POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

7: Powołania na konsultację do Spały24.10.2019


Konsultacja Męskiej Kadry Rugby 7 
Spała 01-03 listopada 2019

Termin: 01- 03 listopada 2019
Miejsce: COS Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6

Lista powołanych zawodników:
Budowlani Lublin
Siedlecki Paweł
Tytan Gniezno
Lewandowski Hubert
Juvenia Kraków
Bryl Artur (jeżeli nie będzie w protokole meczowym na Polska v Niemcy)
Gola Krzysztof
Janeczko Bartłomiej (jeżeli nie będzie w protokole meczowym na Polska v Niemcy)
Korusiewicz Arkadiusz
Kozioł Jacek
Morus Marcin
Polakiewicz Mateusz
Syska Jakub
Lechia Gdańsk
Górniewicz Igor
Kossakowski Milan (jeżeli nie będzie w protokole meczowym na Polska v Niemcy)
Niespodziany Olaf
Orkan Sochaczew
Dobijański Przemysław
Dutkiewicz Alan
Mroziński Jan
Szwarc Michał
Posnania Poznań
Dębiński Oskar
Pogoń Siedlce
Adamiak Krystian
Skra Warszawa
Struss Ksawery
 
Sztab szkoleniowy:
Andrzej Kozak - Trener
Stempel Paweł - Trener LA
Wojciech Pogorzelec - Fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu 01 listopada br. do godz. 20:00 (COS Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6)
 
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią, 
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią, 
- obuwie do treningu w hali, na siłowni i bieżni lekkoatletycznej, 
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dress, ortalion itp), oraz do treningu na zewnątrz i wewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży

Uwaga!!!
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność do dnia 29 października br., do godz. 22:00 u trenera (Andrzej Kozak).
 
Andrzej Kozak

Damian Bocheński o meczach z Niemcami U18: Powołania na CAMP do Cetniewa
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Rumunia Polska

Rugby Europe Championship
Bukareszt, 04.02.2023

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
01 Master Pharm Rugby Łódź 9 37
02 MKS Ogniwo Sopot 8 34
03 Edach Budowlani Lublin 8 31
04 RC Orkan Sochaczew 9 30
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5