POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U19/Juniorzy 7 - Rozgrywki 2016-2017


KADRA U18
 
Konsultacja,  Sochaczew 17-19.06.2016
 
Zgrupowanie i Turniej Olimpic Hopes, Zakopane i Praga (Czechy) 16-24.08.2016
Czechy v Polska Biali 5:43 
Niemcy v Polska Czerwoni 17:12
Czechy v Polska Czerwoni 12:12
Niemcy v Polska Biali 0:41
Mecz o III miejsce: Czechy v Polska Czerwoni 5:35
Mecz o I miejsce: Niemcy v Polska Biali 19 :24
Klasyfikacja: 1. Polska (Biali); 2. Niemcy; 3. Czechy; 4. Polska Development (Czerwoni)
 
Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Sochaczew i Bukareszt 12-18.09.2016
Polska v Rosja  12:24 (0:0)
Polska v Francja  0:63 (0:28)
Polska v Hiszpania  12:31 (0:17)
Półfinał Bowl: Polska v Mołdawia  42:0 (14:0)
Finał o IX miejsce: Polska v Luksemburg  14:19 (0:0)

28.04-03.05.2017 - Zgrupowanie reprezentacji oraz OKKW, Burzenin

21.06-26.06.2017 - Konsultacja i start w United World Games, Kraków/Klagenfurt (Austria) 
Polska v Siauliai Sports Gymnasium (Litwa) 26:12
Polska v Rugby Ljubljana (Słowenia) 24:7
Polska v Esztergomi Vitézek Rugby AFC (Węgry) 41:7
Polska v Rugby Opens Borders (Austria) 38:0
Czechy v Polska 33:24
Półfinał: Polska v RC Mountfield Říčany (Czechy) 22:7
Finał: Polska v Czechy 5:28
Polska Biało-Czerwoni v Rugby Union Donau Wien (Austria) 48:0
Polska Biało-Czerwoni v Queen Elizabeth Grammar School (Wielka Brytania) 7:17
Polska Biało-Czerwoni v Stade Rugby Club Wien (Austria) 24:10
Polska Biało-Czerwoni v RC Mountfield Říčany (Czechy) 14:19
Polska Biało-Czerwoni v Rugby Academy Midden Oost (Holandia) 7:12
Drugi zespół odpadł po zajęciu IV miejsca w grupie
 
 
KADRA U16
 
Konsultacja i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków i Lipno 04-07.08.2016
Polska v Niemcy 15:19
Czechy v Polska 5:12
Polska v Węgry 54:0
Finał: Niemcy v Polska 17:22 po dogrywce
Klasyfikacja: 1. Polska; 2. Niemcy; 3. Czechy; 4. Węgry
 
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin