POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2019/2020 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR. Z powodu pandemii Covid-19 w rundzie wiosennej rozegrano tylko dwa turnieje.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 01.06.2019
Mini żak: 1. GSZS Nowogrodziec; 2. Husar Bolesławiec; 3. Miedziowi Lubin; 4. LTS Leśna; 5. SP 2 Bolesławiec.
Żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Miedziowi Lubin; 3. GSZS Nowogrodziec.
Młodzik: 1. Miedziowi Lubin; 2. Husar Bolesławiec; 3. GSZS Nowogrodziec.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 21.09.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Częstochowa; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Orkan Sochaczew; 5. Budowlani Lublin.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Orkan Sochaczew; 5. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4. Rugby Ruda Śląska; 5. BBRC Łódź.

Polish Talent Cup, RTDiM - Jarocin 22.09.2019
Mini żak: 1. Posnania Poznań; 2. AZS AWF Warszawa; 3. RC Skierniewice; 4. Sparta Jarocin; 5. Husaria Kalisz; 6. RC Skierniewice II; 7. Miedziowi Lubin.
Żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Sparta Jarocin; 3. RC Skierniewice; 4. Posnania Poznań.
Młodzik: 1. Miedziowi Lubin; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Sparta Jarocin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 29-30.09.2019
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Arka Rumia; 5. RT Purda.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 05.10.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Posnania Poznań; 3. AR Hegemon Bytom;  4. Rugby Ruda Śląska; 5. RC Częstochowa; 6. RC Skierniewice.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Juvenia Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. RC Skierniewice; 5. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. RC Częstochowa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 05.10.2019
Mini żak: 1. AZS AWF Warszawa 1; 2. BBRC Łódź; 3. AZS AWF Warszawa 2.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Rugby Białystok; 3. AZS AWF Warszawa.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. AZS AWF Warszawa, 4. BBRC Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 12.10.2019

Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Arka Rumia; 5. RK Unisław.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 12.10.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Orkan Sochaczew; 5. LZS Piekiełko Przykwa.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. LZS Piekiełko Przykwa; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków 13.10.2019
Mini żak: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Juvenia Kraków; 4. AR Hegemon Bytom; 5. RC Częstochowa.
Żak: 1. Rugby Ruda Śląska; 2. Juvenia Kraków; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. RC Częstochowa.

Memoriał im. Waldemara Zajczonko, RTDiM - Sopot 20.10.2019
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. RK Unisław; 4. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Rumia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 20.10.2019
Mini żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Sparta Jarocin; 3. Miedziowi Lubin.
Żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Sparta Jarocin; 3. Miedziowi Lubin.
Młodzik: 1. Miedziowi Lubin; 2. Husar Bolesławiec; 3. Sparta Jarocin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 20.10.2019
Mini żak: 1. Arka Gdynia; 2. Budowlani Lublin; 3. RC Skierniewice; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Orkan Sochaczew; 6. Miejski Klub Rugby Siedlce
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. Rugby Białystok; 6. AZS AWF Warszawa.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Pogoń Siedlce; 5. Arka Gdynia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 03.11.2019
Mini żak: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Ogniwo Sopot.

Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Siedlce 10.11.2019
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce; 4. Orkan Sochaczew. 
Żak: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Pogoń Siedlce. 
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce.

Jesienna Haka 2019, RTDiM - Warszawa 16.11.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Arka Gdynia; 3. Posnania Poznań; 4. MKS Pogoń Siedlce; 5. Rugby Ruda Śląska; 6. Budowlani Lublin; 7. AZS AWF Warszawa; 8. BBRC Łódź.
Żacy: 1. Budowlani Lublin; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Arka Gdynia; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5.Rugby Białystok; 6. AZS AWF Warszawa; 7. Rugby Ruda Śląska; 8. MKS Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Rugby Ruda Śląska; 5. BBRC Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 21.06.2020
Mini żak: 1. Budowlani Łódź; 2. Arka Rumia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Budowlani Łódź.
Młodzik: 1. Budowlani Łódź; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 28.06.2020
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Lechia I Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Lechia II Gdańsk.

Klasyfikacja generalna sezonu 2019/2020 dostępna jest w załączniku.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań