POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga Tabela, wyniki

  KlubKlub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Gdynia 14 12 0 2 57 654-185 9
2 Lechia Gdańsk 14 11 0 3 52 545-217 8
3 Budowlani Łódź SA 14 9 0 5 42 462-303 7
4 Pogoń Siedlce 14 8 0 6 39 356-260 7
5 Ogniwo Sopot 14 6 0 8 29 254-448 5
6 Orkan Sochaczew 14 5 0 9 23 243-486 3
7 Posnania Poznań 14 4 0 10  22 289-405 6
8 Budowlani Lublin 14 1 0 13 8 189-688 4
 
Finały Ekstraligi, 05/06.07.2014 
mecz o III miejsce
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani S.A. Łódź  37-19 (22:7) 
mecz o I miejsce
RC Lechia Gdańsk v Awenta MKS Pogoń Siedlce  36-3 (21:3)
 
II termin play-offs - 28/29.06.2014 
Półfinały:
RC Arka Gdynia v Awenta MKS Pogoń Siedlce 25-27 (15:17)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani S.A. Łódź 39-10 (25:0)
Mecz o V miejsce:
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 27-22 (12:9)
Mecz o pozostanie w Ekstralidze:
KS Posnania Poznań v KS Budowlani Lublin 43-10 (10:3)
 
I termin play-offs - 21.06.2014 
Półfinały:
Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk 10-12 (10:6)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 14-7 (6:0)
Mecz o pozostanie w Ekstralidze:
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 21-12 (7:0)
 
Runda XIV,  07/08.06.2014 
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 22-15 (10:15) 
Budowlani Łódź S.A. v Budowlani Lublin 89-0 (49:0)
Arka Gdynia v Posnania Poznań 45-21 (24:14)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 76:5 (31:5)
 
Runda XIII, 24/25.05.2014 
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 6-27 (6:12)
Posnania Poznań v Lechia Gdańsk 17-19 (14:7)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 6-53 (3:24)
Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź S.A. 20-59 (13:26)
 
Runda XII,  10/11.05.2014 
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź S.A. 17-50 (14:12)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 28-15 (17:3)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 112-7 (71:0)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 13-19 (3:19) 
 
Runda XI, 04.05.2014
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 31-22 (19:0)
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 15-51 (10:20)
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 13-30 (3:15)
Budowlani Łódź S.A. v Arka Gdynia 54-7 (25:0)
 
Runda X, 21.04.2014 
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 14-50 (0:31)
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 28-18 (14:11)
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 25-20 (10:17)
Posnania Poznań v Budowlani Lublin 72-7 (38:0)
 
Runda IX, 13.04.2014
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 21-25 (11:15)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 29-19 (15:0)
Budowlani Łódź S.A. v Orkan Sochaczew 57-23 (17:13)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 17-33 (5:12)
 
Runda VIII, 29/30.03.2014 
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 7-47 (0:23)
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 9-25 (9:10)
Posnania Poznań v Budowlani Łódź S.A. 6-29 (0:10) 
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 10-56 (0:32)
 
Runda VII, 19/20.10.2013 
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 38-5 (10:5)
Budowlani Lublin v Budowlani Łódź S.A. 24-36 (17:21)
Posnania Poznań v Arka Gdynia 0-71 (0:26)
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 24-49 (16:25)
 
Runda VI, 05/06.10.2013 
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 47-12 (17:0)
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 54-21 (47:7)
Arka Gdynia v Budowlani Lublin 99-5 (54:0)
Budowlani S.A. Łódź v Pogoń Siedlce 5-26 (5:6)
 
Runda V, 28/29.09.2013 
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot 24-7 (12:0)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 8-20 (0:10)
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 16-17 (7:10)
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 17-20 (12:13) 
 
Runda IV, 21/22.09.2013 
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 31-29 (12:14)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 23-16 (16:6)
Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 16-24 (7:13)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź S.A. 81-8 (43:3)
 
Runda III, 14/15.09.2013 
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 71-0 (26:0)
Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk 23-15 (8:8)
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 43-8 (29:3)
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 39-5 (17:0)
 
Runda II, 31.08/01.09.2013 
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 27-17 (19:10)
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 7-26 (0:12)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź S.A. 24-10 (10:7) 
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 12-22 (9:10)
 
Runda I, 24/25.08.2013 
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 37-3 (16:3)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 65-0 (32:0)
Budowlani Łódź S.A. v Posnania Poznań 20-19 (3:7)
/zweryfikowany jako walkower 0-25 na korzyść Posnanii/
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 23-6 (11:6)
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin