POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga 2020-2021 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2020/2021

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 18 16 0 2 77 592-264 13
2 Master Pharm Łódź 18 15 1 2 73 647-242 11
3 Skra Warszawa 18 14 0 4 64 579-349 10
4 Orkan Sochaczew 18 9 2 7 51 491-373 11
5 Awenta Pogoń Siedlce  18 7 1 10 43 506-423 13
6 Lechia Gdańsk 18 7 1 10 42 454-488 12
7 Edach Budowlani Lublin 18 7 0 11 36 402-442 9
8 Juvenia Kraków 18 5 1 12 28 332-543 6
9 Arka Gdynia 18 5 0 13 25 366-678 6
10 Sparta Jarocin 18 2 0 16 8 249-833 1
 
04.07.2021 - Mecz o I miejsce
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź  19:15 (13:6)
 
03.07.2021 - Mecz o III miejsce
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  0:17 (0:10)

19-20.06.2021 - Kolejka XVIII
Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 10:26 (10:14)
Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 10:34 (5:24)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia 83:7 (61:7)
RK Sparta Jarocin v OKS Skra Warszawa 10:57 (0:26)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 27:26 (3:7)

12-13.06.2021 - Kolejka XVII
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź 7:16 (7:13)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 34:17 (22:5)
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa 29:45 (12:33)
RK Sparta Jarocin v RC Arka Gdynia 18:13 (8:7)
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce 33:29 (18:7)

29-30.05.2021 - Kolejka XVI
Awenta Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa 27:31 (20:20)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Orkan Sochaczew 21:6 (12:3)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 20:38 (3:12)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk 52:27 (24:20)
RK Sparta Jarocin v RzKS Juvenia Kraków 25:24 (11:7)

22-23.05.2021 - Kolejka XV
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 9:18 (6:9)
RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce 21:19 (9:12)
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 66:0 (38:0)
Edach Budowlani Lublin v RK Sparta Jarocin 44:10 (23:3)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź 21:52 (21:31)

15-16.05.2021 - Kolejka XIV
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 13:39 (10:12)
Master Pharm Rugby Łódź v OKS Skra Warszawa 27:16 (21:11)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 25:21 (22:0)
RK Sparta Jarocin v Awenta Pogoń Siedlce 12:48 (0:38)
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 52:7 (33:0)

01-02.05.2021 - Kolejka XIII
RC Orkan Sochaczew v RK Sparta Jarocin 48:7 (14:0)
OKS Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 67:7 (31:7)
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 25:0 vo
Walkower za brak przybycia na mecz w wyznaczonym terminie
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 10:47 (3:21)
Awenta Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 17:18 (12:7)

10-11.04.2021 - Kolejka XII
Edach Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa 17:19 (10:14)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 26:47 (14:21)
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce 49:10 (27:10)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 29:29 (29:10)
RK Sparta Jarocin v MKS Ogniwo Sopot 12:32 (7:15)

27.03.2021 - Kolejka XI
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia  42:8 (7:3)
RC Lechia Gdańsk v Sparta Jarocin  33:21 (21:13)
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  29:17 (15:7)
RzKS Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin  17:20 (10:3)
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź  10:16 (7:6) - 08.05.2021

20-21.03.2021 - Kolejka X
RK Sparta Jarocin v Master Pharm Rugby Łódź 7:41 (0:31)
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 24:50 (7:12)
Edach Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce 20:14 (10:7)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 27:5 (13:0)
RC Lechia Gdańsk v OKS Skra Warszawa 12:13 (5:7) - 03.04.2021

24-25.10.2020 - Kolejka IX
OKS Skra Warszawa v RK Sparta Jarocin 45:20 (28:6) - 27.02.2021
RC Lechia Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 34:14 (15:5) - 17.04.2021
RC Arka Gdynia v Master Pharm Rugby Łódź 22:35 (19:10) - 27.02.2021

17-18.10.2020 - Kolejka VIII - przełożona
RC Arka Gdynia v RK Sparta Jarocin 55:16 (19:6) - 06.03.2021
Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin 34:10 (22:3) - 07.03.2021
Zweryfikowano jako walkower dla gospodarzy z utrzymaniem wyniku z boiska
Następnie Komisja Odwoławcza uchyliła decyzję KGiD
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 26:5 (12:0) - 06.03.2021
Pogoń Awenta Siedlce v RC Lechia Gdańsk 29:13 (19:8) - 06.03.2021
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 39:15 (18:5) - 06.03.2021
 
03-04.10.2020 - Kolejka VII
OKS Skra Warszawa v Awenta Pogoń Siedlce 27:20 (14:17)
Zweryfikowano jako walkower 0:25 za udział nieuprawnionego zawodnika
Następnie zamieniono walkower na karę finansową
Edach Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 47:34 (28:17)
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 24:31 (19:24)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 7:26 (0:0)
RzKS Juvenia Kraków v RK Sparta Jarocin 44:24 (27:10)

26-27.09.2020 - Kolejka VI
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 23:20 (3:13)
Skrze odjęto jeden punkt z tabeli za brak w składzie młodzieżowców
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk 44:17 (25:10)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 12:32 (7:12)
Sparta Jarocin v Edach Budowlani Lublin 15:56 (10:28)
Awenta Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 33:12 (12:5) - 27.02.2021

19-20.09.2020 - Kolejka V
OKS Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 37:13 (21:3)
Odjęto jeden punkt z tabeli za brak w składzie młodzieżowców
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 16:15 (8:5)
RC Orkan Sochaczew v Edach Budowlani Lublin 37:31 (25:10)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 3:27 (3:10)
Awenta Pogoń Siedlce v RK Sparta Jarocin 71:10 (52:10)

12-13.09.2020 - Kolejka IV
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce 46:21 (18:7)
Master Pharm Rugby Łódź v RzKS Juvenia Kraków 39:10 (22:10)
Edach Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 20:18 (10:8)
RC Arka Gdynia v OKS Skra Warszawa 38:17 (14:0)
RK Sparta Jarocin v RC Orkan Sochaczew 16:22 (3:10)

29-30.08.2020 - Kolejka III
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew  25:19 (10:5)  
OKS Skra Warszawa v Edach Budowlani Lublin  48:32 (26:18)  
MKS Ogniwo Sopot  v RK Sparta Jarocin  70:0 (42:0)
Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź  18:18 (11:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia  17:23 (10:15)

22-23.08.2020 - Kolejka II
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot 10:20 (10:3)
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 6:12 (3:0)
RC Arka Gdynia v Awenta Pogoń Siedlce 27:26 (14:16)
RC Orkan Sochaczew v OKS Skra Warszawa 15:31 (3:17)
RK Sparta Jarocin v RC Lechia Gdańsk 19:54 (12:21)
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Lechii z utrzymaniem wyniku


15-16.08.2020 - Kolejka I
Master Pharm Rugby Łódź v RK Sparta Jarocin 76:7 (36:7)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 40:10 (26:5)
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Ogniwa z utrzymaniem wyniku
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 24:17 (9:12)
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 27:27 (11:15)
OKS Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 29:9 (16:6)
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18