POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Puchar Polski 7 2017-2018: Rozgrywki


I turniej, Bolesławiec 17.09.2017: 1.Husar Bolesławiec 7 pkt.; 2.Posnania Poznań 5 pkt.; 3.Miedziowi Lubin 3 pkt.; 4.Husaria Kalisz 1 pkt.

II turniej, Bełchatów 07.10.2017: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 13 pkt.; 3.AZS AWFiS Gdańsk 11 pkt.; 4.Gentlemen's RC Łódź 9 pkt.; 5.Rurgby Bełchatów 7 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 7.Husaria Oświęcim 3 pkt.; 8.Husaria Kalisz 1 pkt. 

III turniej, Zduńska Wola 14.10.2017: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 13 pkt.; 3.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 4.KS Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 7.Rugby Klub Zduńska Wola 3 pkt.; 8.Gentlemen’s RC Łódź 1 pkt.

IV turniej, Kraków 28.10.2017: 1.AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 9 pkt.; 3.Unia Brześć Białoruski 7 pkt.; 4.Husaria Oświęcim 5 pkt.; 5.Czarni Bytom 3 pkt.; 6.AZS Rzeszów 1 pkt.

V turniej, Gniezno 04.11.2017: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.Livonia Rygaz 9 pkt.; 3.Baltrex Siauliai 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Vitezek Esztergom 3 pkt.; 6.Kaskada Szczecin 1 pkt.

VI turniej, Nowy Sącz 11.11.2017:
 1.Biało-Czarni Nowy Sącz 7 pkt.; 2.Slavia Koszyce 5 pkt.; 3.Husaria Oświęcim 3 pkt.; 4.Koliber Sosnowiec 1 pkt.


VII turniej, Warszawa 11.11.2017: 1.AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 2.Rugby Białystok 7 pkt.; 3.RC Legia Warszawa 5 pkt.; 4.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 1 pkt.

VIII turniej, Warszawa 24.03.2018: 1.Posnania Poznań 19 pkt.; 2.GKR Tytan Gniezno 17 pkt.; 3.AZS AWFiS Gdańsk 15 pkt.; 4.Kaskada Szczecin 13 pkt.; 5.Rugby Białystok 11 pkt.; 6.Rugby Bełchatów 9 pkt.; 7.AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 8.Czarni Bytom 5 pkt.; 9.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 10.RC Legia Warszawa 1 pkt.

IX turniej, Sosnowiec 14.04.2017: 1.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 2.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.RC Częstochowa 3 pkt.; 5.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

X turniej, Gdańsk 21.04.2018: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.AZS AWFiS Gdańsk 7 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 5 pkt.; 4.GKR Tytan Gniezno 3 pkt.; 5.Werewolves Wąbrzeźno 1 pkt.

XI turniej, Zduńska Wola 03.05.2018: 1.Evolutyon 7 Chmielnicki 17 pkt.; 2.Posnania Poznań 15 pkt.; 3.Czarni Bytom 13 pkt.; 4.RC Częstochowa 11 pkt.; 5.Rugby Bełchatów 9 pkt.; 6.KS Rugby Wrocław 7 pkt.; 7.Gentlemen's RC Łódź 5 pkt.; 8.RK Zduńska Wola 3 pkt.; 9.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

XII turniej, Bełchatów 02.06.2018: 1.AZS AWFiS Gdańsk 11 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 3.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 4.RC Częstochowa 5 pkt.; 5.KS Rugby Wrocław 3 pkt.; 6.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

 

01.Posnania Poznań                       89/7 pkt
02.GTR Tytan Gniezno                    51/5 pkt
03.Rugby Bełchatów                       46/6 pkt
04.AZS AWFiS Gdańsk                  44/4 pkt
05.Husar Bolesławiec                     36/4 pkt
06.AZS AWF Warszawa                 27/4 pkt
07.Czarni Bytom                            26/4 pkt
08.Kaskada Szczecin                    19/3 pkt
09.KS Rugby Wrocław                   19/3 pkt
10.RC Częstochowa                      19/3 pkt  
11.Rugby Białystok                        18/2 pkt
12.Evolutyon 7 Chmielnicki             17/1 pkt
13.Werewolves Wąbrzeźno             17/5 pkt
14.Biało-Czarni Nowy Sącz             16/2 pkt
15.Gentlemen's RC Łódż                15/3 pkt
16.Husaria Oświęcim                     11/3 pkt
17.Livonia Ryga                               9/1pkt
18.Unia Brześć Białoruski                7/1 pkt
19.Baltrex Siauliai                            7/1 pkt
20.RC Legia Warszawa                    6/2 pkt
21.RK Zduńska Wola                       6/2 pkt
22.Slavia Koszyce                           5/1 pkt
23.Koliber Sosnowiec                      4/4 pkt
24.Miedziowi Lubin                          3/1 pkt
25.Rugby Klub Zduńska Wola           3/1 pkt
26.Vitezek Esztergom                      3/1 pkt
27.Husaria Kalisz                             2/2 pkt
28.AZS Rzeszów                             1/1 pkt
29.Ciechan Ciechanów                     1/1 pkt
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 9 43
 02 OKS Skra Warszawa 11 41
 03 Master Pharm Łódź 10 37
 04 Awenta Pogoń Siedlce 11 34
 05 Edach Budowlani Lublin 10 26
 06 RC Lechia Gdańsk 11 26
 07 RC Orkan Sochaczew 11 23
 08 RC Arka Gdynia 11 19
 09 RzKS Juvenia Kraków 11 13
 10 RK Sparta Jarocin 11 0