POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga 2019/2020 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2019-2020

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Master Pharm Łódź 8 8 0 0 37 336-118 5
2 Ogniwo Sopot 8 6 0 2 30 207-126 6
3 Pogoń Awenta Siedlce  8 6 0 2 30 211-125 6
4 Juvenia Kraków 8 5 0 3 25 230-189 5
5 Skra Warszawa 8 4 0 4 20 256-196 4
6 Lechia Gdańsk 8 3 0 5 17 187-156 5
7 Orkan Sochaczew 8 3 0 5 14 151-198 2
8 Edach Budowlani Lublin 8 1 0 7 5 109-313 1
9 Arka Gdynia 8 0 0 8 1 101-367 1
 
08.03.2020 - Kolejka X
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 5:56 (5:28)
Juvenia Kraków v Skra Warszawa 9:15 (6:5)
Edach Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 10:6 (0:3)
Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź (21.03.2020)

KGiD postanowiła zweryfikować rozgrywki Ekstraligi Rugby w sezonie 2019/2020 poprzez ustalenie klasyfikacji końcowej zespołów z chwili zakończenia rundy jesiennej. Wyniki X kolejki nie zostały uwzględnione w tabeli końcowej.

16-17.11.2019 - Kolejka IX
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 16:22 (13:5)
Juvenia Kraków v Pogoń Awenta Siedlce 18:26 (8:21)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 29:19 (17:0)
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew 20:16 (13:13)

09-10.11.2019 - Kolejka VIII
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 5:47 (5:33)
Master Pharm Rugby Łódź v Juvenia Kraków 29:23 (21:6)
Pogoń Awenta Siedlce v Orkan Sochaczew 27:10 (15:10)
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 57:10 (24:10)

19-20.10.2019 - Kolejka VII
Skra Warszawa v Arka Gdynia 71:14 (33:14)
Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce 8:30 (3:15)
Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 14:35 (7:22)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 36:22 (13:15)

12.10.2019 - Kolejka VI
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 19:34 (12:10)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 34:13 (15:13)
Master Pharm Rugby Łódź v Budowlani Lublin 80:8 (42:8)
Pogoń Awenta Siedlce v Skra Warszawa 34:14 (24:0)

05-06.10.2019 - Kolejka V
Pogoń Awenta Siedlce v Arka Gdynia 54:19 (39:0)
Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 23:39 (10:20)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 18:38 (6:19)
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 20:19 (15:7)

28-29.09.2019 - Kolejka IV
Arka Gdynia v Juvenia Kraków 12:35 (6:7)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 33:7 (14:7)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 36:17 (14:12)
Master Pharm Rugby Łódź v Pogoń Awenta Siedlce 27:13 (17:8)

14-15.09.2019 - Kolejka III
Master Pharm Rugby Łódź v Arka Gdynia 73:7 (46:0)
Pogoń Awenta Siedlce v Ogniwo Sopot 10:13 (3:7)
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 11:18 (11:15)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 24:26 (17:11)

07-08.09.2019 - Kolejka II
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 22:27 (0:11)
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 29:14 (17:9)
Lechia Gdańsk v Pogoń Awenta Siedlce 16:17 (13:7)
Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź 11:13 (8:10)

31.08-01.09.2019 - Kolejka I
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 43:29 (10:8)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 31:3 (14:3)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 27:15 (0:15)
Master Pharm Rugby Łódź v Lechia Gdańsk 40:19 (18:5)
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 9 43
 02 OKS Skra Warszawa 11 41
 03 Master Pharm Łódź 10 37
 04 Awenta Pogoń Siedlce 11 34
 05 Edach Budowlani Lublin 10 26
 06 RC Lechia Gdańsk 11 26
 07 RC Orkan Sochaczew 11 23
 08 RC Arka Gdynia 11 19
 09 RzKS Juvenia Kraków 11 13
 10 RK Sparta Jarocin 11 0