POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Puchar Polski 7 2018-2019: Rozgrywki


I turniej, Poznań 07.10.2018: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Koszalin 9 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 6.RT Olsztyn 1 pkt. 
 
II turniej, Wrocław 13.10.2018: 1.Posnania Poznań 17 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 15 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 13 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 5.Tytan Gniezno 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 7 pkt.; 7. Rugby Wrocław 5 pkt.; 8. RC Bełchatów 3 pkt.; 9. Husaria Kalisz 1 pkt.

III turniej, Bełchatów 27.10.2018: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Arka Gdynia 13 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 11 pkt.; 4.Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.RC Bełchatów 7 pkt.; 6.RT Olsztyn 5 pkt.; 7.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 8.AZS UR Rzeszów 1 pkt.

IV turniej, Bolesławiec 04.11.2018: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 3 pkt.; 5.Rugby Wrocław 1 pkt.

V turniej, Białystok 11.11.2018: 1.Arka Gdynia 7 pkt.; 2.KS Budowlani Łódź 5 pkt.; 3.Rugby Białystok 3 pkt.; 4.RT Olsztyn 1 pkt.

VI Turniej, Koszalin 24.03.2019: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 3.RC Koszalin 7 pkt.; 4.Kaskada Szczecin 5 pkt.; 5.Tytan Gniezno 3 pkt.; 6.RK Unisław 1 pkt.

VII Turniej, Wrocław 11.05.2019: 1.RC Czarni Pruszcz Gdański 11 pkt.; 2.Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Rugby Wrocław 7 pkt.; 4.Czarni Bytom 5 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 3 pkt.; 6.Wataha Piotrków Trybunalski 1 pkt.

VIII Turniej, Pruszcz Gdański 25.05.2019: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański 7 pkt.; 3.RC Koszalin 5 pkt.; 4.WSR Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 1 pkt.

Turniej Finałowy, Gniezno 29.06.2019: 1.Posnania Poznań; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański; 3.Tytan Gniezno; 4.Kaskada Szczecin; 5.Rugby Wrocław; 6.RC Koszalin; 7.Czarni Bytom; 8.Werewolves Wąbrzeźno.
 
Klasyfikacja końcowa PPR7
01. KS Posnania Poznań
02. RC Czarni Pruszcz Gdański
03. GKR Tytan Gniezno
04. Kaskada Szczecin RK
05. Rugby Wrocław
06. RC Koszalin
07. RC Czarni Bytom
08. WSR Werewolves Wąbrzeźno
09. KS Budowlani Łódź
10. RC Arka Gdynia
11. Husar Bolesławiec RC
12. RC Bełchatów
13. RT Olsztyn
14. Ciechan Ciechanów
15. Rugby Białystok
16. KR Husaria Kalisz
      AZS UR Rzeszów
      RK Unisław
      Wataha RC Piotrków Trybunalski
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14