POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2018/2019 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 16.09.2018
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź II; 2.KS Budowlani Łódź I; 3.AZS AWF Warszawa; 4.RC Bełchatów; 5.Sparta Jarocin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.RC Bełchatów.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Husaria Kalisz; 3.RC Bełchatów.
 
Polish Talent Cup, RTDiM - Jarocin 23.09.2018
Mini żak: 1.Husar Bolesławiec; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Bełchatów; 5.SP 5 Poznań; 6.Sparta Jarocin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.Wataha Zielona Góra; 4.Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Miedziowi Lubin; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Bełchatów; 5.Husar Bolesławiec.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 29.09.2018
Mini żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Rumia I; 3.Arka Gdynia I; 4.Lechia Gdańsk; 5.RK Unisław; 6.Arka Gdynia III; 7.Arka Gdynia II; 8.Arka Rumia II.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Gdynia II.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kalisz 29.09.2018
Mini żak: 1.RC Częstochowa I; 2.SP 5 Poznań; 3.KS Budowlani Łódź II; 4.KS Budowlani Łódź I; 5.RC Bełchatów; 6.RC Częstochowa II; 7.BBRC Łódź; 8.Husaria Kalisz; 9.Sparta Jarocin; 10.Grom Wolsztyn- nie klasyfikowany.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.Husaria Kalisz; 4.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Husaria Kalisz; 3.BBRC Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bełchatów 06.10.2018
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew I; 2.KS Budowlani Łódź I; 3.Budowlani Lublin; 4.RC Częstochowa; 5.KS Budowlani Łódź II; 6.RC Częstochowa II; 7.AZS AWF Warszawa; 8.Hegemon Bytom; 9.Rugby Ruda Śląska; 10.RC Bełchatów I; 11.Orkan Sochaczew II; 12.RC Bełchatów II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4.RC Częstochowa; 5.Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4.RC Bełchatów; 5.Juvenia Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 07.10.2018
Mini żak: 1.Arka Rumia I; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia I; 4.Szarża Grudziądz; 5.Czarni Pruszcz Gdański; 6.Biało-Zieloni Rugby Gdańsk; 7.Arka Gdynia II; 8.Arka Rumia II; 9.Arka Rumia III.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Rumia.

Memoriał im. Waldemara Zajczonko, RTDiM - Sopot 13.10.2018
Mini żak: 1.Arka Rumia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Gdynia I; 5.Arka Gdynia II; 6.Biało-Zieloni Gdańsk.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Rumia; 4.UKS Czeczewo.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 14.10.2018
Mini żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.SP 3 Bolesławiec; 3.Husar Bolesławiec; 4.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 5.Warriors Nowogrodziec.
Żak: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Bajtle Ruda Śląska; 4.Warriors Nowogrodziec.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków, Nowa Huta 21.10.2018
Mini żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 3.RC Częstochowa I; 4.RC Częstochowa II; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 7.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 8.Juvenia Kraków I; 9.RC Częstochowa III; 10.Juvenia Kraków II; 11.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Żak: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.RC Częstochowa; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Bajtle Ruda Śląska; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Juvenia Kraków; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.RC Częstochowa.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 28.10.2018
Mini żak: 1.RC Częstochowa I; 2.Husar Bolesławiec; 3.Bajtle Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa II; 5.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 6.RC Częstochowa III.
Żak: 1.RC Częstochowa; 2.Bajtle Ruda Śląska.
Młodzik: 1.Rugby Ruda Śląska; 2.Juvenia Kraków; 3.Husar Bolesławiec; 4.RC Częstochowa.
 
II Turniej Niepodległości w Rugby, RTDiM - Nowy Sącz 03.11.2018
Mikrus: Biało-Czarni Nowy Sącz, Bajtle Ruda Śląska i Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żak: 1.Bajtle Ruda Śląska; 2.Nowa Huta Rugby Klub I Kraków; 3.Nowa Huta Rugby Klub II Kraków; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Żak: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 06.04.2019
Mikrus: 1.Lycée Français de Varsovie; 2.AZS AWF Warszawa; 3.RC Arka Gdynia; 4.RC Orkan Sochaczew.
Mini żak: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Lycée Français de Varsovie; 3.AZS AWF Warszawa; 4.RC Arka Gdynia I; 5.RC Arka Gdynia II.
Żak: 1.RC Arka Gdynia I; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.RC Arka Gdynia II.
Młodzik: 1.RC Arka Gdynia; 2.RC Orkan Sochaczew I; 3.AZS AWF Warszawa; 4.RC Orkan Sochaczew II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kalisz 06.04.2019
Mini żak: 1.Hegemon Akademia Rugby Bytom; 2.Sparta Jarocin; 3.KR Husaria Kalisz.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.KR Husaria Kalisz; 3.Miedziowi Lubin.
Młodzik: 1.Juvenia Kraków; 2.Miedziowi Lubin; 3.KR Husaria Kalisz.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 13.04.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Lechia Gdańsk I; 3. Ogniwo Sopot I; 4. Arka Gdynia I; 5. Arka Gdynia II; 6. Arka Rumia; 7. Lechia Gdańsk II; 8. Biało-Zieloni Rugby Gdańsk.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Młodzik: 1. Arka Gdynia 2. KS Budowlani Łódź; 3. Lechia Gdańsk; 4. Ogniwo Sopot.
 
XII Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 27.05.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź II; 2. Budowlani Lublin; 3. KS Budowlani Łódź I; 4. Ogniwo Sopot; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. KS Rugby Ruda Śląska; 7. Arka Gdynia I; 8. Orkan Sochaczew; 9. SP 5/KS Posnania Poznań; 10. Miejski Klub Rugby Siedlce; 11. RC Częstochowa; 12. BBRC Łódź; 13. SRC Skierniewice; 14. RC Bełchatów;
15. Arka Gdynia II.
Żak: 1. Arka Gdynia; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Budowlani Lublin; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5. Orkan Sochaczew; 6. RC Częstochowa; 7. Rugby Ruda Śląska; 8. BBRC Łódź; 9. SRC Skierniewice.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 4. Ogniwo Sopot; 5. Budowlani Lublin; 6. Rugby Ruda Śląska/RC Częstochowa; 7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków/RC Bełchatów; 8. BBRC Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 04.05.2019
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia II; 4. Arka Rumia; 5. Arka Gdynia I.
Żak: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 11.05.2019
Mikrus: 1.AZS AWF Warszawa; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.KS Budowlani Lublin; 4.RC Skierniewice.
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź II; 2.KS Budowlani Lublin; 3.RC Orkan Sochaczew; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce; 5.RC Arka Gdynia; 6.RC Skierniewice; 7.KS Budowlani Łódź I.
Żak: 1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Budowlani Lublin; 4.RC Orkan Sochaczew; 5.RC Skierniewice.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Arka Gdynia; 3.RC Orkan Sochaczew; 4.KS Budowlani Lublin. 

Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 12.05.2019
Mini żak:  1.SP 5 Poznań/KS Posnania - bez kwalifikacji; 2.SP 5 Poznań/KS Posnania  II - bez kwalifikacji; 3.RK Sparta Jarocin; 4.KR Husaria Kalisz.
Żak: 1.KR Miedziowi Lubin; 2.RK Sparta Jarocin; 3.KR Husaria Kalisz.
Młodzik: 1.KR Miedziowi Lubin; 2.KR Husaria Kalisz; 3.KS Posnania Poznań.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowa Huta 12.05.2019
Mini żak: 1.Rugby Ruda Śląska; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 3.NHRK Kraków II; 4.Koliber Sosnowiec; 5.RC Częstochowa; 6.Juvenia Kraków; 7.Hegemon Akademia Rugby Bytom; 8.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Żak: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.RC Częstochowa; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz; 5.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Juvenia Kraków; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Rugby Ruda Śląska.

XI Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 19.05.2019 
Mini żacy: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków, 2.Hegemon Akademia Rugby Bytom, 3.Juvenia Kraków, 4.Rugby Ruda Śląska, 5.RC Havirov, 6.RC Częstochowa, 7.Koliber Sosnowiec.
Żacy: 1.RC Havirov, 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków, 3.Rugby Ruda Śląska, 4.Biało-Czarni Nowy Sącz, 5.BBRC Łódź, 6.RC Częstochowa.
Młodzicy: 1.Juvenia Kraków, 2.BBRC Łódź, 3.RC Częstochowa, 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.

VI Śląski Turniej "Bajtli" w Rugby, RTDiM - Ruda Śląska 01.06.2019
Mini żacy: 1.KS Budowlani Łódź 2; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków 2; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków 1; 4.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska 1; 5.Hegemon Bytom; 6.KS Budowlani Łódź 1; 7.RC Częstochowa; 8.Juvenia Kraków; 9.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska 2.
Żacy: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.RC Częstochowa; 4.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Młodzicy:1.KS Budowlani Łódź; 2.Juvenia Kraków; 3.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 01.06.2019
Mini żacy:1.KS Budowlani Lublin; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Lycée Français de Varsovie; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce; 5.RC Skierniewice; 6. BBRC Łódź.
Żacy: 1.Lycée Français de Varsovie; 2.Budowlani Lublin; 3.RC Orkan Sochaczew; 4.BBRC Łódź.
Młodzicy: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.BBRC Łódź; 3.KS Budowlani Lublin.

Klasyfikacja na dzień 1.06.2019 znajduje się w załączniku, a klasyfikacja generalna sezonu 2018/2019 tutaj [kliknij].

Pliki do pobrania

pdf TDiM 01.06.2019
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin