POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga 2020-2021 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2020/2021

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 18 16 0 2 77 592-264 13
2 Master Pharm Łódź 18 15 1 2 73 647-242 11
3 Skra Warszawa 18 14 0 4 64 579-349 10
4 Orkan Sochaczew 18 9 2 7 51 491-373 11
5 Awenta Pogoń Siedlce  18 7 1 10 43 506-423 13
6 Lechia Gdańsk 18 7 1 10 42 454-488 12
7 Edach Budowlani Lublin 18 7 0 11 36 402-442 9
8 Juvenia Kraków 18 5 1 12 28 332-543 6
9 Arka Gdynia 18 5 0 13 25 366-678 6
10 Sparta Jarocin 18 2 0 16 8 249-833 1
 
04.07.2021 - Mecz o I miejsce
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź  19:15 (13:6)
 
03.07.2021 - Mecz o III miejsce
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  0:17 (0:10)

19-20.06.2021 - Kolejka XVIII
Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 10:26 (10:14)
Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 10:34 (5:24)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia 83:7 (61:7)
RK Sparta Jarocin v OKS Skra Warszawa 10:57 (0:26)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 27:26 (3:7)

12-13.06.2021 - Kolejka XVII
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź 7:16 (7:13)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 34:17 (22:5)
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa 29:45 (12:33)
RK Sparta Jarocin v RC Arka Gdynia 18:13 (8:7)
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce 33:29 (18:7)

29-30.05.2021 - Kolejka XVI
Awenta Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa 27:31 (20:20)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Orkan Sochaczew 21:6 (12:3)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 20:38 (3:12)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk 52:27 (24:20)
RK Sparta Jarocin v RzKS Juvenia Kraków 25:24 (11:7)

22-23.05.2021 - Kolejka XV
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 9:18 (6:9)
RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce 21:19 (9:12)
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 66:0 (38:0)
Edach Budowlani Lublin v RK Sparta Jarocin 44:10 (23:3)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź 21:52 (21:31)

15-16.05.2021 - Kolejka XIV
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 13:39 (10:12)
Master Pharm Rugby Łódź v OKS Skra Warszawa 27:16 (21:11)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 25:21 (22:0)
RK Sparta Jarocin v Awenta Pogoń Siedlce 12:48 (0:38)
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 52:7 (33:0)

01-02.05.2021 - Kolejka XIII
RC Orkan Sochaczew v RK Sparta Jarocin 48:7 (14:0)
OKS Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 67:7 (31:7)
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 25:0 vo
Walkower za brak przybycia na mecz w wyznaczonym terminie
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 10:47 (3:21)
Awenta Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 17:18 (12:7)

10-11.04.2021 - Kolejka XII
Edach Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa 17:19 (10:14)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 26:47 (14:21)
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce 49:10 (27:10)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 29:29 (29:10)
RK Sparta Jarocin v MKS Ogniwo Sopot 12:32 (7:15)

27.03.2021 - Kolejka XI
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia  42:8 (7:3)
RC Lechia Gdańsk v Sparta Jarocin  33:21 (21:13)
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  29:17 (15:7)
RzKS Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin  17:20 (10:3)
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź  10:16 (7:6) - 08.05.2021

20-21.03.2021 - Kolejka X
RK Sparta Jarocin v Master Pharm Rugby Łódź 7:41 (0:31)
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 24:50 (7:12)
Edach Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce 20:14 (10:7)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 27:5 (13:0)
RC Lechia Gdańsk v OKS Skra Warszawa 12:13 (5:7) - 03.04.2021

24-25.10.2020 - Kolejka IX
OKS Skra Warszawa v RK Sparta Jarocin 45:20 (28:6) - 27.02.2021
RC Lechia Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 34:14 (15:5) - 17.04.2021
RC Arka Gdynia v Master Pharm Rugby Łódź 22:35 (19:10) - 27.02.2021

17-18.10.2020 - Kolejka VIII - przełożona
RC Arka Gdynia v RK Sparta Jarocin 55:16 (19:6) - 06.03.2021
Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin 34:10 (22:3) - 07.03.2021
Zweryfikowano jako walkower dla gospodarzy z utrzymaniem wyniku z boiska
Następnie Komisja Odwoławcza uchyliła decyzję KGiD
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 26:5 (12:0) - 06.03.2021
Pogoń Awenta Siedlce v RC Lechia Gdańsk 29:13 (19:8) - 06.03.2021
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 39:15 (18:5) - 06.03.2021
 
03-04.10.2020 - Kolejka VII
OKS Skra Warszawa v Awenta Pogoń Siedlce 27:20 (14:17)
Zweryfikowano jako walkower 0:25 za udział nieuprawnionego zawodnika
Następnie zamieniono walkower na karę finansową
Edach Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 47:34 (28:17)
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 24:31 (19:24)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 7:26 (0:0)
RzKS Juvenia Kraków v RK Sparta Jarocin 44:24 (27:10)

26-27.09.2020 - Kolejka VI
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 23:20 (3:13)
Skrze odjęto jeden punkt z tabeli za brak w składzie młodzieżowców
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk 44:17 (25:10)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 12:32 (7:12)
Sparta Jarocin v Edach Budowlani Lublin 15:56 (10:28)
Awenta Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 33:12 (12:5) - 27.02.2021

19-20.09.2020 - Kolejka V
OKS Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 37:13 (21:3)
Odjęto jeden punkt z tabeli za brak w składzie młodzieżowców
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 16:15 (8:5)
RC Orkan Sochaczew v Edach Budowlani Lublin 37:31 (25:10)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 3:27 (3:10)
Awenta Pogoń Siedlce v RK Sparta Jarocin 71:10 (52:10)

12-13.09.2020 - Kolejka IV
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce 46:21 (18:7)
Master Pharm Rugby Łódź v RzKS Juvenia Kraków 39:10 (22:10)
Edach Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 20:18 (10:8)
RC Arka Gdynia v OKS Skra Warszawa 38:17 (14:0)
RK Sparta Jarocin v RC Orkan Sochaczew 16:22 (3:10)

29-30.08.2020 - Kolejka III
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew  25:19 (10:5)  
OKS Skra Warszawa v Edach Budowlani Lublin  48:32 (26:18)  
MKS Ogniwo Sopot  v RK Sparta Jarocin  70:0 (42:0)
Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź  18:18 (11:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia  17:23 (10:15)

22-23.08.2020 - Kolejka II
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot 10:20 (10:3)
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 6:12 (3:0)
RC Arka Gdynia v Awenta Pogoń Siedlce 27:26 (14:16)
RC Orkan Sochaczew v OKS Skra Warszawa 15:31 (3:17)
RK Sparta Jarocin v RC Lechia Gdańsk 19:54 (12:21)
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Lechii z utrzymaniem wyniku


15-16.08.2020 - Kolejka I
Master Pharm Rugby Łódź v RK Sparta Jarocin 76:7 (36:7)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 40:10 (26:5)
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Ogniwa z utrzymaniem wyniku
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 24:17 (9:12)
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 27:27 (11:15)
OKS Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 29:9 (16:6)
Tabela Ekstraligi
01 Master Pharm Rugby Łódź 4 17
02 Up Fitness Skra Warszawa 4 16
03 Edach Budowlani Lublin 4 16
04 MKS Ogniwo Sopot 4 15
05 RC Lechia Gdańsk 4 15
06 RC Orkan Sochaczew 4 13
07 RC Arka Gdynia 4 5
08 RzKS Juvenia Kraków 4 1
09 Awenta Pogoń Siedlce 4 0
10 KS Posnania Poznań 4 0