POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga 2019 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2019

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot  9 9 0 0 42 377-105 6
2 Budowlani SA Łódź 9 8 0 1 39 407-115 7
3 Pogoń Siedlce 9 5 1 3 29 273-142 7
4 Skra Warszawa  9 5 0 4 28 256-227 8
5 Budowlani Lublin 9 5 1 3 25 236-185 3
6 Orkan Sochaczew 9 5 0 4 25 267-183 5
7 Juvenia Kraków  9 2 1 6 12 138-389 2
8 KS Budowlani Łódź  9 2 0 7 12 111-267 4
9 Lechia Gdańsk 9 2 1 6 11
168-255 2
10 Arka Gdynia  9 0 0 9 1 103-468 1

29.06.2019 - Baraż
Arka Gdynia v Arka Rumia 49:10 (23:3)

15.06.2019 - Mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź SA 27:24 (10:10)

15.06.2019 - Mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 51:7 (22:0)

01.06.2019 - Kolejka IX
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 38:10 (14:3)
Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 33:13 (21:8)
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 24:17 (7:12)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 15:71 (3:30)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 7:55 (7:21)

18-19.05.2019 - Kolejka VIII
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 40:21 (16:0)
Budowlani SA Łódź v Juvenia Kraków 84:10 (46:3)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 45:26 (35:14)
Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew 15:40 (5:26)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 20:20 (7:15)

11-12.05.2019 - Kolejka VII
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 0:25 vo 
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 19:39 (0:24)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 5:21 (0:10)
Skra Warszawa v Budowlani SA Łódź 27:45 (12:27)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 30:24 (20:17)

04-05.05.2019 - Kolejka VI
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:13 (10:5)
Arka Gdynia v Skra Warszawa 13:27 (6:0)
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 49:7 (18:7)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 27:14 (15:7)
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 31:11 (21:6)

27-28.04.2019 - Kolejka V
Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź 50:3 (24:3)
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 15:29 (7:19)
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 10:40 (5:28)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 73:7 (40:0)
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 64:17 (40:5)

13-14.04.2019 - Kolejka IV
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa 14:17 (0:12)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 3:61 (3:28)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 27:10 (14:0)
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:25 (8:20)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 41:12 (21:0)
 
06-07.04.2019 - Kolejka III
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 48:8 (29:3)
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 27:31 (15:12)
Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź 46:3 (29:0)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 48:13 (22:6)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 18:21 (7:6)

30-31.03.2019 - Kolejka II
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew 14:17 (14:0)
KS Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 6:24 (6:17)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 17:47 (5:35)
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 14:24 (0:13)
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk 22:22 (12:22)

16-17.03.2019 - Kolejka I
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa 32:26 (20:7)
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 58:0 (31:0)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 41:0 (15:0)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 87:3 (26:3)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 20:22 (5:12)
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18