczewie
1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Budowlani Łódź SA 12 pkt.; 3.Tytan Gniezno 11 pkt.; 4.RC Orkan Sochaczew 10 pkt.; 5.RC Częstochowa 9 pkt.; 6.RC Legia Warszawa 8 pkt.; 7.Czarni Bytom 6 pkt.; 8.Obeliks Bełchatów 5 pkt.; 9.Rugby Białystok 4 pkt.; 10.AZS AWF Warszawa 3 pkt.; 11.Miedziowi Lubin 2 pkt.; 12.Gentlemen's RC Łódź 1 pkt.  

Klasyfikacja II turnieju w Sopocie
1.Posnania Poznań 12 pkt.; 2.Lechia Gdańsk 9 pkt.; 3.Tytan Gniezno 8 pkt.; 4.RK Unisław 7 pkt.; 5.AZS AWFiS Gdańsk 5 pkt.; 6.Szarża Grudziądz 4 pkt.; 7.Kaskada Szczecin 3 pkt.; 8.Ogniwo Sopot 2 pkt.; 9.Rugby Białystok 1 pkt.  

Klasyfikacja III turnieju w Unisławiu
1.Lechia Gdańsk 12 pkt.; 2.RC Orkan Sochaczew 9 pkt.; 3.Posnania Poznań 8 pkt.; 4.Tytan Gniezno 7 pkt.; 5.Ogniwo Sopot 5 pkt.; 6.RK Unisław 4 pkt.; 7.Szarża Grudziądz 3 pkt.; 8.AZS AWFiS Gdańsk 2 pkt.; 9.Miedziowi Lubin 1 pkt; Legia Warszawa - nie klasyfikowana 
 
Klasyfikacja IV Turnieju w Łodzi
1.Lechia Gdańsk 13 pkt.; 2.Budowlani Łódź SA 10 pkt.; 3.RC Orkan Sochaczew 9 pkt.; 4.Tytan Gniezno 8 pkt.; 5.RC Częstochowa 6 pkt.; 6.Czarni bytom 5 pkt.; 7.Rugby Białystok 4 pkt.; 8.Obeliks Bełchatów 3 pkt.; 9.GRC Bełchatów 2 pkt.; 10.Rugby Olsztyn 1 pkt.
 
Klasyfikacja V Turnieju w Gnieźnie
1.Lechia Gdańsk 15 pkt.; 2.RC Orkan Sochaczew 12 pkt.; 3.Posnania Poznań 11 pkt.; 4.Tytan Gniezno 10 pkt.; 5.Budowlani Łódź SA 9 pkt.; 6.RC Częstochowa 8 pkt.; 7.Rugby Białystok 6 pkt.; 8.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 9.Ogniwo Sopot 4 pkt.; 10.Kaskada Szczecin 3 pkt.; 11.Rugby Szczecinek 2 pkt.; 12.Miedziowi Lubin 1 pkt.

Klasyfikacja VI Turnieju w Lubinie
1.Tytan Gniezno 13 pkt.; 2.Posnania Poznań 10 pkt.; 3.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 4.RC Częstochowa 8 pkt.; 5.AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 6.Kaskada Szczecin 5 pkt.; 7.Obeliks Bełchatów 4 pkt.; 8.Miedziowi Lubin 3 pkt.; 9.Czarni Bytom 2 pkt.; 10.Rugby Team Olsztyn 1 pkt.
 
Klasyfikacja VII Turnieju w Gdańsku
1.Tytan Gniezno 15 pkt., 2.Posnania Poznań 12 pkt., 3.Lechia Gdańsk 11 pkt., 4.Rugby Białystok 10 pkt., 5.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt., 6.AZS AWFiS Gdańsk 8 pkt., 7.Szarża Grudziądz 6 pkt., 8.Ogniwo Sopot 5 pkt., 9.Rugby Olsztyn 4 pkt., 10.Rugby Szczecinek 3 pkt., 11.Werewolwes Wąbrzeźno 2 pkt., 12.Kaskada Szczecin nk.
 
Klasyfikacja VIII Turnieju w Zduńskiej Woli
1.RC Orkan Sochaczew 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 12 pkt.; 3.Budowlani Łódź SA 11 pkt.; 4.Rugby Białystok 10 pkt.; 5.AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 8 pkt.; 7.RC Częstochowa 6 pkt.; 8.Obeliks Bełchatów 5 pkt.; 9.RK Zduńska Wola 4 pkt.; 10.GRC Łódź 3 pkt.; 11.Rugby Olsztyn 2 pkt.; 12.Miedziowi Lubin 1 pkt.
 
Klasyfikacja IX Turnieju w Bytomiu
1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 8 pkt.; 3.Tytan Gniezno 7 pkt.; 4.Czarni Bytom 6 pkt.; 5.RC Częstochowa 4 pkt.; 6.Obeliks Bełchatów 3 pkt.; 7. Gentlemen's RC Łódź 2 pkt.; 8.Husaria Kalisz 1 pkt.
 
Klasyfikacja X Turnieju w Stawigudzie
1.Posnania Poznań 12pkt.; 2.GKR Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Budowlani Łódź SA 8 pkt.; 4.Ogniwo Sopot 7 pkt.; 5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.Obeliks Bełchatów 4 pkt.; 7.AZS AWFiS Gdańsk 3 pkt.; 8.Rugby Team Olsztyn 2 pkt.; 9.Werewolwers Wąbrzeżno 1 pkt.
 
Klasyfikacja końcowa po dziesięciu turniejach
1.GKR Tytan Gniezno 100/10 pkt.; 2.KS Posnania Poznań 91/8  pkt.; 3.RC Lechia Gdańsk 60/5 pkt.; 4.RC Orkan Sochaczew 55/5 pkt.; 5.Budowlani Łódź SA 51/5 pkt.; 6.RCC Częstochowa 41/6 pkt.; 7.Rugby Białystok 35/6 pkt.; 8.RC Czarni Bytom 25/5 pkt.; 9.RC Obeliks Bełchatów 24/6 pkt.; 10.Szarża Grudziądz 23/5 pkt.; 11.MKS Ogniwo Sopot 21/5 pkt.; 12.AZS AWF Warszawa 19/3 pkt.; 13.AZS AWFiS Gdańsk 18/4 pkt.; 14.Husar Bolesławiec 17/2 pkt.; 15.Kaskada Szczecin Rugby Klub 11/3 pkt.; 16.Rugby Klub Unisław 11/2 pkt.; 17.Rugby Team Olsztyn 10/5 pkt.; 18.RC Czarni Pruszcz Gdański 9/1 pkt.; 19.Klub Rugby Miedziowi Lubin 8/5 pkt.; 20. Gentlemen’s RC Łódź 8/4 pkt.; 21.RC Legia Warszawa 8/1 pkt.; 22.Rugby Klub Szczecinek 5/2 pkt.; 23.Rugby Klub Zduńska Wola 4/1 pkt.; 24. WSR Werewolwers Wąbrzeźno 3/2 pkt.; 25.Klub Rugby Husaria Kalisz 1/1 pkt. 
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14