banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga 2019/2020 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2019-2020

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Master Pharm Łódź 8 8 0 0 37 336-118 5
2 Ogniwo Sopot 8 6 0 2 30 207-126 6
3 Pogoń Awenta Siedlce  8 6 0 2 30 211-125 6
4 Juvenia Kraków 8 5 0 3 25 230-189 5
5 Skra Warszawa 8 4 0 4 20 256-196 4
6 Lechia Gdańsk 8 3 0 5 17 187-156 5
7 Orkan Sochaczew 8 3 0 5 14 151-198 2
8 Edach Budowlani Lublin 8 1 0 7 5 109-313 1
9 Arka Gdynia 8 0 0 8 1 101-367 1
 
08.03.2020 - Kolejka X
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 5:56 (5:28)
Juvenia Kraków v Skra Warszawa 9:15 (6:5)
Edach Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 10:6 (0:3)
Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź (21.03.2020)

KGiD postanowiła zweryfikować rozgrywki Ekstraligi Rugby w sezonie 2019/2020 poprzez ustalenie klasyfikacji końcowej zespołów z chwili zakończenia rundy jesiennej. Wyniki X kolejki nie zostały uwzględnione w tabeli końcowej.

16-17.11.2019 - Kolejka IX
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 16:22 (13:5)
Juvenia Kraków v Pogoń Awenta Siedlce 18:26 (8:21)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 29:19 (17:0)
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew 20:16 (13:13)

09-10.11.2019 - Kolejka VIII
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 5:47 (5:33)
Master Pharm Rugby Łódź v Juvenia Kraków 29:23 (21:6)
Pogoń Awenta Siedlce v Orkan Sochaczew 27:10 (15:10)
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 57:10 (24:10)

19-20.10.2019 - Kolejka VII
Skra Warszawa v Arka Gdynia 71:14 (33:14)
Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce 8:30 (3:15)
Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 14:35 (7:22)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 36:22 (13:15)

12.10.2019 - Kolejka VI
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 19:34 (12:10)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 34:13 (15:13)
Master Pharm Rugby Łódź v Budowlani Lublin 80:8 (42:8)
Pogoń Awenta Siedlce v Skra Warszawa 34:14 (24:0)

05-06.10.2019 - Kolejka V
Pogoń Awenta Siedlce v Arka Gdynia 54:19 (39:0)
Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 23:39 (10:20)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 18:38 (6:19)
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 20:19 (15:7)

28-29.09.2019 - Kolejka IV
Arka Gdynia v Juvenia Kraków 12:35 (6:7)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 33:7 (14:7)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 36:17 (14:12)
Master Pharm Rugby Łódź v Pogoń Awenta Siedlce 27:13 (17:8)

14-15.09.2019 - Kolejka III
Master Pharm Rugby Łódź v Arka Gdynia 73:7 (46:0)
Pogoń Awenta Siedlce v Ogniwo Sopot 10:13 (3:7)
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 11:18 (11:15)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 24:26 (17:11)

07-08.09.2019 - Kolejka II
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 22:27 (0:11)
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 29:14 (17:9)
Lechia Gdańsk v Pogoń Awenta Siedlce 16:17 (13:7)
Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź 11:13 (8:10)

31.08-01.09.2019 - Kolejka I
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 43:29 (10:8)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 31:3 (14:3)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 27:15 (0:15)
Master Pharm Rugby Łódź v Lechia Gdańsk 40:19 (18:5)
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0