POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

U19/U18/U17/U16 7 - Skład 2017-2018


KADRA U18
 
Trener - Jakub Seklecki
Kierownik/II trener - Jakub Lisiewski
Fizjoterapeuta - Robert Bulik
 
Skład:
01. Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków
02. Jakub Rapacz - Juvenia Kraków
03. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
04. Krystian Mechecki - RC Orkan Sochaczew
05. Adrian Pętlak - RC Orkan Sochaczew
06. Daniel Woźniak - RC Orkan Sochaczew
07. Mauro Lazzari - RC Orkan Sochaczew
08. Maksymilian Tarmanowski - RC Orkan Sochaczew
09. Oskar Dębiński - Poznania Poznań
10. Jakub Kamiński - KS Budowlani Lublin
11. Michał Musur - KS Budowlani Lublin
12. Konrad Posłajko - KS Budowlani Lublin 
13. Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź
14. Kacper Drewczyński - Lechia Gdańsk/Ogniwo Sopot
15. Filip Porębski  - Lechia Gdańsk/Ogniwo Sopot
16. Krystian Olejek  - Pogoń Siedlce
17. Adam Litwińczuk - RC Białystok
18. Mateusz Rączkowski - Arka Gdynia
19. Patryk Klein - Arka Gdynia
20. Kacper Mrozik - Husar Bolesławiec
21. Oskar Kołowski - Anglia
22. Mateusz Józefowicz - Anglia
 
 
KADRA U16
 
Trenerzy: Misiak Maciej, Maciejewski Marek
Kierownik: Szwarc Jan, Zbigniew Grądys
Fizjoterapeuta: Sobieraj Jakub
 
Skład:
01.   Morus Marcin (Juvenia Kraków)
02.   Bryl Artur (Juvenia Kraków, Akademia Exeter)
03.   Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków)
04.   Misiak Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
05.   Szwarc Michał (RC Orkan Sochaczew)
06.   Kitliński Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
07.   Mroziński Jan (RC Orkan Sochaczew)
08.   Siedlecki Paweł (Budowlani Lublin)
09.   Tomaszewski Dominik (Budowlani Lublin)
10.   Kędzierski Grzegorz (Budowlani Lublin)
11.   Louis Wiszniewski (Anglia, Stowe on the Wold oraz Oxfordshire U17 County)
12.   Piórkowski Filip (Budowlani Łódź)
13.   Niespodziany Olaf (Lechia Gdańsk)
14.   Mucha Aleksander (Budowlani Lublin)
15.   Szerment Jakub (Budowlani Łódź)
16.   Syska Jakub (BBRC Łódź)
17.   Wojtaś Mateusz (Legia Warszawa)
18.   Struss Ksawery (RC Orkan Sochaczew)
19.   Kozioł Jacek (Huzar Bolesławiec)
20.   Kisiel Hubert (Legia Warszawa)
21.   Wołowczyk Nikolas (Ogniwo Sopot)
22.   Bartosiewicz Aleksander (BBRC Łódź) 
23.   Dobijański Przemysław (RC Orkan Sochaczew)
24.   Wielądek Mateusz (Legia Warszawa)
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14