POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 Młodzieżowa - Rozgrywki 2017-2018

 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
23-27.08.2017 - Konsultacja i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków
Polska - Niemcy 19:17
Czech - Polska 43:0
Niemcy - Polska 10:14
Polska - Czechy 0:35 
Kolejność: 1.Czechy; 2.Polska; 3.Niemcy

05-10.12.2017 - Konsultacja, Jarocin
 
19-26.01.2018 - Zgrupowanie, Myślenice

12-14.04.2018 - Konsultacja i sparingi, Ruda Śląska
Polska v Czechy 0:24
Polska v Czechy 0:26
 
 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
26.07-02.08.2017 - Zgrupowanie, Andrychów 

23.08-27.08.2017 - Konsultacja i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków
Polska - Łotwa 14:7
Węgry - Polska 7:7
Polska - Czechy 31:0
Niemcy - Polska 5:26
Kolejność: 1.Polska; 2.Łotwa; 3.Niemcy; 4.Węgry; 5.Czechy
 
18.09-25.09.2017 - Konsultacja i Mistrzostwa Europy Juniorek, Andora
Polska v Belgia 14:19
Polska v Łotwa 29:17
Polska v Niemcy 12:19
O miejsca 5-8: Polska v Gruzja 32:5
O 5 miejsce: Polska v Łotwa 12:17
Kolejność ME: 1.Niemcy; 2.Belgia; 3.Szkocja; 4.Andora; 5.Łotwa; 6.Polska; 7.Ukraina; 8.Gruzja

05-10.12.2017 - Konsultacja, Jarocin
 
19-26.01.2018 - Zgrupowanie, Myślenice

21-25.02.2018 - Konsultacja, Będzin
Diablice Ruda Śląska v Kadra U18 20:15
Diablice Ruda Śląska v Kadra U18 0:20

10-11.03.2018 - Konsultacja i turniej, Będzin/Ruda Śląska
Polska v Niemcy 22:0 (5:0)
Polska v Czechy 21:24 (14:7)
Polska v Niemcy 14:15 (7:5)
Polska v Czechy 7:21 (7:0)

24-30.03.2018 - Konsultacja, Kórnik

12-14.04.2018 - Konsultacja i sparingi, Ruda Śląska
Polska v Łotwa 12:28
Polska v Łotwa 10:35
Polska v Łotwa 29:19
 
23-30.04.2018 - Konsultacja i Mistrzostwa Europy Kobiet U18 7, Vichy (Francja)
Polska v Portugalia 0:33 (0:19)
Polska v Hiszpania 0:36 (0:19)
Polska v Belgia 0:26 (0:5)
Ćwierćfinał Challenge Tropy: Polska v Niemcy 7:19 (7:0)
Półfinał Shield: Polska v Gruzja 27:10 (15:5)
Finał Shield (XIII miejsce): Polska v Andora 34:0
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin