POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2017/2018 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 10.09.2017
Mini żak: 1.Husar Bolesławiec 1; 2.Sparta Jarocin; 3.Husar Bolesławiec 2; 4.Warriors Nowogrodziec; 5.SP 4 Bolesławiec; 6.SP Szczytnica; 7.SP 2 Bolesławiec; 8.SP 3 Bolesławiec.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Miedziowi Lubin; 3.Sparta Jarocin.

Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM - Jarocin 24.09.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Husaria Kalisz; 3.RC Częstochowa; 4.SP 5 Poznań; 5.RC Częstochowa II; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Nazaretanki Kalisz; 8.BBRC Łódź; 9.Owal Leszno; 10.Sparta Jarocin; 11.KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Częstochowa; 4.Orkan Sochaczew; 5.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Husar Bolesławiec; 3.KS Budowalni Łódź; 4.BBRC Łódź; 5.Husaria Kalisz; 6.Sparta Jarocin.

Nowa Huta 7’s, RTDiM - Kraków 30.09.2017
Mikrus: 1.NHRK Kraków; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.RK Częstochowa II; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 5.Rugby Ruda Śląska; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 7. RC Częstochowa I; 8.Biało-Czarni Nowy Sącz II; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.RK Częstochowa; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5.Akademia Rugby Hegemon Bytom.
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.MKS Pogoń Siedlce; 3.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Chojnice 01.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Tur Chojnice I; 3.Lechia Gdańsk I; 4.Arka Rumia I; 5.SP Nowa Cerkiew; 6.Czarni Pruszcz Gdański II; 7.Ogniwo Sopot I; 8.Arka Rumia III; 9.Arka Rumia II; 10.Tur Chojnice II; 11.Ogniwo Sopot II; 12.Lechia Gdańsk II; 13.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański ;4.Lechia Gdańsk; 5.Arka Rumia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 07.10.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.KS Budowlani Łódź I; 5.KS Budowlani Łódź II;.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała/Pogoń Siedlce; 4.Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Waldemara Zajczonko - Sopot 15.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Tur Chojnice I; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot I; 5.Arka Rumia I; 6.Arka Gdynia II; 7.Ogniwo Sopot II; 8.Arka Rumia III; 9.Tur Chojnice II; 10.Arka Rumia II; 11.Czarni Pruszcz Gdański II; 12.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański; 4.Lechia Gdańsk; 5. Arka Rumia (drużyna nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański (drużyna nieklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 15.10.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa II; 5.RC Częstochowa I; 6.Husaria Kalisz; 7.AZS Warszawa; 8.KS Budowlani Łódź II; 9.KS Budowlani Łódź; 10.Miejski Klub Rugby Siedlce; 11.BBRC Łódź; 12.BBRC Łódź II.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.Orkan Sochaczew; 6.RC Częstochowa; 7.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew;  3.BBRC Łódź; 4.Miedziowi Lubin; 5.Husaria Kalisz; 6.Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 22.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia I; 3.UKS Czeczewo I; 4.TUR Chojnice I; 5.Ogniwo Sopot I; 6.TUR Chojnice II; 7.Lechia Gdańsk; 8.RC Arka Rumia II; 9.Arka Rumia III; 10.Czarni Pruszcz Gdański II; 11.Arka Gdynia II; 12.UKS Czeczewo II; 13.Ogniwo Sopot II; 14.Arka Gdynia III; 15.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.Arka Rumia (nieklasyfikowana).
 
X Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 22.10.2017
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 4.RC Częstochowa; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Czarni Bytom; 7.RC Częstochowa II; 8.SP 17 Nowy Sącz; 9.Rugby Ruda Śląska; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 12.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.Hegemon Akademia Rugby; 5.RC Częstochowa; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Hegemon Akademia Rugby.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Ścinawa k. Lubina 22.10.2017
Mini żak: 1.Wataha Zielona Góra; 2.Husar Bolesławiec; 3.Warriors Nowogrodziec.
Żak: 1.Miedziowi Lubin; 2.Husar Bolesławiec; 3.Wataha Zielona Góra; 4.Warriors Nowogrodziec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Miedziowi Lubin; 3.Warriors Nowogrodziec; 4.Barbarians Nowogrodziec (nieklasyfikowana).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Raba Niżna 29.10.2017
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 3.BBRC Łódź; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.RC Częstochowa I; 6.SP17 Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa II; 8. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 9.RC Gorce Raba Niżna.
Żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Hegemon Akademia Rugby; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Hegemon Akademia Rugby.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 29.10.2017
Mini żak: 1.Tur Chojnice I; 2.Arka Gdynia I; 3.Arka Rumia I; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Tur Chojnice II; 6.Arka Rumia II; 7.Ogniwo Sopot II; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Arka Gdynia III; 11.Arka Gdynia II; 12.Ogniwo Sopot I; 13.Arka Rumia III.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Czarni Pruszcz Gdański/Arka Rumia (nieklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowy Sącz 04.11.2017
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Bajtle I Ruda Śląska; 4.Nowa Huta Rugby Klub I Kraków; 5.SP17 Nowy Sącz; 6. Nowa Huta Rugby Klub II Kraków; 7.Bajtle II Ruda Śląska; 8.Nowa Huta Rugby Klub III Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 05.11.2017
Mini żak: 1.Tur I Chojnice; 2.Arka I Gdynia; 3.Ogniwo III Sopot; 4.Lechia I Gdańsk; 5.Arka II Rumia; 6.Czarni I Pruszcz Gdański; 7.Arka I Rumia; 8.Arka III Gdynia; 9.Tur II Chojnice; 10.Ogniwo I Sopot; 11.Ogniwo II Sopot; 12.Arka II Gdynia; 13.Arka II Rumia; 14.Czarni II Pruszcz Gdański; 15.Lechia II Gdańsk.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Czarni Pruszcz Gdański./Arka Rumia (nieklasyfikowana).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kalisz 12.04.2018
Mini żak: 1.RC Częstochowa B; 2.SP5 Poznań; 3.KR Husaria Kalisz; 4.KS Budowlani Łódź A; 5.Miedziowi Lubin; 6.Sparta Jarocin; 7.RC Częstochowa A; 8.Posnania Poznań; 9.KS Budowlani Łódź B.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.KR Husaria Kalisz; 4.KS Posnania Poznań; 5.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KR Husaria Kalisz; 3.Miedziowi Lubin; 4.Tytan Gniezno.
 
XI Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 28.04.2018
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Orkan Sochaczew; 3.KS Budowlani Łódź I; 4.KR Husaria Kalisz; 5.Bajtle Rugby Ruda Śląska; 6.SP 5 Poznań; 7.RC Częstochowa I; 8.Sparta Jarocin; 9.Budowlani Lublin; 10.RC Częstochowa II; 11.AZS AWF Warszawa; 12.Arka Gdynia II; 13.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 14.Miejski Klub Rugby Siedlce; 15.Miedziowi Lubin; 16.BBRC Łódź; 17.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 18.KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Budowlani Lublin; 3.Bajtle Rugby Ruda Śląska; 4.AZS AWF Warszawa; 5.Arka Gdynia; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7.RC Częstochowa; 8.RC Orkan Sochaczew; 9.BBRC Łódź; 10.Miedziowi Lubin.
Młodzik: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin; 4.Arka Gdynia; 5.KR Husaria Kalisz; 6.Miedziowi Lubin; 7.BBRC Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 13.05.2018
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan II Sochaczew; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Miejski Klub Rugby Siedlce; 6.Budowlani II Lublin; 7.AZS AWF Warszawa; 8.UKS 23 Ruch Lublin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan Sochaczew; 4.AZS AWF Warszawa/Miejski Klub Rugby Siedlce (nieklasyfikowany).
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 13.05.2018
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Ogniwo Sopot; 4.Arka Rumia III; 5.RK Unisław; 6.Arka Gdynia III; 7.Lechia Gdańsk; 8.Arka Rumia I; 9.Arka Rumia II; 10.Czarni Pruszcz Gdański II; 11.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Ogniwo Sopot; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.RC Arka Rumia (nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Ogniwo Sopot.

Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 20.05.2018
Mini żak: 1.KS Rugby Ruda Śląska; 2.SP 5 Poznań; 3.RCC Częstochowa; 4.Wataha RC Zielona Góra; 5.KR Husaria Kalisz; 6.MKS Ogniwo Sopot; 7.RK Sparta Jarocin; 8.KS Husar Bolesławiec.
Żak: 1.MKS Ogniwo Sopot; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Wataha RK Zielona Góra; 4.RK Sparta Jarocin; 5.RCC Częstochowa.
Młodzik: 1.KS Husar Bolesławiec; 2.KR Husaria Kalisz; 3.RK Sparta Jarocin; 4.Miedziowi Lubin.

V Śląski Turniej Bajtli, RTDiM - Ruda Śląska 26.05.2018
Mikrus: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska.
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz; 5.Sparta Jarocin; 6.SP20 Nowy Sącz.
Żak: 1.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Hegemon Bytom; 4. Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Rugby Ruda Śląska.

Dzień Dziecka z Rugby, RTDiM - Nowy Sącz 02.06.2018
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle I Ruda Śląska; 3.SP I 20 Nowy Sącz; 4.SP II 20 Nowy Sącz; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.Bajtle II Ruda Śląska.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
RTDiM im. Henryka Kurowskiego - Sopot 02.06.2018
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Czeczewo; 3.Arka Rumia I; 4.Unisław; 5.Ogniwo Sopot II; 6.Ogniwo Sopot I; 7.Arka Gdynia I; 8.Arka Rumia II; 9.Arka Rumia II; 10.Lechia Gdańsk.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Rumia (nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Ścinawa 03.06.2018
Mini żak: 1.Miedziowi Lubin; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Husar Bolesławiec.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Sparta Jarocin; 3.Miedziowi Lubin.
 
Bawmy się z Rugby, RTDiM - Łódź 03.06.2018
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew I; 2.KS Budowlani Łódź I; 3.RC Częstochowa II; 4.AZS AWF Warszawa; 5.KS Budowlani Łódź II; 6.BBRC Łódź; 7.Orkan Sochaczew II; 8.RC Częstochowa I.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.BBRC Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków 09.06.2018
Mikrus: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Szkoła Podstawowa nr 37 (NHRK Kraków); 4.Szkoła Podstawowa w Prusach (NHRK Kraków).
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Rugby Club Częstochowa I; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Koliber Sosnowiec; 5.Rugby Club Częstochowa II; 6.Szkoła Podstawowa nr 20 Nowy Sącz; 7.Rugby Club Częstochowa III; 8.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 9.Juvenia Kraków; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 4.Rugby Club Częstochowa; 5.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin