POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

7: Powołania na konsultację do Spały24.10.2019


Konsultacja Męskiej Kadry Rugby 7 
Spała 01-03 listopada 2019

Termin: 01- 03 listopada 2019
Miejsce: COS Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6

Lista powołanych zawodników:
Budowlani Lublin
Siedlecki Paweł
Tytan Gniezno
Lewandowski Hubert
Juvenia Kraków
Bryl Artur (jeżeli nie będzie w protokole meczowym na Polska v Niemcy)
Gola Krzysztof
Janeczko Bartłomiej (jeżeli nie będzie w protokole meczowym na Polska v Niemcy)
Korusiewicz Arkadiusz
Kozioł Jacek
Morus Marcin
Polakiewicz Mateusz
Syska Jakub
Lechia Gdańsk
Górniewicz Igor
Kossakowski Milan (jeżeli nie będzie w protokole meczowym na Polska v Niemcy)
Niespodziany Olaf
Orkan Sochaczew
Dobijański Przemysław
Dutkiewicz Alan
Mroziński Jan
Szwarc Michał
Posnania Poznań
Dębiński Oskar
Pogoń Siedlce
Adamiak Krystian
Skra Warszawa
Struss Ksawery
 
Sztab szkoleniowy:
Andrzej Kozak - Trener
Stempel Paweł - Trener LA
Wojciech Pogorzelec - Fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu 01 listopada br. do godz. 20:00 (COS Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6)
 
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią, 
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią, 
- obuwie do treningu w hali, na siłowni i bieżni lekkoatletycznej, 
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dress, ortalion itp), oraz do treningu na zewnątrz i wewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży

Uwaga!!!
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność do dnia 29 października br., do godz. 22:00 u trenera (Andrzej Kozak).
 
Andrzej Kozak

Damian Bocheński o meczach z Niemcami U18: Powołania na CAMP do Cetniewa
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17