POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2016-2017


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina 
Kierownik: Mateusz Sławecki 
 
Zawodniczki:
01. Stawicka Justyna - Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna II - Arka Rumia
03. Kuźma Martyna - Arka Rumia
04. Juźwicka Wiktoria - BBRC Łódź
05. Gregowska Aleksandra - BBRC Łódź
06. Sadowska Zuzanna I - Juvenia Kraków
07. Kowalczyk Klaudia - KS Gietrzwałd
08. Lazzari Stasy - Orkan Sochaczew
09. Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
10. Furman Natalia - Posnania Poznań
11. Knowa Magdalena - RC Gorce
12. Warzecha Karolina - RC Gorce
13. Juszczak Beata - RC Gorce
14. Szymańska Izabela - Rugby Tur Chojnice
15. Zakrzewska Patrycja - Rugby Tur Chojnice
16. Gronowska Paula - Toruński Klub Rugby
17. Marszalik Paulina - UKS Lubień
18. Morus Anna - UKS Lubień
19. Orłowska Julia - Posnania Poznań
20. Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
21. Bancer Wiktoria - GSZS Nowogrodziec
22. Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
23. Bednarczyk Adrianna - MKS Pogoń Siedlce


Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina 
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska 
 
Zawodniczki: 
Stawicka Justyna - Arka Rumia
Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
Knowa Magdalena - Juvenia Kraków
Pamięta Natalia - Orkan Sochaczew
Furman Natalia - Posnania Poznań
Michalak Paulina - Posnania Poznań
Beszterda Sandra - Posnania Poznań
Matuszewska Julia - Posnania Poznań
Pospieszczyk Nicola - Diablice Ruda Śląska
Juszczak Beata - RC Gorce
Warzecha Karolina - RC Gorce
Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
Kowalczyk Klaudia - KS Rugby Gietrzwałd
Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
Marszalik Paulina - RC Gorce
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin