POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Puchar Polski 7 2016-2017: Rozgrywki


I turniej w Bolesławcu 10.09.2016
1.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 9 pkt.; 3.Miedziowi Lubin 7 pkt.; 4.Black Gryffin Świdnica 5 pkt.; 5.RC Brandis 3 pkt.; 6.RC Lipsk 1 pkt.

II turniej w Zduńskiej Woli 09.10.2016
1.Czarni Pruszcz Gdański 15 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 13 pkt.; 3.Tytan Gniezno 11 pkt.; 4.RK Bełchatów 9 pkt.; 5.RK Zduńska Wola 7 pkt.; 6.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 pkt.; 7.Husaria Kalisz 3 pkt.; 8.AZS Rzeszów 1 pkt.

III turniej w Szczecinku 22.10.2016
1.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.WSR Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 4.Szarża Grudziądz 3 pkt.; 5.Rugby Szczecinek 1 pkt.
 
IV turniej w Białymstoku 05.11.2016
1.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 2.Rugby Białystok I 7 pkt.; 3.Rugby Klub Bełchatów 5 pkt.; 4.Rugby Team Olsztyn 3 pkt.; 5.Rugby Białystok II 1 pkt.  
 
V turniej w Warszawie 12.11.2016
1.Posnania Poznań 19 pkt.; 2.Czarni Pruszcz Gdański 17 pkt.; 3.Tytan Gniezno 15 pkt.; 4.AZS AWF Warszawa 13 pkt.; 5.Frogs Warszawa 11 pkt.; 6.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 7.Unia Brześć Białoruski 7 pkt.; 8.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 pkt.; 9.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 10.Husaria Kalisz 1 pkt.
   
VI turniej w Krakowie 19.11.2016
1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 9 pkt.; 3.Juvenia Kraków 7 pkt.; 4.RK Bełchatów 5 pkt.; 5.Czarni Bytom 3 pkt.; 6.Husaria Oświęcim 1 pkt. 
   
VII turniej w Szczecinie 09.04.2017
01.Posnania Poznań 15 pkt.; 02.AZS AWFiS Gdańsk 13 pkt.; 03.Kaskada Szczecin 11 pkt.; 04.Rugby Wrocław 9 pkt.; 05.Tytan Gniezno 7 pkt.; 06.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 07.Unia Brześć Białoruski 3 pkt.; 08.RC Greifwald (Niemcy) 1 pkt.
 
VIII turniej w Toruniu 22.04.2017
Posnania Poznań, Tytan Gniezno, Lechia Gdańsk, AZS AWFiS Gdańsk, Rugby Bełchatów, Werewolves Wąbrzeźno, Szarża Grudziądz, RK Toruń, Husaria Kalisz po 9 pkt.
 
IX turniej we Wrocławiu 23.04.2017
1.Husar Bolesławiec 15 pkt.; 2.Unia Brześć Białoruski 13 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 11 pkt.; 4.Gryfy Ruda Śląska 9 pkt.; 5.KS Rugby Wrocław 7 pkt.; 6.AZS Rzeszów 5 pkt.; 7.Czarni Bytom 3 pkt.; 8.Husaria Oświęcim 1 pkt.

X turniej w Krakowie 01.05.2017
1.Juvenia Kraków 9 pkt.; 2.Unia Brześć Białoruski 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.AZS Rzeszów 3 pkt.; 5.Husaria Oświęcim 1 pkt.
 
XI turniej w Zduńskiej Woli 03.05.2017
1.Posnania Poznań 19 pkt.; 2.Czarni Pruszcz Gdański 17 pkt.; 3.Husar Bolesławiec 15 pkt.; 4.Rugby Klub Bełchatów 13 pkt.; 5.Tytan Gniezno 11 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 9  pkt.; 7.KS Rugby Wrocław 7  pkt.; 8.Gentlemen’s RC Łódź 5  pkt.; 9.RK Zduńska Wola 3  pkt.; 10.Rugby Team Olsztyn 1 pkt. 
 
XII turniej w Bełchatowie 13.05.2017
1.Posnania Poznań 17 pkt.; 2.AZS AWFiS Gdańsk 15 pkt.; 3.Tytan Gniezno 13 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 5.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 6.RK Bełchatów I 7 pkt.; 7.Gentlemen’s RC Łódź 5 pkt.; 8.RK Bełchatów 3 pkt.; 9.Husaria Kalisz 1 pkt. 

XIII turniej w Bytomiu 18.06.2017
1.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 2.Czarni Bytom 9 pkt.; 3.Gryfy Ruda Śląska 7 pkt.; 4.Husaria Oświęcim 5 pkt.; 5.AZS Rzeszów 3 pkt.; 6.Husaria Kalisz 1 pkt.

Klasyfikacja po XIII Turniejach o PPR 7:
1.Posnania Poznań 90/6 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 85/7 pkt.; 3.Czarni Pruszcz Gdański 76/6 pkt.; 4.Tytan Gniezno 66/6 pkt.; 5.RK Bełchatów I 48/6 pkt.; 6.Kaskada Szczecin 38/4 pkt.; 7.Werewolves Wąbrzeźno 31/5 pkt.; 8.Unia Brześć Białoruski 30/4 pkt.; 9.AZS AWFiS Gdańsk 22/2 pkt.; 10.Rugby Wrocław 20/3 pkt.; 11.Czarni Bytom 20/4 pkt.; 12.Juvenia Kraków 16/2 pkt.; 13.Gryfy Ruda Śląska 16/2 pkt.; 14.Husaria Kalisz 15/4 pkt.; 15.AZS AWF Warszawa 13/1 pkt.; 16.Szarza Grudziądz 12/2 pkt.; 17.AZS Rzeszów 12/4 pkt.; 18.Frogs Warszawa 11/1 pkt.; 19.Mazovia Mińsk Mazowiecki 10/2 pkt.; 20.RK Zduńska Wola 10/2 pkt.; 21.Gentlemen's RC Łódź 10/2 pkt. 22.Biało-Czarni Nowy Sącz 9/1 pkt.; 23.Lechia Gdańsk 9/1 pkt.; 24.Husaria Oświęcim 8/4 pkt.; 25.Rugby Białystok 7/1 pkt.; 26.Miedziowi Lubin 7/1 pkt.; 27.Black Gryffin Świdnica 5/1 pkt.; 28.Rugby Team Olsztyn 4/2 pkt.; 29.RC Brandis 3/1 pkt.; 30.RK Bełchatów II 3/1 pkt.; 31.Rugby Szczecinek 1/1 pkt.; 32.RC Lipsk 1/1 pkt.; 33.RC Greifwald 1/1 pkt.; 34.Rugby Białystok II 1/1 pkt.

XIV, finałowy turniej w Gnieźnie 08.07.2017
Kolejność końcowa sezonu 2016/2017: 1.Posnania Poznań; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.GTR Tytan Gniezno; 4.Husar Bolesławiec; 5.Kaskada Szczecin; 6.RK Bełchatów; 7.Werewolves Wąbrzeźno; 8,Rugby Team Olsztyn; 9.Husaria Kalisz.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14