POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

II liga 2020-2021 - Tabela, wyniki

II LIGA 2020/2021

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
1 Juvenia II Kraków 7 7 0 0 35 369-107 7
2 KS Budowlani Łódź 8 6 0 2 31 534-106 7
3 Rugby Ruda Śląska 7 3 0 4 16 181-269 4
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 2 0 4 11 120-317 3
5 Miedziowi Lubin 8 0 0 8 0 110-515 0

 

26.06.2021 - Kolejka X
RzKS Juvenia II Kraków v Rugby Ruda Śląska  90:5 (56:0)
Miedziowi Lubin v KS Budowlani Łódź  0:93 (0:48)

06.06.2021 - Kolejka IX

KS Budowlani Łódź v Juvenia II Kraków 24:27 (5:10)
Rugby Ruda Śląska v Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazovia wycofała się z rozgrywek

06.06.2021 - Kolejka VIII 
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska 17:50 (5:17)
Juvenia II Kraków v Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazovia wycofała się z rozgrywek

22.05.2021 - Kolejka VII
Rugby Ruda Śląska v KS Budowlani Łódź 18:41 (11:19)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin 26:17 (7:0)

08.05.2021 - Kolejka VI
RzKS Juvenia II Kraków v Miedziowi Lubin 121:7 (52:7)
KS Budowlani Łódź v Mazovia Mińsk Mazowiecki 150:0 (61:0) - 15.05.2021

24.10.2020 - Kolejka V
KS Rugby Ruda Śląska v Juvenia II Kraków 18:20 (8:10)
KS Budowlani Łódź v Miedziowi Lubin 91:14 (56:0) - 18.04.2021

17/18.10.2020 - Kolejka IV
Juvenia II Kraków v KS Budowlani Łódź 30:17 (20:3) - 25.04.2021
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Ruda Śląska 22:39 (12:10) - 25.04.2021

04.10.2020 - Kolejka III
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 51:19 (27:12)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Juvenia II Kraków 17:36 (0:17)

19.09.2020 - Kolejka II
KS Budowlani Łódź v Rugby Ruda Śląska 60:0 (36:0)

Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki 17:38 (5:26)
 

12-13.09.2020 - Kolejka I

Miedziowi Lubin v Juvenia II Kraków 19:45 (5:31)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v KS Budowlani Łódź 17:58 (5:29)

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 30
 02 Up Fitness Skra Warszawa 7 27
 03 RC Orkan Sochaczew 7 25
 04 RC Lechia Gdańsk 7 25
 05 Edach Budowlani Lublin 7 22
 06 Master Pharm Łódź 5 14
 07 RC Arka Gdynia 7 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 7 10
 09 Awenta Pogoń Siedlce 7 2
 10 KS Posnania Poznań 6 0